Co je důležitější u pohlaví: množství nebo kvality?


Co je důležitější u pohlaví: množství nebo kvality?

Mnoho lidí se chlubí, že jsou často sexy. Nicméně pokud jde o sex, hlavní věc není množství, ale kvalita blízkosti. Měli byste se snažit dostat potěšení přesně kvality sexu, a ne jak často se vám to stane.

Pravidlo "co je víc, tím lépe" v tomto případě nefunguje, protože i ti, kteří mají pravidelný sex často ještě nemají rádi.

Sex je trochu víc než jen fyzický akt. Z nějakého důvodu se spousta sdružuje s fyzickým pronikáním, ale sex je mnohem hlubší koncept.

Hlavní věc není kvantita, ale kvalita

I když člověk často dělá sex, nezaručuje, že od něj vždycky dostává potěšení. Někdy může být jedna-k-jedna blízkost mnohem ostřejší než běžný sex. Například mezi manželskými páry, po mnoho let začíná být spojována s běžnou povinností. To je důvod, proč "často" v tomto případě nutně neznamená "kvalitativní".

Vzniká otázka: Co potřebujete k sexuální radosti?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, vybrali jsme pro vás seznam klíčových složek dobrého sexu:

  • Během sexu by měla být věnována zvláštní pozornost komunikaci s partnerem. Pokud se snažíte o upřímnou konverzaci, váš druhý partner bude šťastně informovat o svých preferencích, díky nimž bude moci v okolí dosáhnout orgasmu.
  • Bounty a ochota dátje velmi důležité, i když na oplátku nedostanete nic. Nebuďte pasívním pozorovatelem během sexu a vynaložte maximální úsilí na uspokojení partnera.

Pamatujte si, že sex by měl být vnímán jako způsob, jak získat potěšení, a ne jako povinnost.

  • Proximita by se měla objevit v příjemném prostředí pro oba partnery. Věřte, že pocity nepohodlí, jako je sex a intimita, když se oba partneři cítí uvolněni a užívají si situace, jsou zásadně odlišní.
  • V žádném případě neodmítnout předehrou. Pamatujte si, že bez předchozího hold je velmi obtížné dosáhnout vrcholu sexuální radosti. Bozky a laskání jsou předpokladem pro bezkonkurenční potěšení.
  • Důležitou roli hraje hladké fungování a pochopení jejich partnerů. Někdy to budete muset vzít většinu práce, aniž by o zřízení intimní spojení mezi sexuálními partnery, nebude větší než běžný akt proniknutí.
  • Nezapomeňte na soukromí. Pokud jste si jisti, v intimitě a bezpečnost vaší blízkosti, budete zapomenout strachu, studu a izolace, kteří často nedávají úplně vzdát se tohoto procesu a získat potěšení z toho.

Sex a štěstí - koncept neoddělitelné

Journal of Economic strategii a organizaci zveřejnila výsledky studie zaměřená na vzájemnou závislostpohlaví a štěstí. V experimentu se zúčastnilo 64 párů ve věku 35 až 65 let. Polovina z nich byli požádáni, aby se zvýšil počet fyzických činů týdně, zatímco jiní mají sex jako obvykle.

Výsledky ukázaly, že tito účastníci

který začal sexu často cítí lépe po experimentu méně šťastné, než druhá polovina. Důvod spočívá v tom, že účastníci

nezvýšily, během této doby se jeho sexuální apetit a chutě partnera. To je důvod, proč se zabývají sexem bez předchozího vzrušení a touhy.Vědci zjistili, že počet sexu

nezaručuje radost a pocit štěstí . Doporučuje se tedy, aby doufat, že mají sex častěji, než je obvyklé, že se rozhodnete své problémy v intimním životě.lepší zaměřit se na kvalitu

pohlaví, protože to je to, co vám pomůže získat skutečnou radost z intimity.můžete mít situaci pod kontrolou

Ve vztahu někdy jsou problematické situace, které mohou vést ke stresu a

snížit počet sexu.

Některé páry se obrátit na sex každodenní rutinní , a pak jeden z partnerů má přijít do blízkosti se smyslem pro povinnost a nikoli z vlastních tužeb.Samozřejmě, že takový životní styl k ničemu dobrému nepovede, tak často partnery, kteří mají sex z nutnosti, začnou nenávidět blízkost.

kvalitativní sex může být jen tehdy, když se oba partneři chtějí intimitu, ale ne když se snoubenci podle plánu

.Představte si situaci, kdy nechcete jíst, ale měl by to udělat, protože jste nainstalovali režim a jasný časový plán. Po takovém jídle často docházet k nadýmání, tíže v žaludku a dokonce frustraci zbytečného čekání, protože za prvé, není si užil jídlo, a za druhé, dělat něco proti jejich vůli.

Není moc milé dělat něco bez touhy, ne? Totéž platí pro sex.

Všechny páry se liší. Kdo říkal, že je povinné mít sex alespoň jednou týdně? A kdo říká, že blízkost, která se vyskytuje jen jednou za měsíc, což vede k problémům ve vztazích?

nikdy srovnávat s ostatními

páry, nebo se snaží držet přesně stanovený režim, pokud jde o sex. Taková strategie může mít opačný účinek a vyčerpá oba partnery.Uvědomte si, že sex není důležitá kvantita, ale kvalita,

protože jen to bude vám umožní získat plnou spokojenost z intimity.


Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Jsme přesvědčeni, že v této fázi svého života, již víte, že cítit lásku k někomu a vyjádřit své skutečné pocity - jsou dvě různé věci. Často lidé nevědí, jak vyjádřit své pocity, i když se cítí někdo sympatie nebo lásku, není schopen to přiznat. Je to ještě horší - někdy lidé nesprávně vyjadřují své upřímné pocity.

(Sex a vztahy)

Každý den ukázat svůj závazek vůči lidem, kteří mají rádi sex a vztahy

Každý den ukázat svůj závazek vůči lidem, kteří mají rádi sex a vztahy

No bohatší, hezčí závazek než ten, který pochází od člověka, který ve skutečnosti stará o vás a respektuje vás. Pokud to považujete za samozřejmost a neponáhnete k jeho rozvoji, neuvádějte svou lásku každý den, bude to navždy ztraceno. Odborníci na vztahy varují, že jedním z nejčastějších důvodů párování rozdělení je, že jedna ze stran nedostává pozornost, kterou potřebuje.

(Sex a vztahy)