Co způsobuje bolest rukou a zápěstí?


Co způsobuje bolest rukou a zápěstí?

Bolest v rukou není neobvyklá, zvláště u žen. Ruce mohou být v noci nudné, bobtná, může se cítit slabé ve vašich rukoua v důsledku toho se může stát, že je nebudete moci používat. Budeme mluvit o nejčastějších příčinách tohoto jevu a podělíme se o prostředky boje proti němu, které bychom si měli pamatovat.

vaše ruka, i když to může překvapit, je jedním z nejsložitějších oblastí vašeho těla:se skládá z 19 kostí, 17 kloubů a 19 svalů.Pokud máte problém s jednou z těchto částí, bude to mít vliv na všechny pohyby, které se pokusíte udělat s vašimi rukama. Níže jsou hlavní příčiny této bolesti.

Bolest v rukou a zápěstí: proč ženy snáze trpí?

Bolest v rukou a zápěstí, klouby, nesnesitelné brnění v noci - nejčastější problémy. Všechny jsou spojené s degenerativními nemocemi, na které jsou ženy náchylnější.u žen se chrupavky, kosti a klouby opotřebovávají rychleji než muži; ženy s větší pravděpodobností trpí nedostatkem vápníku. Kromě toho mohou hormony způsobit tuto bolest během menopauzy.Existuje také faktor dědičnosti. Vaše ruce jsou neustále v pohybu a než se začnou zhoršovat kvůli obtížnosti, jak ruka, nejmenší problém může narušit jejich provoz.

Příčiny bolesti v rukou a zápěstí

Arthritis Arthritis palec palec nastane, když je zánět způsobený artritidou při společném oblasti zápěstí a spodní části palce.K tomu dochází, když máte asi 40 let a může být způsobeno prací, přetížením a v důsledku toho na sobě tento kloub, nebo dokonce ze stresu. Bude to bolet a může imobilizovat ruce.

syndrom karpálního tunelu

První znamení je bolest neznámého původu a nepohodlí v zápěstí. Kousek po kousku se rozprostírá po celé štětce a ruce.To způsobuje brnění a necitlivost prstů v noci. Při pokusu o zvedání předmětů se můžete cítit oslabení, možná se může zhoršovat ruční motorizace(interakce s malými předměty). Syndrom karpálního tunelu je poměrně častý u žen. Někdy je důvodem dlouhodobá práce s klávesnicí, jakákoli akce, která zahrnuje prodloužené stlačení nebo aktivní prsty. Ale zpravidla je opotřebení spojené s dědičností.

Hygromatická zápěstí ruky

Malé vyvýšeniny, naplněné tekutinou, vznikají v kloubech zápěstí nebo prstů.Mají tendenci se vyskytovat v šlachách a přestože nejsou příliš bolestné, způsobují nepohodlí a slabost. Původ hygromatických zápěstí není znám, ale je spojen s artrózou nebo menšími lézemi, které jsou pokryty klouby nebo šlachy. Léčba je předepisována pacientům individuálně. Někdy jsou předepsány protizánětlivé léky a v některých případech může nemoc zmizet samo o sobě. V ostatních případech je zapotřebí mírné rušení, aby se zbavil tekutiny, i když to nezaručuje, že se nemoc nevrátí.

Elastický prst

Tento problém je velmi častý a bolestivý.To se stane, když je prst ve složené poloze a nemůžete jej narovnat.To nastane, když utahování povlaku, nebo shell, který je pokrytý šlachy prstu. Tento problém se často vyskytuje u osob, které provádějí ruční práci, opakované úkoly, které vedou k utrpení rukou. Vzhledem k tomu, že artritida a zánět se vyskytují častěji ve svalech a šlachách, tento problém se často vyskytuje i v prstech. ❑ Tendinitida zápěstí

Jeho příznaky jsou velmi časté a každý je zažil alespoň jednou:

otok o centimetr pod palcem, bolesti s prsty nebo jinými pohyby rukou. ❑ Tendinitida se často objevuje kvůli nesprávnému pohybu, zvedání těžkých předmětů atd. Zánět je velmi bolestivý a může se rozšířit na celou ruku.Pokyny a lékyPokud je bolest v rukou a zápěstích způsobena kloubmi spojenými s artritidou, je obtížné ji odstranit. Někdy chirurgie pomáhá dosáhnout požadovaného výsledku. Nicméně fungionismus a lepší život mohou být vráceny.

Vždy se musí poradit s lékařem a následovat jeho radu. Můžeme vám nabídnout pouze jednoduché tipy na odvykání bolesti a zánětu.

Ovocný olej Ovocný olej pomáhá snížit zánět. Odborníci tvrdí, že konzumace jedné lžíce lněného oleje každé ráno významně sníží zánět během měsíce.

Vitamin B6

Je nesmírně důležitý pro klouby, kosti a šlachy. Zabraňuje zánětu a zmírňuje mnoho příznaků bolesti v rukou a zápěstích. Najdete ho v bananech, listové zelenině a kuřecích prsou. Vitamín B6 lze také koupit ve formě pilulek v lékárnách a kosmetických obchodech. Užívejte 2 mg denně.

Omega 3

Omega-3 mastné kyseliny ve velkých množstvích obsažených v rybách. Díky své silné protizánětlivé schopnosti se často používají k léčbě osteoartrózy. Také zmírňují bolesti kloubů.

Třešně

Mnoho studií ukázalo, že použití třešní snižuje bolest při osteoartróze, což zvyšuje pohyblivost (pokud se užívá po dobu dvou měsíců).

Doporučuje se používat 10 čekanek denně. Pokud je nemůžete najít, nebo jsou příliš drahé, mohou být zakoupeny ve formě tablet pro osoby se spojenými problémy nebo záněty.


7 Způsobů, aby se zabránilo oxidaci avokádo

7 Způsobů, aby se zabránilo oxidaci avokádo

Zajímavosti Většina lidí ví, že s cílem získat co nejvíce z avokáda a ještě užít svou čerstvou chuť, je důležité, aby ho sníst co nejdříve. Někdy nechceme jíst celé ovoce najednou, ale také házet zbytky produktu, jsme také neodvažují. Naštěstí existuje mnoho jednoduchých způsobů zabránilo oxidaci avokádo a udržet ji svěží a světlé barvy déle.

(Zajímavosti)

Tipy pro odstranění negativní energie z vašeho domova

Tipy pro odstranění negativní energie z vašeho domova

Náš domov by měl být pevnost, místo, kde se cítíme svobodné a uvolněné a může se zbavit každodenního napětí. Ale velmi často v mnoha problematických situacích, prostředí, ve kterém žijeme, namísto pevnosti, se stává napjatým a nepříjemným místem. Venujte pozornost tomu, jak se cítíte jako doma. Pokud se často potýkáte s vaším partnerem, děti - je pravděpodobné, že váš dům je naplněn negativní energií, což může mít špatný vliv na obecnou náladu a pohodu.

(Zajímavosti)