Six žlučníku infekce močového měchýře příznaky


Six žlučníku infekce močového měchýře příznaky

Zajímavosti Víte, příznaky možné infekce žlučníkulze nalézt v těle? Dobře, řekneme vám o tom v tomto článku.

Žlučník - velmi malý orgán. Mnoho lidí si ani nejsou vědomi své existence, ale je nedílnou součástí našeho těla: obsahuje žluč, která pomáhá při trávení potravy v zažívacím traktu. Ženy mají častější problémy se žlučníkem než muži. Řekneme vám o šesti příznaky infekce žlučníku v tomto článku, tak čtěte dále.

Proč máme žlučník?

  • Tento malý hruškovitý orgán se nachází na pravé straně břicha, těsně pod játry. Jedná se o malý vak, kde se žluč sebere po procházení játry, stejně jako od místa, kde žluč vstoupí do tenkého střeva gastrointestinálního traktu.
  • Žluť, který se shromažďuje v žlučníku, je nezbytný pro trávení, protože rozkládá tuk. Pomáhá nám trávit a spalovat tuk.
  • infekce žlučníku jsou častější u žen, například, může mít problém s váhou, nebo trpí jinými problémy zažívacího traktu a ve kterých je vysoká hladina cholesterolu.
  • Žaludek v žlučníku je hlavní příčinou infekcí. Příznaky infekce

žlučníku 1. nadýmání a zemního plynu

Jak víme, žlučník je součástí trávicí soustavy. Když je problém a žluč nemůže správně proudit, tok se stává obtížným a dochází k zánětu. Ze stejného důvodu může také zpomalit trávení, což nás vede k pocitu nafouknutí a plynů.

Plyny a puchýře jsou normální, přírodní jevy. Nicméně, co se musíme skutečně věnovat pozornost, je, že tyto příznaky se objevují častěji a denně. Někdy je to také v pořádku cítit špatně za jeden nebo dva dny, a to zejména pokud bychom použili těžké jídlo nebo porušením nebo změnu životního stylu, ale pokud máte stále pocit tíhy nebo otok v oblasti břicha jako předtím, po dobu deseti po sobě jdoucích dnů, měli byste navštívit lékaře a konzultovat.

2. Nevolnost a závrat

Sledujte, jak se cítíte uprostřed dne, zejména po dvou hodinách po snídani. Jedná se právě o dobu, kdy musí být trávení dokončeno. Pokud máte pocit nevolnosti nebo závratě, položte ruku na žaludek. Je solidní? Přerušení nastane snadno, když kliknete na žaludek? To může znamenat, že existuje problém s žlučníkem.

Pokud se kromě špatné trávení, máte stále pocit, nevolnost a závratě, je pravděpodobné, že tam byl ještě infekce žlučníku.

3. Ostré bolesti zad, břicha a pravé ruky

Tyto příznaky jsou velmi charakteristické pro infekce žlučníku. Pocit tíhy v břiše, bolest v pravé části zad a v pravé ruce. Připomeňme, že žlučník je umístěn na pravé straně břicha vedle jater. Pokud je zánět, pak celé pravé straně trpí tímto porušením a proto se cítíme bolest na pravé straně.

Všimněte si, že v případě akutní bolesti, z níž může bolest začít, můžeme mluvit o žaludku v žlučníku. Intenzivní bolest může trvat až patnáct minut, poté přestat a pak se znovu objevit; může trvat až patnáct hodin. Bolest se může zhoršovat, když dýcháte.

Pokud se infekce děje dlouhou dobu a máte několik žlučníků v žlučníku, může se bolest stát netolerovatelná a vzdorovat ramenám. 4.

Oznámení moč a výkaly Ano, ano, víme, ... že to není zábava a ne příliš zábavné dávat pozor na věci, jako je záchod, ale ujišťujeme vás, že je velmi důležité, že budete dodržovat barvu moči , aby se předešlo možným onemocněním, což je ve skutečnosti vážný problém. Pokud moč je velmi bílá, ale spíše tekuté stolice a šedé, můžete mít problémy žlučník, poměrně nízkou hladinu žluči v trávicím systému.

Lidé, kteří mají problémy s žlučníkem, jmenovitě infekce, také trpí četnými záchvaty průjmu.

5. Fever a špatný dech

Pokud zaznamenáte podivné nebo pachuť v ústech, které způsobují jste prostě nemůže určit, sledovat, kdy a jak dlouho to bude dál. Cítíte to jenom jeden nebo dva dny? Pokud ano, není to děsivé. Ale znovu, jestliže to bylo deset dní v řadě, promluvte se svým lékařem. To platí zejména tehdy, když si všimnete zvýšené tělesné teploty ráno. Sledujte všechny příznaky, abyste je mohli hlásit svému lékaři.

6. Žloutenka

Možná jsme si všimli nažloutlé odstíny vaší pokožky? Snad se probudili veverky vašich očí? Pokud ano, nečekejte. Obraťte se na svého lékaře co nejdříve. Může se jednat o žloutenku, ke které dochází v důsledku žaludku v žlučníku nebo infekci. Kameny a infekce mohou blokovat žluč, což zase vede k návratu žluči do jater a může způsobit vnitřní krvácení. To je velmi vážný problém, proto vám doporučujeme, abyste se dobře postarali o vaše tělo a kontaktujte svého lékaře včas!


WHO oznámila celosvětové obavy kvůli Zika virus

WHO oznámila celosvětové obavy kvůli Zika virus

Zajímavá fakta Světová zdravotnická organizace řekl, že virus Zika ohrožení zdraví po celém světě. Vzhledem k tomu, infekce se šíří přes komára Aedes aegypti, to je příčinou rostoucího počtu dětí s neurologickými poruchami. Výbor nezávislých odborníků na Organizaci spojených národů podnikl kroky k urychlení přijímání mezinárodních rozhodnutí ak podpoře příslušného výzkumu.

(Zajímavosti)

Co to svědí? Zajímavosti

Co to svědí? Zajímavosti

By si to uvědomovali, vy Chukhai různé části těla. Po přečtení těchto řádků samozřejmě začnete a věnujete více pozornosti. Svědění kůže nemusí nutně indikující poruchu, je přirozená reakce (po obdržení signálu z mozku) zmírnit nějaký smysl. Proč kůže svědí? V průměru máme 2 metrů čtverečních kůže, proto je největším orgánem těla.

(Zajímavosti)