Jaký je tvůj řádek o tobě?


Jaký je tvůj řádek o tobě?

Často vidíš lidi, kteří chodí velmi rychle na ulici, a možná si myslíš, že to říká hodně o tom, kdo jsou. Toto je velmi vysoké skóre.

Možná, že osoba, kterou vidíte, spěje, protože je v nouzi. Na druhou stranu možná budete teenager s rohatým ramenem a myslíte si, že má problémy s sebeúctou.

Nicméně, v jiném úhlu, může být vidět, že teenager jednoduše vytočí něco na svém smartphonu na cestách.

V závislosti na pohledu, váš pohybříká hodně o tom, co děláte, nebo kdo jste.

Ve skutečnosti vám může říct, co se děje uvnitř. Může to znamenat cokoli od rizika trpět určitými poruchami, končící fází menstruačního cyklu.

spěchat

Pokud jste neklidný člověk, může se vám změnit řada. Časopis Kognice zveřejnil nedávnou studii o úrovních vzrušení.

Studie byla provedena na univerzitě v Kentu. Tam sledovali chování očkovaných lidí.


Vyšetřovatelům bylo řečeno, aby šli přímo k cíli, které předtím viděli. Dokončili také průzkum, aby posoudili, zda jsou nervózní nebo uvolněnější.

Ve studii přišel následující závěr: nervóznílidéčastěji odbočit vlevo, než uvolněná.

Předpokládá se, že aktivita v pravé hemisféře mozku, která je spojena se zvýšenou úzkostí, je odpovědná za tuto odchylku vlevo.

Máte vysoké riziko vývoje demence

Váš kurz vám může říci, že jste v rané fázi demence.

Podle nedávné studie výzkumníci na Alberta Einstein School of Medicine identifikovali stav známý jako syndrom kognitivního rizika.

Je charakterizována kognitivní poruchou. Jsou spojeny se sníženou pamětí a pomalejším tempem. Studie zahrnovala 26 802 osob ve věku 60 let nebo starších. Bylo zjištěno, že

10% z nich splnilo kritéria pro tento syndrom. Poté, co to pozorovali, vědci sledovali normální dospělé a ty, kteří měli syndrom kognitivního rizika. Účastníci diagnostikovaní syndromem měli dvakrát větší pravděpodobnost vývoje demence v příštích 10 letech ve srovnání s těmi, kteří byli považováni za zdravé.

Cítíte orgasmus

Co? To je správné. Tvoje řada o svém sexuálním životě hodně říká.

Tým výzkumníků v Belgii zjistil, že způsob, jakým žena pohybuje tělem při chůzi, může naznačovat, zda

má v poslední době (nebo možná brzy) vaginální orgasmus. Studie byla zveřejněna v časopise Journal of Sexual Medicine

. Vědci studovali sexuální historii zdravých žen a snažili se "hádat", zda cítili vaginální orgasmus nebo ne. Sexologové zkoumali držení žen a dokázali správně odhadnout historii orgasmu v 81,25%.Vědci se domnívají, že je možné, že ženy, které mají nebo mají schopnost dosáhnout vaginálního orgasmu, mají větší rozsah pohybu a delší krok.

Máte ovulaci

Ostatní lidé si mohou všimnout, když jste ve fázi koncepce menstruačního cyklu na základě mrtvice. Journal

osobnost a individuální rozdíly

zveřejnila studii naznačující, že muži jsou více přitahováni k ženám pohyby, zvláště když tančí nebo procházky v největší pravděpodobnost otěhotnění. Němečtí vědci přijali 46 žen a zaznamenali, zda se nacházejí ve fertilní fázi nebo ne. Vědci poté zaznamenali videa se ženami, které tančily nebo chodily.

Skupina mužů sledovala nahrané video. Muži hodnotili pohyb žen v plodné fázi atraktivnější. Výzkumníci dospěli k závěru, že výsledky naznačují, že ženy v této fázi menstruačního cyklu posílají určité signály pohybem těla.

Vaše tělo vždy vám řekne

Jak vidíte, tempo říká hodně o tom, co se děje uvnitř rušivých zdravotních problémů, jako je demence, tím méně úzkosti, jako je sexualita.

Nezapomeňte, že mrtvice není jen aktivita.

Může skutečně pomoci zlepšit vaše zdraví.


Jak udělat domácí kondicionér pro prádlo

Jak udělat domácí kondicionér pro prádlo

Kondicionéry na prádlo se staly jedním z nejčastěji používaných prostředků pro praní prádla. Chrání tkaninu vašich oblíbených oděvů a neutralizuje vůně, proto je hezké se obléknout příště. Existuje mnoho komerčních produktů, které mají různé objemy, chuť a ceny. Ale pro ty, kteří upřednostňují organické a zdravé možnosti, jsou domácí přísady z přírodních složek, které nejsou vůbec drahé a snadno dostupné.

(Zajímavosti)

Tipy pro neúplné případy

Tipy pro neúplné případy

Pokud máte s někým projednávaný případ dříve nebo později se vrátíte k této osobě hned, dokud problém nevyřešíte. To bude, dokud konečně neporušíte všechny vazby a neuvolníte všechny nedorozumění, břemeno a smutek. Jedním způsobem je něco, co jste neuspěl. Události minulosti jsou jako vzdálený blesk - záblesk paměti, slova nebo objektu.

(Zajímavosti)