30 Bohatých železa výrobky z únavy a bolesti hlavy


30 Bohatých železa výrobky z únavy a bolesti hlavy

Pokud někdy budete jsou diagnostikovány „anémie“, pak víte, že nejčastější příznaky nedostatku železa a jak nedostatek tohoto minerálu může mít vliv na každodenní život, přichází únava, slabost, bolesti hlavy, podrážděnost, vypadávání vlasů ...

často zapomínáme, že železo - minerál, jímž krev přenáší kyslík dotěla, tak, aby mohly fungovat správně. Proto, když chybí, zpravidla začíná člověk pociťovat únavu. Za prvé, ignorujete to, ale alespoň se cítíte víc slabý a unavený.

Když tělo nedostane dostatek kyslíku, nutí ho k intenzivnější práci a únava se stává ještě silnější. Ale když se přidal ke stravědostatek železa, můžete zabránit rozvoji anémie, která se často vyskytuje u žen.

Zveme vás, abyste se o tom dozvěděli v dnešním článku. To bude přínosné pro vaše zdraví!

Proč je důležité vědět, jak kombinovat potraviny bohaté na železo

Podle Society of Nutrition Španělsko, výrobky obsahující příliš mnoho železa, ale je třeba vědět, jak zkombinovat do bohaté a vyvážené stravy poskytnout tělu všechny potřebné. V případě žen je také třeba poznamenat, že hladina železa klesá během menstruace.

Zajímavý fakt: Tělo používá železaskrze tenké střevo, ale pokud budete jíst hodně jídla na tuto položku na lačný žaludek, je to pouze urychlit tento proces. Některé produkty však narušují normální absorpci železa, a proto je s nimi musí dbát.

Tyto potraviny by měly být konzumovány odděleně od potravin bohatých na železo. Tea

 • mléko Sójové mléko
 • ovesných otrub

Kravské To neznamená, že budete muset zcela odstranit je ze svého jídelníčku, měl prostě dát tělu příležitost naučit se železo obsažené v jiných produktech. Které lze-jíst snídani kaši mísu a pít čaj, ale na oběd vařit lahodný salát z špenátem s ořechy a chřest.

Dávejte pozor, vápník, kyseliny fytové a polyfenolů

produktů, které obsahují fytovou kyselina brání vstřebávání železa. Patří sem například pšeničná mouka, která nesmí absorbovat až 75% tohoto důležitého minerálu. A Polyfenoly v čaji - je to jeden z nejdůležitějších nepřátel železné.

Akční algoritmus vápník v těle je velmi komplikovaný. Ačkoli žen je především nutné pro zdravé kosti, spotřeba této významné absorpce minerální bloky železa buňkami, které pokrývají tenké střevo. Proto je tajemství ve schopnosti správně kombinovat potraviny.

Jak jsme již uvedli dříve, můžete vařit bohaté na vlákninu snídaně vápník a a pak se postarat o nezbytných spotřeba množství železa a vitamínu C oběd. Někteří z vás pravděpodobně již víte, že citrusové plody přispívají k trávení tohoto minerálu.

Podívejte se na potraviny, které obsahují většinu železa a které by měly být součástí vaší stravy.

železo potraviny bohaté na zápasí s anémií

pravděpodobně první věc, která přijde na mysl, pokud jde o železo - cochevytsya. Ačkoli tento druh malých rostlin luštěnin také pomáhá v boji proti anémii, jeho užitečné vlastnosti lze zvýšit ještě více, pokud naučit vařit čočku v různých receptur.

Některé koření, ovoce a zeleniny vám pomůže zvýšit množství železa spotřebované, a přidat vitamín C, který urychlují jeho vstřebávání v tenkém střevě.

Existuje také způsob, jak zvýšit rozmanitost vaší stravy. Zkuste například brokolici nebo špenát s krevetami, rozinkami, piniovými oříšky a ananasu ... nebo sendvič krůtí prsa s hořčicí. Existuje stovky skvělých způsobů, jak si vychutnat své jídlo a zároveň se o své zdraví postarat.

Dávejte pozor na tento dlouhý seznam potravin bohatých na železo: Mušle

 • Brokolice Pepper krevety
 • tymián Bay petrželky
 • Špenát Matice
 • štěrbák Ruccola
 • kmín hořčice Kopr
 • Red sušené oregano maso paštika
 • Basil Skořice Ground chili
 • Brown
 • Rosemary Black pepř konzervy sardinek
 • Čočka papriky
 • Corn pečený krocan
 • masa bílý pepř mušle
 • vaječný bílek Švestky obr
 • Hořká čokoláda
 • pomeranče

Doporučujeme po každém pr yyomu jídlo utěšovali ovocný salát dezert, který dá těluvitamin C, obsažený v pomeranče, kiwi, papája nebo mango. Můžete je kombinovat s hlavními nádobami nebo je konzumovat ve formě pásku.


Domácí anti-virus 5 receptů

Domácí anti-virus 5 receptů

Herpes přírodní prostředky - je nepředvídatelné a nepříjemné boláky. Naštěstí to nepředstavuje serózní hrozbu pro zdraví, ale souhlasit, nikdo nechce chodit s ránu na rtu. Navíc, a to zejména na prvním místě, herpes způsobuje pálení a bolest, která se střetává s normálním jídlem nebo mluvení. A vzhledem k tomu, že budete muset použít krémy a masti jsou někdy zhoršují vzhled vyrážka, to se stává zcela jasné, proč taková malá vada může způsobit značné nepohodlí.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro chrápání a spánkové apnoe

Přírodní prostředky pro chrápání a spánkové apnoe

Chrápání - je nepříjemný zvuk, který nastane, když jsou překážky v dýchacích cestách. Jedna z nejzávažnějších skutečností: asi 75% lidí s tímto problémem také trpí spánkovou apnoe - nebezpečným stavem charakterizovaným krátkými intervaly dýchání během spánku. To se může stát kvůli fyzickým problémům, stejně jako infekční nemoci a alergie mohou způsobit spánkovou apnoe.

(Lidových opravné)