Co můžeš říct o barvě očí kolem tebe? Zajímavosti


Co můžeš říct o barvě očí kolem tebe? Zajímavosti

Iridology - věda, která se zabývá studiem duhovky. V závislosti na barvě oka, duhovka oka může vykorstovuvaty určit náchylnost člověka k některým chorobám, a zdravotních problémů.

Irydodiahnosty - lékaři, kteří podrobně prozkoumat všechny signály z oka, nicméněbarva očí sama o sobě může hovořit o některých podezřelých příznaků nebo dokonce odstranit neočekávané zdravotní poruchy.

Podle Iridology, duhovka barva dětství určuje predispozice k některým chorobám, které se v budoucnu bude záviset na vašem životním stylu, jejich zdravotní péče, výživa a další. To znamená, že duhovka oka asi nedefinuje své budoucí zdraví, to je jen špička, takže jsme věděli, jak se postarat o to. Z tohoto důvodu, pokud trpíte jakýmkoliv onemocněním nebo nejistý jejich diagnostiku, kontaktní irydodiahnosta a zeptá se vás diagnózu.

V tomto článku popíšeme obecné charakteristiky každou barvu očí, které rozdělené do tří kategorií:

modré a šedé oči

Lidé s modrými nebo šedé oči jsou náchylnější k nemocem krku, nosu a uší, což může vést k šedý zákal, onemocnění dýchacích cest, podráždění zažívacího ústrojí, problémy s ledvinami a kloubů.

Pokud oboloka duha sám o sobě má několik bílých čar, ale také ukazuje některé změnynervový systém, což vede tak k nervovému a proudícím stavu, křeče ve svalech, a ty zase negativně ovlivnit zdraví Pokud je to o vás, uvolněte nervový stav s léčebnými rostlinami, které se uvolňují. Pomozte Bachově květinové terapii, homeopatii a pravidelným cvičením.

Brown a tmavé oči oči Tento typ zahrnuje všechny odstíny od světle hnědé nebo ořech a tmavě hnědé nebo téměř černé.

Obecně tyto duhovka barvy znamenají predispozice k problémům s krví nebo výměnaminerály, jako je vápník, železo, síra, a to znamená, že lidé by se měl starat kardiovaskulárního systému, zejména jater , kostní dřeně a sleziny.

S odstupem let, tito lidé mají také tendenci k obezitě, problémy se štítnou žlázou a změny v endokrinní systém, což je důvod, proč při léčbě a prevenci chorob by měla zahrnovat jaterní zdravotní péči.

hnědé oči a tmavé oči lidé obvykle nemají zdravotní problémy v mladém věku, ale po 25 nebo 30, mohou začít pozorovat problémy s oběhovým systémem: vysoká hladina cholesterolu, anémie a dalších.

Tato barva očí ukazuje, že je důležité starat se o zdraví od raného věku, protože velmi často lidé, kteří nemají ve svém mládí zdravotní problémy, si myslí, že budou vždy jíst a jíst špatně.

Také povzbuzujeme takové lidi k neustálému cvičení, což pomůže udržet rovnováhu v oběhovém systému. Mohou také používat určité doplňky.

Oči světlejších odstínů nebo ořechových očí ukazují tendenci k problémům s trávením a dýcháním. Bude nutné pečovat o odstranění toxinů z těla pravidelným čištěním a zdravým stravováním.

Oči zelené a smíšené barvy

Tato kategorie zahrnuje všechny barvy očí, které nespadají pod výše zmíněné, jmenovitě duhovky, ve kterých jsou smíšené barvy obvykle zelené a hnědé. Do této kategorie patří také jasné zelené oči. Abyste zjistili své sklony, je třeba přinést barvu vašich očí do lehčí nebo tmavší skupiny, to znamená, že patříte do první kategorie, nebo častěji do druhé kategorie.

Důkaz

Dobrý způsob, jak se ujistit, že diagnóza je správná - porovnávat s přímí příbuznými se stejnou barvou očí jako vy. Nicméně, jak již bylo zmíněno na začátku článku, zda se u vás objevují určité nemoci, zda závisí nebo ne závisí pouze na tom, jak se staráte o své zdraví.

Během času budete také moci sledovat změny barvy očí. Obvykle s věkem oči tmavší, důvodem je, že tělo také "špinavé".

V každém případě mohou být tyto poznámky zajímavé nebo užitečné, a pokud se chcete dozvědět více o iridodiagnostice, požádejte odborníka o další informace o duhovce oka.

Obrázky s laskavým svolením neuroticcamel, jenn durfey a starbooze.


Pouze jedna dávka nových kapslí se může rychle léčit celou řadu nemocí

Pouze jedna dávka nových kapslí se může rychle léčit celou řadu nemocí

Zajímavá fakta Představte si na okamžik, že pouze skrz kapsli můžete léčit zlomené cholesterolu, vysoký krevní tlak, chudokrevnost, necitlivost nebo pouze po dobu 15 dnů . Vypadá to úžasně, zvláště když si myslíte, že tento malý, komplikovaný nástroj pro léčbu pacientů s chronickými nemocemi, kteří užívají několik pilulek denně dlouhou dobu.

(Zajímavosti)

ŠKodlivé kosmetiky, které byste neměli koupit

ŠKodlivé kosmetiky, které byste neměli koupit

Krása výrobky péče jsou velmi důležité pro zdraví kůže, stejně jako udržovat atraktivní vzhled. Nicméně, ne všechny prostředky jsou tak bezpečné a užitečné, jak se zdá na první pohled. Pamatujte, že přírodní produkty bez chemikálií je skvělé řešení, , které pomohou vyhnout se mnoha problémům. Někdy může být jedno špatné rozhodnutí škodlivé pro zdraví.

(Zajímavosti)