Co se stane, když ignorujete nutkání na močení?


Co se stane, když ignorujete nutkání na močení?

Všichni v určitém okamžiku života ignorují nutkání močit.

Obvykle jste v situaci, kdy nemůže získat přístup na toaletu, něco, nebo jste zaneprázdněni v práci, která vás drží od pochodu tam ve správnou dobu.

Ale to by se nemělo stát zvykem, protože to může mít nežádoucí důsledky. Zde je to, co se děje ve vašem těle, když odoláváte naléhání na močení. Infekce močových cest

Pokud patříte k těm lidem, kteří mají tendenci ignorovat močení na pracovišti, buďte opatrní.

Jedním z důsledků je infekce močových cest, včetně bakteriálních infekcí , které postihují močový trakt.

Důvod je jednoduchý: moč obsahuje mikroby, a pokud jsou v močovém měchýři po dlouhou dobu, mohou vést k infekci.

Vytvoření kamenů v ledvinách

Někteří lidé produkují v ledvinách kameny. Pokud máte takový sklon a jste zvyklí omezit nutkání močit, můžete jen zhoršit váš stav.

Malé kameny v ledvinách obvykle vycházejí z moči, zatímco jsou velmi malé. Pokud se však stanou většími, nemohou být vytaženi a můžete být na operačním stole.

Aby se zabránilo vzniku ledvinových kamenů, je důležité pít hodně vody a jít na záchod, když to vaše tělo naznačuje, že je to jediný způsob, jak můžete odstranit všechny nečistoty, které jsou v ledvinách bez poškození. Zánět močového měchýře

Pokud odolat nutkání na močení, stěny močového měchýře osvětlené, což vede k onemocnění známé jako zánět močového měchýře.

Pokud máte pocit bolesti v oblasti pánevního těla, a když vykouříte, uvolní se jen malé množství moči, měli byste se pravděpodobně obrátit na svého lékaře. Máte tradiční příznaky cystitidy.

Opuch močového měchýře

Pokud tam nebyl, ale váš močový měchýř má velmi omezené možnosti a omezení může vést pouze k otoku.

močový měchýř pojme asi tři šálky vody, takže dávejte pozor na to, pokud budete pít hodně a nejsou schopni se dostat na toaletu v blízké budoucnosti.

Je vhodné vzpomenout si, jestli jste v práci nebo máte důležité setkání.

Pokud je močový měchýř plný, receptory v mozku, které jsou odpovědné za odesílání signálů, že budete muset jít na záchod, a mozek sám o sobě může v případě potřeby dojít k močení. ❑ Ve skutečnosti to nestačí velikost vašeho močového měchýře.

Jiné nepříznivé vedlejší účinky

Pokud jste zvyklí odradit močení, zažijete

řadu vedlejších účinků, který se nemůže týkat, ale oni jsou příbuzní. Návrat z močového měchýře a močové trubice

To je pravděpodobně nejvážnější důsledek. Máte-li touhu močit potlačeny příliš dlouho, nakonec se vaše tělo se ho zastavit, ale místo toho se vrátí do moči do močové trubice a ledvin, což může způsobit závažné infekce.

Nejprve budete mít normální močení po dlouhou dobu, a moč bude uložen v močovém měchýři, ale nakonec se to vrátí, pokud se

nešla na záchod v čase, a to může způsobit zdravotní problémy. Břišní nadýmání

Pokud neodstraníte moč, pak budete mít nepříjemný pocit nadýmání.

Kromě toho, vaše tělo více a více zvykatymete k zadržování tekutin, a nemůžete jít na toaletu tak jednoduché, jak to bývalo.

Údržba tekutiny, kromě nepohodlí, může také vést k infekci,

tak to je nejlepší jít na toaletu kdykoli budete potřebovat.


Máte méně - žít lépe

Máte méně - žít lépe

Zajímavá fakta Na rozdíl od moderního pojetí, můžeme říci, že ne vždy nakonec se člověk stává moudrý a zralý. Zralost znamená především to, že si uvědomíte, že všechny akce a všechny získané zkušenosti vám pomohou řídit váš život. Stejně tak mírný člověk, který nikdy neuloží chyby. Protože vše, co se děje, má smysl, všechny naše životní události jsou vyvážené.

(Zajímavosti)

Podpaží: kdy se obávat?

Podpaží: kdy se obávat?

To je docela běžný problém. Všichni jsme si pravděpodobně museli všimnout nárazů v rameni a neměli bychom se kvůli tomu moc bát. Zde vysvětlíme, co by mělo být v takových případech provedeno. Co může vést ke vzniku nárazu v podpaží? Osmdesát procent případů je normální a nesmí způsobovat žádné problémy.

(Zajímavosti)