Co barevné značky na tubě se zubní pastou?


Co barevné značky na tubě se zubní pastou?

Zábavná fakta na nějakou dobu on-line Tam je „legenda“, který distribuovat uživatelům tím, že barvy na tubě se zubní pastou ukazují, kde bylo vyrobeno a kolik může být škodlivé pro vaše zdraví. Ale informace předány z jednoho sloupku do druhého je naprosto nepravdivé.

V dnešním článku se budeme vyjasnit, že tato ochranná známka vlastně znamená a zda je to něco víc než jen barvu.

Podle dezinformace cirkulující v síti, ve spodní části tuby zubní pasty malované barevnými čtverečky nebo obdélníky. Tato barva je odlišná od různých výrobců a pravděpodobně znamená, že výrobek obsahuje:

  • Green = Natural Products
  • Modrá = Natural and Medicinal Products
  • červená = přírodní a chemické složky
  • černá = Čisté chemické prvky

Jak jsme se zmínili dříve v tomto článku, tyto informace neodpovídá realitě, ale prostě je další legenda ke strašení lidí. Jelikož cílem tohoto webu je, aby vám co nejvíce informací o zdraví, chceme vyjasnit, že tyto barevné štítky vlastně znamená a zda byste měli dávat pozor na rušivé pozic, které čtou online.

barvy v trubkách zubní

Barvy jsou různé značky zubní pasty je skutečně charakteristický jiných komerčních produktů, jako jsou mléko kartonů, krabic obilovin a sušenek. Tyto značky se používají při výrobě a balení jako „barevnými“.

Jejich funkcí je uvést robotické senzor, kam má být balík řez, přeložený nebo zvlněný v průběhu výroby. Tyto barvy mají tendenci dělat tmavší než zbytek balicího stroje, aby byly snáze rozpoznat.

V případě zubních past trubek vyrábět zcela samostatné umístění, a to tehdy, pokud výrobek obsahují. Trubky udělat tak dlouho, prázdného pásku, a v závislosti na množství každého, které jsou rozděleny do sekcí o vhodné délce. To bylo během tohoto procesu barevné ikony hrát roli, protože naznačují stroj, do kterého chcete zastavit a odříznout každý konec trubky.

proč různé barvy?Pravdou je, že barva nezáleží. je různá v různých značek a výrobců. Každý z nich má svou vlastní barvu, kterou bude sloužit jako reference pro kontrolu kvality a snadnosti detekce vadného šarže.

Takže další mýtus šíří jako virus na internetu, sesazen pečlivém studiu. Tato legenda se stala problémem pro stomatology, protože mnozí pacienti mít obavy o zdraví zubů.

V každém případě, pokud potřebujete další důkaz, stačí jít do šatníku právě teď a zkontrolovat obal výrobků, které ukládají tam. Garantujeme, že najdete tyto barevné značky na mnoha výrobků.


Proč čistota doma není vždy dobrá

Proč čistota doma není vždy dobrá

Většinou hosteska a hospodyně milují, když je jejich dům čistý a uklizený. Nicméně, čistota doma se někdy změní v úzkost a přinese zdravotní problémy. Musíte být velmi opatrní s výrobky, které používáte, protože mnoho z nich je škodlivé a toxické. Zjistěte, proč čistota doma není vždy dobrá. Když se čistota domu změní v posedlost Jak možná už víte, jakýkoli přebytek nenesou nic dobrého.

(Zajímavosti)

Příznaky ledvinových infekcí u žen

Příznaky ledvinových infekcí u žen

Pokud máte infekci ledvin, pomalu vás zpomalí a zjistíte, že vaše únava se postupně stává silnější. Ženy jsou více náchylné k ledvinové infekce kvůli anatomickým rysům. Jednoduchá infekce močového traktu se může zkomplikovat, jít do jedné z ledvin a způsobit nepříjemné následky, které některé z nás, bohužel, již víme.

(Zajímavosti)