ŠEst oleje pro růst vlasů


ŠEst oleje pro růst vlasů

zdraví Většina lidí s úžasem léčit své vlasy, a to je, bohužel, velmi často ovlivněnarůzné faktory, které ji mohou oslabit, aby se suché a dokonce vést ke ztrátě.

Přednostně děláme naši volbu ve prospěch obchodů, když chceme obnovit vlasy a stimulovat jejich růst. Nicméně některé z nich jsou strašně drahé nebo neposkytují očekávané výsledky.

Naštěstí existují cenově dostupné a efektivní způsoby, jak vrátit vlasy do normálu tak, aby rostly zdravější a krásnější.

Tajemství v používat přírodní oleje, které jsou nejlepší alternativou k přípravkům péče o vlasy, a také přispět k jeho růstu.

Kokosový olej kokosový olej se skládá z triglyceridů serednolantsyuhovyh, které pronikají buněčnou membránou a vyživují vlasystředem.

Tento olej je ideální pro zabránění ztrátě bílkovin a přírodních olejů v důsledku konstantní expozice toxinů nebo šamponů.

Jak ji používat?

 • Použijte kokosový olej na vlasy a pokožku vlasů lehkými masážními pohyby.
 • Kokosový olej může být také použit jako základ pro obnovovací masky, přidávat do něj husté avokádo, například.

Olivový olej

Hormon, známý jako dihydrotestosteron, je zodpovědný za snížení vlasových folikulů a vypadávání vlasů.

Olivový olej obsahuje důležité antioxidanty, které pomáhají blokovat tvorbu tohoto hormonu.Oni nejen bojují proti volným radikálům, ale také stimulují krevní oběh a poskytují tělu živiny, které jsou potřebné pro zdravé svěží vlasy.

Jak ji používat?

 • Nejlepší je použít olivový olej jen na pokožku hlavy, takže jeho účinek bude maximální.
 • Chcete-li zvýšit účinnost, míchat olivový olej s rozmarýnem.

Ricinový olej

Rizikový olej se často používá jako projímadlo vzhledem k jeho vlivu na trávicí systém. Ale to není všechno. Nedávno objeven , že obsahuje určité živiny, které vyživují a posilují vlasy, podporují jeho zdravý a rychlý růst.

Tento olej obsahuje kyselinu ricinolovou, která má antibakteriální a antifungální vlastnosti. Je ideální pro prevenci infekcí kůže hlavy způsobených houbou.

Jak jej používat?

 • Použijte malé množství ricinového oleje na pokožku hlavy s lehkými masážními pohyby. Je lepší to dělat každou noc, aby mohla jednat, když spíte.

Jojobový olej

Na rozdíl od jiných silic, jojobový olej nepronikuje vlasovou tyčinku. Místo toho utěsňuje vlasový folikul a pomáhá to udržet vlhkost, zabraňuje vysušení a brání kožní Salou blokkořeny.

Jak ji používat?

 • Jojobový olej můžete aplikovat jen na vlasy a pokožku hlavy, ale musíte je důkladně umýt, abyste se vyhnuli pocitu tuku.
 • můžete také smíchat svůj šampon s jojobovým olejem v poměru sedmi na jeden, v uvedeném pořadí, a umýt si vlasy, jak jste normálně.

Rozmarýnový olej

Bezpochyby je rozmarýnový olej jedním z nejpopulárnějších, pokud jde o rychlý růst vlasů. Pomáhá dilatovat krevní cévy a stimulovat dělení buněk, což vám dá svěží pliv.

Předpokládá se, že tento olej dokáže zastavit vypadávání vlasů a zabraňuje předčasnému stárnutí . Ona také bojuje s výskytem lupů a změkčuje poškození vlasů.Jak ji používat?

Můžete aplikovat olej jen na vlasy a pokožku hlavy, takže jeho účinnost bude účinnější.

 • Chcete-li zvýšit účinek, zahřejte lžíci rozmarýnového oleje a lžíce olivového oleje a přidejte některé sušené listy rozmarýnu. Přidejte směs na vlasy, nechte ji 30 minut a pak opláchněte. Avokádový olej

Vzhledem k vysokému obsahu prospěšných mastných kyselin a vitamínů, avokádový olej

se stal jedním z nejoblíbenějších nástrojů pro péči o vlasy, což přispívá k jeho rostoucí .To může být často

vidět v mnoha z obchodů, které slibují bujné krásné vlasy.V avokádový olej obsahuje vitamíny A, B6 a E, které vyživují, obnovit a zlepšit stav kapilár skalpu.

Je také bohatý na antioxidanty, které zlepšují tok krve do vlasového folikulu a podporují růst vlasů .Jak ji používat?

Teplo lžíci avokádový olej a olivový olej ve stejném poměru, poté naneste na vlasy a vlasovou pokožku s lehké masážní pohyby

 • . Osušte hlavu ručníkem a počkejte 20 minut před umytí.


  Přirozené metody osvětlení vlasů

  Přirozené metody osvětlení vlasů

  V kosmetickém průmyslu jsou vždy lidé, kteří chtějí mít lehčí vlasy. Důvody jsou odlišné od jejich osobních vkusů a módy . Někdy však chceme vyhnout se syntetickým, chemickým způsobům osvětlení. Naštěstí existují další možnosti. Nejlepší je zvolit přirozený způsob osvětlení, který zahrnuje různé alternativy, které postupně zesilují barvu vlasů.

  (Krása)

  Přírodní balzám, které mají extrémně dlouhé řasy

  Přírodní balzám, které mají extrémně dlouhé řasy

  Abychom měli extrémně dlouhé řasy, máme tendenci užívat jatečně upravená těla. To nám dává uspokojivý účinek, ale je to umělý a dočasný prostředek. Aby naše řasy rostly vysoká a hustá, můžete použít tento velmi účinný starý lék. Z tohoto článku zjistěte, jak si vyrobit domácí přírodní balzám, aby se rychle dostaly extrémně dlouhé řasy.

  (Krása)