Co se stane, když se odvážíte zlomit toxický vztah


Co se stane, když se odvážíte zlomit toxický vztah

Negativní vztahy jsou vyčerpávající, ničí naši identitu a ničí sebevědomí. Deformují základy pravé lásky, zdravého respektu a společného života. Přetrvávání toxických vztahů však není jednoduché.

Víme, že je nyní populární volat určité typy vztahů "toxické". Nakonec mnoho lidí používá toto slovo, aby mluvilo výlučně o krutém, destruktivním chování nebo kontrole. Nicméně, potřebuje pečlivě analyzovat vztah před visí na ně je populární značka.

Příležitostně může nějaké chování skutečně způsobit další poruchu, což vyžaduje jiný přístup.

V podstatě musíte být opatrní s přilepením jedné nebo jiné položky.

Spousta složitých lidí a komplikované vztahy.

Nicméně, někdy jeden člověk se stane epicentrem problému a kruhu emocionálního, fyzického nebo psychického násilí. To je pravá povaha toxických vztahů.

Pokud jste to jednou zažili a dokázali jste zlomit toxický vztah, dobře víte, že je to obtížný proces.

Za prvé, chceme objasnit, že prostě musí rozvést partnera, nebudete automaticky začít cítit lépe a ne být šťastnýprávě moment. To vyžaduje čas.

proces obtížný a velmi pomalý

Pokud váháte rozbít toxický vztah, rána zůstane

Představte si na okamžik muž, který Naopak hustý les, který je plný trnitých větví a keřů.

Umožňuje slepě jít na někoho, protože věří jinou osobu. Závislý člověk však ví, že tento výlet je vyčerpávající, má sílu a větve zanechávají rány na kůži.

Nic v okolí se nezdá překrásné a nevzbuzuje naději.

Nakonec se rozhodne uvolnit tuto ruku a vzdálenost. Dělá to tak, aby se cítila svobodně, znovu cítila štěstí a umožnila svému partnerovi, aby se vydal na svou vlastní cestu, jinou cestu.

Když člověk rozhodne se zlomit toxický vztah, má silné a kontroverzní pocity:

  • Skoro se nerozpoznává. V důsledku této traumatické cesty opustila hodně jizev a otevřených ran.
  • Cítí se vyčerpaná.Je těžké dýchat. Jedinou možností je přestat a ticho na nějakou dobu získat sílu.
  • Je ztracena.Zastavila se v té části lesa, kde nepoznala cesty. Nyní není známo, kam směřovat.

Po rozhodnutí rozbít toxický vztah člověk nebo žena jistě pocítí úlevu. Ale štěstí nepřijde okamžitě.

Místo toho pocítí potřebu ustoupit, znovu se ocitnout, objevit zranění, aby uvažovali o tom, kde jsou v životě a co dělat.

Doba léčby, doba pro ústup

Poslední věcí, kterou by měla udělat osoba, která porušila toxický vztah, je hledat úlevu od nového partnera.

Nikdo se nemůže uzdravit a okamžitě se setká s někým jiným. Je nejistá a nezdravá.Nesmíme zdůrazňovat nevhodnost nových vztahů. Nikdo není povinen uzdravit naše rány, být anestezií nebo nástrojem, který pomůže zapomenout na minulé urážky.

Koneckonců, je to nejlepší

dát si čas jít na cestu hluboko uvnitř vaší duše . Potřebuje, abychom obnovili sebeúctu, znovu se ocitli a naplnili své naděje a přesvědčení.Musíte propustit nenávist, strach a frustraci,

vypadat silněji než úlomky bývalé blízkosti, mnohem silnější. Líbí se nebo ne, je třeba formalizovat určitý jasný proces smutku. Postupně nám pomůže:

uvolnění emocí;

  • ukrást hněv;
  • vyvinout odpor;
  • pamatujte si, co si zasloužíme a co si zasloužíme.
  • Až budeme opět milovat, budeme připraveni najít správnou osobu.

Má důstojnost se neprodává a nepřijímá nový toxický vztah

Musíte se setkat alespoň s jednou osobou, která po dokončení některých toxických vztahů začíná další.

Máme mnohem větší pravděpodobnost, že se dostaneme do tak zničujícího a vyčerpávajícího rytmu, jak si dokážeme představit.

Je nutné budovat zdravé sebevědomí a nezapomeňte, že

důstojnost není prodávána, nakupována nebo obchodována. Je nesmírně důležité si pamatovat, že si zasloužíme k lepšímu. Láska neznamená utrpení a

osamělost v harmonii je vždy lepší než bláznivá, sobecká a ničivá láska. V důsledku toho bychom vám chtěli ještě jednou připomenout, že odvaha přerušit toxický vztah vám nedává okamžité štěstí.

Musíte se zotavit, uzdravit vlastní sebeúctu a důstojnost, takže

už nikdy nezapadá do vztahu, který nás ničí. Z vlastní zkušenosti stojí za to se učit, že toxická láska vás už nikdy neublíží.

Hlavní obraz láskyplně poskytované © wikiHow.com

Jak opustit všechno za

Ponechat všechno neznamená ukončit to, co máte teď. Tato fráze nemá vždy negativní nebo fatální konotace, někdy to jen řeknete.


Formy emočního zneužívání, které nepoznáme vždycky

Formy emočního zneužívání, které nepoznáme vždycky

Emocionální násilí opouští hluboké stopy. I když nebudete vidět žádné rány nebo léze na kůži, to záludný vliv na psychiku člověka a trvat dlouhou dobu, aby ho všimnout. Lidé, kteří znají různé formy emočního zneužívání z vlastních zkušeností, obvykle potřebují spoustu času, aby se vrátili do normálu a přizpůsobili svůj život.

(Sex a vztahy)

Vztahy: 7 pocity než láska Sex a vztahy

Vztahy: 7 pocity než láska Sex a vztahy

Láska je hlavní složkou pro jakýkoli vztah. Pokud kterýkoli z partnerů začne pochybovat o jeho / její pocity, s největší pravděpodobností v určitém okamžiku se pár konečně rozjede. Ale navzdory této lásky je nejdůležitějším prvkem v každém vztahu je potřeba další smysly s cílem vytvořit silnou, stabilní a nejšťastnější vztahy.

(Sex a vztahy)