Co se děje v mozku, když jste v depresi?


Co se děje v mozku, když jste v depresi?

Brain - to je úžasné tělo, o kterém ještě moc nevíme. Například, jak reaguje ne na určité emoce, jako je deprese. Pravdou je, že často ve vašem životě budete muset přežít sumu nebo depresi, stejně jako situace, které vás vyzkouší na vytrvalost.Součet je jedním z hlavních emocí člověka, stejně jako štěstí, strach nebo vztek. Když cítíte tuto emoci, váš mozek začne jednat jinak, takže vaše tělo je vystaveno změnám v mozkové aktivitě, které si vždy nehádáte. Můžeš zažít silnější hlad nebo únavu než obvykle a snažíš se odejít do důchodu nebo plakat. Možná vás zajímá důvod, proč vaše tělo reaguje a jak můžete překonat částky a rychle se dostat z nepříjemné situace. Tím se zabráníte vzniku vážnějších onemocnění, které mohou změnit váš život vzhůru nohama, například deprese.

Kdy se mozek dostává do deprese?

Součet je jedním z emocí, které mají největší vliv na metabolismus. Ale co to znamená? To znamená, že naše tělo a mysl jsou vystaveny vnějším faktorům, problémům, ztrátám, zklamáním nebo složitým rozhodnutím o životě, které je někdy třeba přijmout. Budeme uvažovat o účinku každého z těchto faktorů na mozek.

Význam soucitu

Mozok má různé ochranné mechanismy, které pomáhají vyrovnat se s jedním z nejběžnějších emocí všech lidí, se smutkem. Ta osoba je okamžitě viditelná, smutná nebo ne. Jinými slovy, máte pocit soucitu.Soucit pomáhá lidem podporovat, když jsou rozrušeni. Všichni dobře víme, jak důležité je mít někoho, kdo může pomoci v obtížné chvíli. Také soucit je charakteristický pro ženy.

Váš mozek potřebuje více energie: glukózu.

Když jste depresivní, váš mozek pracuje velmi aktivně. To se může zdát divné, ale podle vědeckých studií, s depresí, mozku aktivuje přes 70 volánísedm různých částí těla.Proč? Ve skutečnosti je to snadné vysvětlit. Když jste v depresi, vzpomínáte si, myslete, trpíte a trýzníte, abyste vyřešili problémy. Skoro nespíte kvůli myšlence na spoustu otázek. Protože aktivní hippocampus činnosti - v přední části mozku (prefrontální kortex) a přední cingulate kůry, temporální osudu mozku, a další.

Mějte také na paměti, že mozek používá téměř 20% vaší energie. Ale když jste ve stavu deprese, potřebuje ještě víc, zejména glukózu. To vede k tomu, že máte větší pravděpodobnost, že budete cítit hlad, častěji chcete jíst a nemůžete žít bez cukrovinek. Někdy kvůli tomu při depresi můžete zvážit váhu.

přirozenou potřebu plakat

Plakát - je přirozené a nezbytné snížit stres a rozdávat emoce.

V průběhu období množství v těle zvyšuje pocit napětí. Ačkoli slzy a mají biologické oční hydratační funkce, oni rozhodně potřebují být odlišení od slz emocí nebo plakat, které jsou také nezbytné pro vaše zdraví. Mozok nahromadil příliš mnoho stresu a měl by jí dát venku. To je důvod, proč slzy jsou zázračný způsob, jak se vypořádat se smutkem a nervozitou. Poté přežijete uvolnění endorfinů a budete se cítit mnohem lépe a uvolněněji.Proto proto nedoporučujeme zastavit slzy, když opravdu chcete plakat.

Nemyslete si, že špatně, žít a učit se ze svých vlastních chyb

Období množství by vám mělo pomáhat naučit se něco nového, změnit něco v životě a nakonec zesílit.

Ve stavu součtu mozog produkuje více serotoninu - neurotransmiter, který ovlivňuje motivaci. Pokud nemůžete žít dál, opustit smutek za sebou, a to prostřednictvím přijetí nových řešení a přehodnocení toho, co se stalo, deficit serotoninu vede k onemocnění, jako je deprese, obsedantně-kompulzivní poruchy a / nebo záchvatů násilí. Ale nesmíte se vzdát a nalézt sílu, abyste se stali vítězi tohoto období sebekritiky a analýzy.

Skutečnost, že deprese přesně dělá pro vás - umožňuje vám žít a učit. Každý ví, že život se chystá žít - není to pole, kam musíme jít, musíme překonat překážky, hledat nové cesty a učit se od života samotného. Budete určitě silnější a objevíte nové schopnosti.


Stimulace 5 akupunkturních bodů pro lepší zdraví

Stimulace 5 akupunkturních bodů pro lepší zdraví

Akupunktura je technika související s tradiční čínskou medicínou . Zahrnuje stimulaci některých akupunkturních bodů těla ke zlepšení určitých částí těla nebo obecného blahobytu. I když už cvičíte akupunkturu nebo se pokoušíte zkusit, víte, nikdy není příliš pozdě, než začnete tento postup pravidelně používat a využívat ji.

(Zajímavosti)

Mbach Goto - muž, který říká, že má 145

Mbach Goto - muž, který říká, že má 145

Lidé říkají, že smrt zapomněla na MBHA Goto. Jsou také přesvědčeni, že jeho slova jsou pravdivá a že tento muž není starší než 145 let. Je těžké tomu uvěřit. Přestože jsme zvyklí na čtení příběhů o osobách starších , tento případ se stal skutečným pocitem. Příběh pana Gota má jeden důležitý detail, který je těžké chybět: muž říká, že už nechce žít.

(Zajímavosti)