Co dělat, když zmizely iluze o partnerovi?


Co dělat, když zmizely iluze o partnerovi?

Byl jste spolu po mnoho let, společné koníčky a dny dohromady většinou připomínají rutinu. Ale dnes se stalo něco úplně jiného. Uvědomili jste si, že všechny iluze o partnerovi se začaly rozptýlit.

Vy jste se vrátili do postele, podívali se na svého partnera a začali pochybovat o tom, jestli on nebo ona je osoba, kterou potřebujete. Je možné, ve vašem vztahu byl zklamání.

Je normální mít pocit, že jiný člověk je pro vás trochu "nepříjemný" nebo neplní očekávání, pokud strávíte spoustu času s někým, kdo byl před několika dny považován za "druhou polovinu". Nebojte se.Idealizace jde do pozadí, aby se dostala do reality.

Najděte příznaky, že váš vztah s partnerem na pokraji

Během prvních dnů nebo dokonce roků vztahů se partner může zdát perfektní. V tom nejsou téměř žádné nevýhody a všechno je tak nádherné ...ale na okamžik se to změní.

Předtím, než přijmete urychlené rozhodnutí, nechte se dobře přemýšlet nad všemi. Stav věcí zůstal stejný, jaký byl, změnil se pouze váš postoj vůči . Váš vztah je stejný jako před několika měsíci nebo roky.Důvodem je, že teď se na všechno díváte jinak.

Ztráta iluzí o vašem partnerovi otevřela oči

Cítíte se frustrovaná, protože

partner není jediným důvodem vašeho štěstí . Domníváme se, že protože už nepřináší něco nového do vašeho života, je to špatný příznak. ❑ Vlastně to není tak.Vy jste vyrostli.

Mnoho z našich představ o tom, jakou lásku a jak se zamilujeme, jsou špatné . Lidé například často dávají své vlastní štěstí do rukou jiné osoby, která se na ni plně spoléhá.

Myslí si, že je to důkaz lásky, alesi neuvědomují, jak jsou špatní.

V jakémkoli svazku oba členové dávají něco navzájem, ale nikdy nesmí poslouchat
. Jsou svobodní a šťastní sami. V tom okamžiku, kdy přestane být pravda, mluvíme o závislosti. Možná, že tento typ vztahů považují většina lidí za "zdravé", aniž si uvědomují, žejsou nejškodlivější.

Dříve nebo později se vaše iluze rozplynou, ale ne proto, že vám partner již nevyhovuje. Otázkou je, že toto je začátek cesty k zralé lásce.

Láska Mature Mature love přichází, když procházejí slavné motýlů v žaludku, a neustálá potřeba vědět všechno o svého partnera.

Teď život má svou obvyklou rutinu v průběhu, jak je dobře, že ... Pokud jste se dostali do fáze frustrace, je důležité široce otevřené oči a pochopit dvě věci:

Rozhodněte se sami, zda váš partner opravdu je přesně to, co potřebujete.

Butterflies v břiše mohou vést ke vztahu s osobou, která vás ve skutečnosti nekompletuje.

  1. Jaké jsou vaše společné cíle a zájmy? Máte stejné vnímání světa? Přemýšlejte, zda váš vztah není respektován jako spotřebitel. Nyní, když máte pocit frustrace a radosti, který byl na počátku vztahů minulosti myslíš těžké opustit svého partnera a zkusit něco s novým mužem.
  2. Buďte opatrní s tímto rozhodnutím. Neexistuje žádná taková osoba. Musíš se stát její.Nezapomeňte si přečíst tento článek: nejlepší domov - ten, ve kterém se každý cítí lásku a úctu k sobě

rostou společně a jít životem drží za ruce kolemmůže být mnoho lidí, se kterými byste mohli začít zdravý vztah. Nicméně, kolik z nich se stane vaším druhým partnerem, partnerem po celý život?

Možná jste jiný. Rozhodli jste se však s touto osobou jít s tímto životem. Abyste spolu mohli růst, měli byste přemýšlet o společném blahu, nezapomínejte na svou vlastní osobnost.

Zůstává pravda, i když jsou iluze rozptýleny. Řekli jste svému partnerovi, co jste o něm v poslední době cítili? Nebo se možná rozhodli mlčet a zbavit se takových myšlenek? Vyjádřili jste někdy své pocity, když jste byli zklamáni? Váš partner je vaší podporou. Osobě, které důvěřujete.

A vaším úkolem je překonat to společně. Pokud si všimnete, že do vztahu vstoupila nová fáze,

je na čase změnit vzorek chování, který jste následovali.

Konečně, ujistěte se, že číst: 6 návyků, které splňují dvojice

Potřebujete udělat nový zákrok, dýchat čerstvý vzduch. Vztahy se mohou měnit, jako lidé

. Nebudete vždy stejní, a to je v pořádku. Změny a pokrok vždy vedou k velkým úspěchům.

Když se začnete cítit frustrovaný, to je první krok k zralé lásce nebo ke konci vztahu.Jen vy vybíráte, kam jít.

Za prvé, nezapomeňte, že

vztahy by neměly být reprezentativní nebo ideální . Je to přesně taková víra

a je pravou iluzí.


Submisivní muži, 5 psychologické charakteristiky

Submisivní muži, 5 psychologické charakteristiky

Sex a vztahy submisivní lidé obvykle nechodí do pláče, ale jsou udržovány na druhém místě a splnit vše, co mohou požadovat, aby více kompetentní lidé. Tento druh postoje však může někdy vést k tomu, že se člověk ocitá ve škodlivém a nezdravém vztahu. Nakonec se může stát obětí. Je však obtížné změnit tento způsob života.

(Sex a vztahy)

Co říci člověku, který je smutný

Co říci člověku, který je smutný

Když jednáme s někým, kdo je smutný, musíme být velmi opatrní se slovy, které používáme a jak s nimi zacházíme. Je to těžké chvíle a emoce na pokraji; fyzický kontakt je v takových situacích nutností. Kvůli choulostivé povaze bychom vám chtěli říci o frázích, které můžete říct, když někdo truchlí, a také o tom, kdy mlčet.

(Sex a vztahy)