Co když milujete víc, než máte rádi Sex a vztahy


Co když milujete víc, než máte rádi Sex a vztahy

Někdy se stane, že člověk cítí, že vztah mu dává víc než partner. Láska musí být vyvážená, ale jak pravděpodobně víte, není tomu tak vždy.

Pokud máte větší rád, riskujete, že budete postiženi. Uvědomujete si, že ♫ vaše láska se k vám nevrátí. Bude to bolet a přehodnocuje vztahy. Často slyšíte, jak se partneři navzájem otáčejí slovy: "Miluji tě víc" a "Ne, miluji tě víc". Co dělat, když se tento vtip stane realitou?

Může se zdát, že je to malý problém, ale

mnozí lidé se cítí uráženi, pokud dávají více. Bohužel, je to realita, kterou musíme přijmout. Nakonec, jak může být všechno ve vztazích vždy stejné?

Mám tě rád víc a dělá mě pochybovat o sobě

Někteří lidé se považují za šťastní, protože milují svého partnera více a dávají si sebe.

Nicméně konkurence, která obklopuje další oblasti vašeho života, může mít vliv i na osobní život. Jde o to, že to není soutěž.

Obvykle

začnete zpochybňovat lásku svého partnera. Pokud to přijmete příliš mnoho, můžete začít vidět známky "nedostatku lásky", ať jste kdekoli. Proto je důležité, aby se nezachytili.

Přijetí situace vám pomůže přijmout vašeho partnera. Nezapomeňte, že máte rádi to jak pro ctnost, tak pro nedostatky, které jsou její nepostradatelnou součástí. Pokud je pro vás obtížné, přemýšlejte o svém vztahu z jiného pohledu. Přemýšlejte o minulých vztazích, které jste měli, nebo o tom, co se mohlo stát. Myslíte si, že budete vždy ten, kdo dává více?

Samozřejmě, pochopíte, že odpověď na tuto otázku je "ne".

Každý vztah je jiný a jedinečný. Promluvte si o tom, co cítíte

Pokud se vám nelíbí fráze "Miluji vás mnohem víc než vy," pak musíte o tom mluvit.

Jiný člověk pravděpodobně neví, jak se cítíte nebo jak vnímáte situaci, a

vám může pomoci vidět všechno v jiném světle. Skrytí emocí může podkopat váš vztah. Můžete se omlouvat, protože nemáte stejnou lásku, nebo proto, že chápete, že je to nespravedlivé ... Ale

je vlastně problém komunikace. Vyjádření svých pocitů nahlas můžete pochopit, že přehánějí.

Čím déle budete držet to, co potřebujete říct, tím více se obáváte a čím větší je vaše nejistota.

Také si myslím, že pokud můžete vážně mluvit s partnerem, může si to vzít a pracovat, aby to všechno umožnil, abyste nepochybovali o jeho lásce.

Nicméně, to je lepší se spoléhat na tuto reakci. Všechno může skončit špatně, ale

komunikace je klíčem k jakémukoli vztahu. Buďte opatrní s prostorem, pokud se vám líbí více

Prostor je velmi důležitý. Můžete věřit, že "miluji tě" znamená vlastnictví, absorpci nebo pouze společné akce.

Může zmizet a nakonec zničit vztah.

Jelikož si myslíte, že milujete více, pravděpodobně budete chtít být neustále se svým partnerem. Jste připraveni na všechny ty "testy lásky", které mohou eliminovat vaše pochybnosti.

Ale to, co dostanete, může být opakem toho, co chcete.

Váš partner bude pryč, budete hledat svůj vlastní prostor a tyto "kontroly" se nebudou provádět, jak jste doufali. Zajímá vás, proč nevolal? Proč myslíš, že od tebe upadne? Buďte opatrní, jinak se stanete závislými nebo ovládáte vše.

Každý potřebuje vlastní volný prostor. 5 způsobů, jak dosáhnout respekt vztahy

Pokud se vám líbí miliardy dalších lidí, spánku a položil telefon vedle postele, může způsobit mnoho problémů pro své zdraví.


Vyhnout se těmto 6 typů negativních lidí

Vyhnout se těmto 6 typů negativních lidí

Sex a Vztah snadné být obklopen lidmi, kteří nemusí mít tu nejlepší společnost pro vás. Z tohoto důvodu byste měli vždy najít čas na přemýšlení o tom, zda některé negativní lidé skutečně potřebují, aby ve svém životě. Samozřejmě, že jste obklopeni lidmi, kteří vám pomohou rozvíjet lidi, kteří vás i pozitivní vliv na váš život ocení.

(Sex a vztahy)

Emocionální manipulace: Rozpoznání a vyhýbání se

Emocionální manipulace: Rozpoznání a vyhýbání se

Emoce jsou to, co nás činí lidskou; je to úžasné pocity, které se pohybují od přeplněného štěstí až po ničivý smutek. Jsme často zranitelnější, když jsme v lásce, a ve vztazích se nejčastěji setkáváme s emocionální manipulací. Jak rozpoznat emocionální manipulaci? Budete překvapeni, když zjistíte, že emoční manipulace není vždy snadno rozpoznatelná.

(Sex a vztahy)