Co mám dělat, když se objeví varikózní žíly?


Co mám dělat, když se objeví varikózní žíly?

U některých lidí, většinou žen, začnou se v mladších letech objevovat křečové žíly. Obvykle je příčinou je genetická predispozice, ale může také zvýšit riziko špatné stravovací návyky, kouření nebo sedavý způsob života. Dalším negativním faktorem je těhotenství.

V tomto článku popíšeme krok za krokem, kdy se začne objevovat křečové žíly, protože pak můžete zabránit jejímu rozvoji a zlepšují krevní oběh a celkový zdravotní stav. Zapomenout

teplou vodu I když někteří lidé snadno zamrznout, pokud máte špatný krevní oběh, nejhorší, co můžete udělat - dát horkou sprchu. Navíc, pokud máte problémy s cirkulací merznutymete mnohem rychleji, protože bludný kruh a budete jen zhorší situaci.

Změna by neměla být náhlé, pokaždé, když budete chtít používat stále chladnější a chladnější vody do těla postupně si na to zvyknout. Po sprše si opět opláchněte studenou vodou, nebo střídavě přepínat z horké vody za studena, zejména tam, kde varixy vyvinut nejvíce.

Jednou za čas začnete vnímat nádherný pocit pohodlí a relaxace po celém těle. Je to opravdu snadné to změnit.

Přesun každý den

S cílem zabránit křečové žílyzachránil situaci, nebo ty, které se již objevily, je vědomě nutí sami pohybovat každý den. Není vždy možné jít do posilovny, ale musíte se vyhnout takovým líným dnům, když se prostě nedostanete z křesla.

může jít nahoru a dolů po schodech, jděte na malé procházky, když máte čas nebo dělat cvičení natahovat doma, jezdí na výlety o víkendech.

Doporučujeme obzvláště snažit se jít někam na pláž nebo do hor a bosit v písku, trávě nebo v řece. Tento příjemný cvičení nejen dobrý lék na stres, ale také skvělý zlepšuje krevní oběh a uvolňuje a dává sílu.

Obrácená poloha

Toto jednoduché cvičení vám poskytne mimořádnou úlevu! Celý den jsme se nést váhu těla na nohy, což je důvod, proč večer Doporučujeme vyzkoušet opak - jednoduše zvednout nohy nahoru.

To může být provedeno různými způsoby:

 • Lieďte a položte nohy na několik velkých polštářů.
 • Lehněte si čelem ke zdi, udržet nohy ve svislé poloze tak, aby pravý úhel, který svírá.
 • Staňte pozicejógy, naopak, svou váhu v dolní části zad nebo hlavy. Toto cvičení by mělo být provedeno pouze ti, kteří jej dobře mluvit, nebo to pod dohledem trenéra.

udržet si zdravou váhu nadváhou

- je jedním z faktorů, které nejvíce přispívají ke vzniku problémů s krevním oběhem. Pokud je to vám doporučujeme držet zdravé a postupné hubnutí plán, který ztratí nejen váhu, ale také cítit lépe, být v lepší náladěa mají více energie plnit všechny body.

Oznámení jejich stravu pro komplexní přírodní léčba musí působit vně i uvnitř. Obnovit pořádek uvnitř těla, aby se pokusili nejí tyto produkty:

 • Bílý cukr
 • Rafinovaný soli
 • rafinované mouky
 • Smažená jídla a polotovary
 • hydrogenované tuky
 • Alkohol
 • Coffee těžký smažení

A tyto produkty jsou naopak velmi užitečné:

 • hrozny Citrus
 • Meloun Cranberry Česnek
 • cibule petržel Celer
 • rajčata Dýňová semínka
 • olivový olej lisovaný za studena Lucerne
 • vlašské zázvor pepř Kayenskyy

Kurkuma Objev Nat OBECNÉ nástroje

Pro zvýšení efektu léčby, a to zejména v obdobích roku, kdy zjistíte, že zvláště špatný krevní oběh, doporučujeme vyzkoušet doplňky na bázi léčivých rostlin.

Mohou být brány jako jsou kapsle, tablety, barviva, extrakty, infúzí nebo použití krémy, pleťové vody, oleje, gely, atd Cesty, jak vidíte, jsou velmi odlišné. Ale jejich složení by mělo vždy obsahovat některé rostliny doporučené pro zlepšení krevního oběhu: pichlavý řezník

 • Rosemary vilínu
 • Cypress vine Centella asijský

Cold gel je také velmi účinný okamžitě zmírnit nepohodlí. Lze je zakoupit v drogerii.

Pictures zdvořilost sparky, Fabrice Florin a Peet Sneekes.


Bolest a jeho druhy, které nemohou být ignorovány

Bolest a jeho druhy, které nemohou být ignorovány

Zajímavá fakta Když narazíte na bolest hlavy, bolest břicha nebo nohu, tam je touha, aby se lék proti bolesti dostat se zpátky do jejich podnikání, a ne dávat pozor na bolest. Vskutku není nutné, aby se uvízl v těchto menších typech bolesti, zvláště pokud se vyskytují zřídka. Ale musíte vědět, jaké bolesti jsou opravdu důležité.

(Zajímavosti)

Vyšetřování odhalilo, když nejlepší pít první šálek kávy

Vyšetřování odhalilo, když nejlepší pít první šálek kávy

Zajímavá fakta I když mnozí z nás jsou zvyklí pít kávu ihned poté, co dostal z postele, ve skutečnosti mnohem lepší počkat, dokud se hladina kortizolu klesat. Pravděpodobně snížíte poruchu spánku a získáte dobrý náboj energie a pozitivity. Možná to není nejlepší zvyk, o čemž svědčí nová studie. vědci, kteří jsou vždy připraveni odpovědět na naše jednoduché otázky, zjistil, že První dávka kávy nemusí být tou nejlepší volbou v dopoledních hodinách.

(Zajímavosti)