Jaké sny mohou říci o své zdraví


Jaké sny mohou říci o své zdraví

Zajímavá fakta Ačkoli je fenomén lidského spánku je zahalen v hádankách, i když existuje několik teorií, které tvrdí, svých snů může někdy odrážet vaši emocionální svět, kde se vaše obavy, úzkost a stres obrátit se na obrázky podobné snu. To se stalo všem. Například jste nikdy nesnívali, že spadáte do propasti? Vysvětlujeme proč.

Spánek má hojivý účinek. Musíte to nejen fyzicky, ale i pro normální fungování mozku, protože když spíte, mozek je aktivní a organizuje své vzpomínky a myšlenky. Pokud trpíte nespavostí, například budete pravděpodobně mít problémy s pamětí a koncentrací. To je opravdu mnohem zajímavější: váš sen může odrážet vaše emocionální zdraví, proto je to tak zajímavé, když zjistíte sny.

Co jsou emocionální sny?

  • Každý den jste konfrontováni se situacemi, které si možná zcela neuvědomujete. Možná jste v zaměstnání pod tlakem, nebo si myslíte, že nevěnujete pozornost, ale nedáváte mu příliš velký význam. Doma si můžete být také některé problémy, které neváhají hlas hlas ... všechny tyto aspekty jsou transformovány do vnitřní zkušenosti obrovských rozměrů, že zakarbovuyutsya své podvědomí.
  • Tvé emocionální zdraví ti na to připomíná a vyžaduje znovu najít klid a rovnováhu. Ale jakmile je váš život plný vzrušení, je zde stres a s tím bolesti hlavy, nepohodlí ... to vše se odráží ve vašich snech.
  • Sny - to je nejlepší způsob, jak se vyrovnat s těmito emocemi. Vaše obavy a problémy se podobají podobným snímkům, které se podobně podobají téměř všem. Proto, když jste ponořeni do podvědomí, vaše emoční zdraví se odráží v určité scéně nočního vidění. Stojíte tváří v tvář vašim strachům na obličeji nebo se objevují v metaforických číslech. Chcete se o nich dozvědět více?

Vysvětlení nejčastějších snů

1. Sny o tom, co pronásledujete.

Už jste někdy snívali o tom? To je jeden z nejčastějších snů. Půjdete někam na ulici nebo na známou cestu a máte pocit, že vás někdo sleduje. Nemusí to být nutně člověk, někdy to může být i zvíře nebo nějaké nejisté stvoření. Takový sen lze vysvětlit svým strachem ze změn v životě. Možná něco skrýváš a neodvažuješ se to říci. Možná byste se chtěl zeptat něco pro vůdce, nebo musíte pro svého partnera říct něco důležitého a stále nemáte odvahu to udělat.

2. Sníte, že padáte.

Tento sen je také jedním z nejčastějších. Někdy je to velmi krátké a dokonce vás zvedne v studeném potu, držíte lůžko tak, abyste neklesli. Vy jdete a náhle spadnete do propasti nebo díry, která se objeví těsně pod nohama. Co to znamená? Takový sen říká, že v tomto okamžiku života prožíváte stresující situaci. Tvé nervy na obličeji a tělo odpovídá. Pokud takový sen často o vás sní, znamená to, že musíte překonat všechno, co vás ruší ve vašem životě, a pak se váš stav zlepší.

3. Sen, že jste uvězněni

Neuvědomuje si, že si uvědomujete, že jste uvězněni, jste v malém prostoru a dýcháte. Nemůžete se z toho dostat a nemůžete dýchat, vaše srdce bije šílene, jste vyčerpaná a vyděšená. Pokud se vám to stane, zastavte se na chvíli a zeptejte se sami sebe: Existuje něco, co je pro mě velmi znepokojující? Tyto velmi silné zážitky vás dovedou do pasti s "dusivým" teakem ze všech stran.

4. sen o tom, jak nahý z domu, nebo jste ztratili zub

Takové sny jsou spojeny s nízkým sebevědomím nebo nedostatek důvěry v určitém okamžiku v životě. Sny, ve kterých najednou a bez jakéhokoli důvodu jdete nahý ven z domu, způsobený takovými událostmi ve skutečnosti. Stejná věc s zubem. Máte-li mluvit s někým, a vaše zuby bez zjevného důvodu klesá, znamená to, že v době, kdy sníte, máte pocit, zranitelní kvůli něčemu, co se stalo ve vašem životě.

5. Sny o přírodních katastrofách.

Storm, oheň, silný vítr, který dokáže zbourat domy a vytáhnout stromy ... proč to všechno sní? To je příklad velkých obav. To může být způsobeno zvýšeným vzrušením, když se cítíte zranitelná vůči všemu kolem sebe. Tyto přírodní prvky odrážejí vaši skutečnost a vše, co vám může ublížit: problémy v práci nebo ve vašem osobním životě. Pravděpodobně je to jeden z nejvíce znepokojivých snů, protože sní, když se cítíš velmi slabý a zranitelný.


Vědci rozvíjet „live“ pro kolenní bandáž

Vědci rozvíjet „live“ pro kolenní bandáž

Zajímavá fakta menisku prasknutí v - je jedním z nejčastějších zranění kolena v po celém světě. Ve skutečnosti, jen v Evropě a ve Spojených státech každý rok se vyskytují více než milion takových případů. toto poškození nebo prasknutí chrupavky vycpávky, které slouží jako polštář pro čéšky. Poskytuje stabilitu kolenního kloubu.

(Zajímavosti)

Vědci našli způsob, jak sebedestrukci leukemických buněk

Vědci našli způsob, jak sebedestrukci leukemických buněk

Zajímavých informací Leukémie je jedním z druhů rakoviny krve, který začíná v kostní dřeni - tkáně nacházející se ve středu některých kostí. Většina krevních buněk je vytvořena tam. Onemocnění začíná, když nezralé krvinky stát rakovinnou, zabraňuje tvorbě dostatečného počtu červených krvinek, krevních destiček, a normálních bílých krvinek.

(Zajímavosti)