Co se stane s vaším mozkem, když máte strach?


Co se stane s vaším mozkem, když máte strach?

Jak často říkají: "Co nezabíjí, je silnější". To je řečeno, abychom lidem pochopili, že někdy musíme projít potížemi, abychom mohli růst jako člověk, učit se z našich vlastních chyb a získat moudrost z neúspěch. Dnes se o takovém projevu emocí dozvídáme o něco víc ao tom, co se vlastně děje s mozkem, když zažíváme .1. Zkušenosti - je sochař mozku

Samozřejmě, už o tom něco víte. Během života a všech zkušeností, se kterými se setkáte, se mozog mění hodně a nutně ovlivňuje vaši osobnost. Zamyslete se například nad dětmi. Některé děti v raném věku trpí násilím. Není nic horšího než takové bolestné dětské zkušenosti. Lékaři a psychiatři tvrdí, že jsou v boji vyrovnáni pocity vojáka.

Trvalý strach, zvýšená úzkost a souvislé součty mohou způsobit poruchy mozku a uvolnění některých neurotransmiterů

. Stimuluje takové oblasti mozku jako mandlové tělo a ústřední osud, který narušuje pocity bolesti a strachu.Taková stimulace může ovlivnit další rozvoj osobnosti: existuje pocit nedůvěry, zlosti, tendence k depresi a dokonce i krutosti.

Samozřejmě, reakce lidí na určité události se liší po celém světě, nicméně šance, že mozek je nepříznivě ovlivněn, jsou velmi vysoké. Přemýšlejte například o manželství, v němž byl jeden z partnerů vystaven násilí.

V konečném důsledku tyto těžké zkušenosti

dosáhnout hloubky mozku, se ocitnete ve stavu bezmoci, která vyžaduje, deprese, hněv a zklamání ... To bude jistě mít na paměti. 2. Zkušenosti nám dávají znalosti a zkušenosti

Život není v žádném případě snadná cesta zaručeného štěstí nebo

přímé silnice bez kamínků . A to je velmi daleko od případu. Ve skutečnosti je mnoho příjemných emocí, které nás mohou nějak naučit, nicméně nepříjemná zkušenost je nepochybně také skvělým učitelem. Možná i to nejlepší, i když je to poněkud kruté.Jak se někdy říká, kdo netrpěl - nežil. Pravděpodobně v tom je malá část nadsázky, nicméně tato fráze je často pravda. Všichni se učíme z našich neúspěchů a výpadů.

Ti, kteří se nechtějí učit z vlastních chyb, nerozumí podstatě života: koneckonců jde o kontinuální proces učení

. Pokud nepřijímáte své údery, pokračujte a nebudete je moci přežít. Nakonec, po tom všem, co se stalo, budeš silnější.Problémy a selhání nemohou být příjemné a my víme velmi dobře, ale neměly by být překážkou pro váš pozdější život nebo ospravedlnění toho, proč jsou všechny dveře zavřené.

Vaše vnitřní já, síla a vůle vám dodají inspiraci projít všemi utrpeními. V žádném případě nezapomínejte na to .3. Někdy se musíte vzdát zážitku

Nenechte se negativní emoce a zkušenosti hromadit, měli byste být schopni s nimi vypořádat

.pokusí rozdrtit bolesti a naučit se žít s ní může způsobit vznik příliš mnoho problémů ve vašem mozku, vysoké hladiny kortizolu, stres, problémy s učením nových informací, ztrátu paměti ... začnete postupně slábnout a ztrácejí sílu vašeho zdraví Jsem emoční a rovnováha.

Pokud se můžete osvobodit, udělejte to! Pokud je něco utlačované, podívejte se na schopnost dýchat plné prsy a změnit životní prostředí. Nechte se roztrhat a plakat, když to považujete za nutné.

Pochopte, co chcete od života, a zničte všechny stěny, které vás tlačí

. Koneckonců, nikdo si nezaslouží utrpení, zvláště nekonečné a bolestivé.Vždy hledat řešení problémů

, pokud jste u moci. Všechno úsilí se ospravedlní a bude prospěšné pro vaše zdraví. Změňte svůj život, protože si to zasloužíte.


Nervózní oční klíšťata: 7 důvodů

Nervózní oční klíšťata: 7 důvodů

Máte někdy unavený nervózní oko teak? Informace o možných příčinách a léčbě v tomto článku! I když spojujeme nervózní tic s únavou, někdy to naznačuje další závažný problém. Odborníci se shodují, že někdy může být příznakem závažnějších poruch. Nervózní oční klíšťata a jeho charakteristiky Nervové oční klíště - to jsou nekontrolované a opakující se křeče.

(Zajímavosti)

Vše, co potřebujete vědět o mateřských znaménech

Vše, co potřebujete vědět o mateřských znaménech

Birthmarks - Jedná se o malé stopy, které se objevují na kůži. Jsou velmi časté a pravidelně se objevují v dětství nebo dospívání. Známky jsou tvořeny v důsledku buněk odpovědných za produkci pigmentace pokožky nazývané melanocyt. Jsou také nazývána mateřskými znaménky. Mohou mít různé formy: ploché nebo otokové, hladké nebo nerovnoměrné.

(Zajímavosti)