Co ženy hodnotí ve vztazích


Co ženy hodnotí ve vztazích

Věděli jste, že ženy jsou více diskriminační, pokud jde o vztahy než muži? Věnují více pozornosti detailům, dívají se za hranice viditelné a čistě fyzické přitažlivosti ... ale také chtějí svádět a dobýt ideálního partnera. V tomto článku velmi obecně řekneme, že většina žen oceňuje ve vztazích.

1. Ten, kdo v týmu dokonale pracuje

Byť v páru znamená, že musíte spolupracovat. Deň po dni stavíte harmonický šťastný svět.Nestačí mít nejatraktivnějšího partnera na světě, pokud se vám nemůže stát šťastný každý den. Žena potřebuje někoho, kdo ji může smát, někomu, komu může věřit a kdo ji rozumí.

Chcete, aby partner usnadnil život, spíše než složitější, zbytečné požadavky, nedůvěra nebo žárlivost. Oni mají špatný vliv na tým, vytvářejí vzdálenost a utrpení v páru. Ne, hledáte partnera, který rozděluje vaše sny, se kterými se můžete snažit dosáhnout s úsměvem, ne se slzami. 2. Ten, kdo poslouchá a ví, jak komunikovat

To je důležité pro jakýkoli vztah. Oba páry by měli být schopni poslouchat a pochopit svého partnera - osobu, s níž žijí, a snaží se budovat společnou budoucnost.

Hledáte osobu, s níž můžete mluvit o čemkoli , který se nebojí uvědomovat si své emoce, pochopit, co je poškozuje nebo je dělá šťastným. Osoba, která neví, jak může nebo nemůže komunikovat, je partner, který mezi vámi položí stěnu a neotevře dveře. Není možné žít společně, pokud není otevřenost a komunikace. Vězte, že váš partner nebude poslouchat vše, co říkáte ... bez ohledu na to, jak je důležité.

Měli byste slyšet a pochopit. 3. Ten, kdo tě rozesmál a objal.

Z myšlenky na každodenní starosti máš oči.

Úsměv ráno, slib jasné budoucnosti. Vzhled je jenom tehdy, když potřebujete podporu, oblékání v noci nebo smích při procházce v parku. Ale to musí fungovat každý den, nevypadá to nikde. Opravdu chcete, aby váš partner byl opravdu šťastný. Láska a úcta jsou založeny na této touze a musíte pracovat na

udržet magii mezi vámi dvěma, aby se neunikl z okna jako kouř. Bez této kouzla zmizí láska.4. Někdo, kdo je zralý, spolehlivý a emocionálně stabilní

Již víte, že

nezralý nebo nespolehlivý člověk je více než pravděpodobné, že vám přinese jen neštěstí. Jsou nedůvěřiví nebo mají nízké sebevědomí. Jedná se o toxický vztah, ve kterém jsou závislí a emocionální manipulace používána k tomu, aby vás zaostřila a potrestala vás za všechno, co se snažíte vyjít z této situace. Váš ideální partner je zralý, sebevědomý a emočně stabilní. Potřebujete někoho, kdo by mohl sympatizovat s kým ví, co vám může ublížit, a s touto osobou můžete stavět

šťastné, zdravé a stabilní dlouhodobé vztahy.


Jak uzdravit emocionální rány?

Jak uzdravit emocionální rány?

Kolikrát jste byl zraněn? Emocionální zranění se musí naučit zacházet, ale je to velmi obtížné, protože bolest nezmizí, trpíte příliš mnoho a někdy zůstane navždy. Některé emocionální rány ovlivňují hlubší než ostatní. Některé zmizely bez stopy, ale existují i ​​ty, které zanechávají obrovskou jizvu, která se nikdy zcela nezhojila.

(Sex a vztahy)

10 Důvodů, aby přijali více denní

10 Důvodů, aby přijali více denní

Sex a vztahy Podle definice, objetí - aktem obvodovými úder rukou s jinou osobou jako znamení přátelství a soucitu. Nedávno však tento akt získal velkou pozornost, protože bylo zjištěno, že objetí nabízí velké výhody pro fyzické i duševní zdraví. A přesto, že je můžeme s nimi zacházet výše, obejmutí je silná zbraň pro boj s stresem a překonání negativních emocí.

(Sex a vztahy)