Co se stane s vaším mozkem, když máte strach?


Co se stane s vaším mozkem, když máte strach?

Jak často říkají: "Co nezabíjí, je silnější". To je řečeno, abychom lidem pochopili, že někdy musíme projít potížemi, abychom mohli růst jako člověk, učit se z našich vlastních chyb a získat moudrost z neúspěch. Dnes se o takovém projevu emocí dozvídáme o něco víc ao tom, co se vlastně děje s mozkem, když zažíváme .1. Zkušenosti - je sochař mozku

Samozřejmě, už o tom něco víte. Během života a všech zkušeností, se kterými se setkáte, se mozog mění hodně a nutně ovlivňuje vaši osobnost. Zamyslete se například nad dětmi. Některé děti v raném věku trpí násilím. Není nic horšího než takové bolestné dětské zkušenosti. Lékaři a psychiatři tvrdí, že jsou v boji vyrovnáni pocity vojáka.

Trvalý strach, zvýšená úzkost a souvislé součty mohou způsobit poruchy mozku a uvolnění některých neurotransmiterů

. Stimuluje takové oblasti mozku jako mandlové tělo a ústřední osud, který narušuje pocity bolesti a strachu.Taková stimulace může ovlivnit další rozvoj osobnosti: existuje pocit nedůvěry, zlosti, tendence k depresi a dokonce i krutosti.

Samozřejmě, reakce lidí na určité události se liší po celém světě, nicméně šance, že mozek je nepříznivě ovlivněn, jsou velmi vysoké. Přemýšlejte například o manželství, v němž byl jeden z partnerů vystaven násilí.

V konečném důsledku tyto těžké zkušenosti

dosáhnout hloubky mozku, se ocitnete ve stavu bezmoci, která vyžaduje, deprese, hněv a zklamání ... To bude jistě mít na paměti. 2. Zkušenosti nám dávají znalosti a zkušenosti

Život není v žádném případě snadná cesta zaručeného štěstí nebo

přímé silnice bez kamínků . A to je velmi daleko od případu. Ve skutečnosti je mnoho příjemných emocí, které nás mohou nějak naučit, nicméně nepříjemná zkušenost je nepochybně také skvělým učitelem. Možná i to nejlepší, i když je to poněkud kruté.Jak se někdy říká, kdo netrpěl - nežil. Pravděpodobně v tom je malá část nadsázky, nicméně tato fráze je často pravda. Všichni se učíme z našich neúspěchů a výpadů.

Ti, kteří se nechtějí učit z vlastních chyb, nerozumí podstatě života: koneckonců jde o kontinuální proces učení

. Pokud nepřijímáte své údery, pokračujte a nebudete je moci přežít. Nakonec, po tom všem, co se stalo, budeš silnější.Problémy a selhání nemohou být příjemné a my víme velmi dobře, ale neměly by být překážkou pro váš pozdější život nebo ospravedlnění toho, proč jsou všechny dveře zavřené.

Vaše vnitřní já, síla a vůle vám dodají inspiraci projít všemi utrpeními. V žádném případě nezapomínejte na to .3. Někdy se musíte vzdát zážitku

Nenechte se negativní emoce a zkušenosti hromadit, měli byste být schopni s nimi vypořádat

.pokusí rozdrtit bolesti a naučit se žít s ní může způsobit vznik příliš mnoho problémů ve vašem mozku, vysoké hladiny kortizolu, stres, problémy s učením nových informací, ztrátu paměti ... začnete postupně slábnout a ztrácejí sílu vašeho zdraví Jsem emoční a rovnováha.

Pokud se můžete osvobodit, udělejte to! Pokud je něco utlačované, podívejte se na schopnost dýchat plné prsy a změnit životní prostředí. Nechte se roztrhat a plakat, když to považujete za nutné.

Pochopte, co chcete od života, a zničte všechny stěny, které vás tlačí

. Koneckonců, nikdo si nezaslouží utrpení, zvláště nekonečné a bolestivé.Vždy hledat řešení problémů

, pokud jste u moci. Všechno úsilí se ospravedlní a bude prospěšné pro vaše zdraví. Změňte svůj život, protože si to zasloužíte.


9 ČAsné příznaky hypotyreózy

9 ČAsné příznaky hypotyreózy

Hypotyreóza - onemocnění, které ovlivňuje funkci štítné žlázy. Tato žláza reguluje metabolismus, sekretuje několik hormonů a ovládá některé z vitálních procesů těla. je časté onemocnění v populaci, která postihuje především ženy a dochází při snížení hladiny hormonů štítné žlázy, takže je obtížné dosáhnout stabilního a tělesnou hmotnost.

(Zajímavosti)

Návyky, které mohou vést ke zranění kyčle

Návyky, které mohou vést ke zranění kyčle

Bolest v bederním kloubu - je častější u žen než mužů. Pravděpodobnost zlomeniny kyčle se zvyšuje s věkem. Takže je to spíše aktuální problém, který by měl být více znám. Přečtěte si, dnes budeme mluvit o návycích, které mohou poškodit boky. Pokud již cítíte pálení nebo bolest v dolní části zad, hýždí, nebo dosažení, pokud máte silnou bolest v kyčli při chůzi nebo chůzi do schodů, je nutné věnovat pozornost informačním v dnešním článku o návyky, které mohou poškodit váš stehna Poraďte se s lékařem o těchto otázkách a nebojte se změňte své každodenní zvyky ke zlepšení celkové kvality života.

(Zajímavosti)