Co barevné značky na tubě se zubní pastou?


Co barevné značky na tubě se zubní pastou?

Zábavná fakta na nějakou dobu on-line Tam je „legenda“, který distribuovat uživatelům tím, že barvy na tubě se zubní pastou ukazují, kde bylo vyrobeno a kolik může být škodlivé pro vaše zdraví. Ale informace předány z jednoho sloupku do druhého je naprosto nepravdivé.

V dnešním článku se budeme vyjasnit, že tato ochranná známka vlastně znamená a zda je to něco víc než jen barvu.

Podle dezinformace cirkulující v síti, ve spodní části tuby zubní pasty malované barevnými čtverečky nebo obdélníky. Tato barva je odlišná od různých výrobců a pravděpodobně znamená, že výrobek obsahuje:

  • Green = Natural Products
  • Modrá = Natural and Medicinal Products
  • červená = přírodní a chemické složky
  • černá = Čisté chemické prvky

Jak jsme se zmínili dříve v tomto článku, tyto informace neodpovídá realitě, ale prostě je další legenda ke strašení lidí. Jelikož cílem tohoto webu je, aby vám co nejvíce informací o zdraví, chceme vyjasnit, že tyto barevné štítky vlastně znamená a zda byste měli dávat pozor na rušivé pozic, které čtou online.

barvy v trubkách zubní

Barvy jsou různé značky zubní pasty je skutečně charakteristický jiných komerčních produktů, jako jsou mléko kartonů, krabic obilovin a sušenek. Tyto značky se používají při výrobě a balení jako „barevnými“.

Jejich funkcí je uvést robotické senzor, kam má být balík řez, přeložený nebo zvlněný v průběhu výroby. Tyto barvy mají tendenci dělat tmavší než zbytek balicího stroje, aby byly snáze rozpoznat.

V případě zubních past trubek vyrábět zcela samostatné umístění, a to tehdy, pokud výrobek obsahují. Trubky udělat tak dlouho, prázdného pásku, a v závislosti na množství každého, které jsou rozděleny do sekcí o vhodné délce. To bylo během tohoto procesu barevné ikony hrát roli, protože naznačují stroj, do kterého chcete zastavit a odříznout každý konec trubky.

proč různé barvy?Pravdou je, že barva nezáleží. je různá v různých značek a výrobců. Každý z nich má svou vlastní barvu, kterou bude sloužit jako reference pro kontrolu kvality a snadnosti detekce vadného šarže.

Takže další mýtus šíří jako virus na internetu, sesazen pečlivém studiu. Tato legenda se stala problémem pro stomatology, protože mnozí pacienti mít obavy o zdraví zubů.

V každém případě, pokud potřebujete další důkaz, stačí jít do šatníku právě teď a zkontrolovat obal výrobků, které ukládají tam. Garantujeme, že najdete tyto barevné značky na mnoha výrobků.


Fakta o vejce, nemusí vědět

Fakta o vejce, nemusí vědět

Zajímavých faktů vejce je velmi běžnou součástí stravy pro mnoho lidí, protože obsahují mnoho živin, jako jsou vitamíny, minerály a bílkoviny. Naše tělo nemůže produkovat tyto živiny nezávisle, a proto se musíme dostat je z potravin, které konzumují. A pokud si uvědomíme, že vejce - nízkokalorické produkt, je nezbytné, vaječný výrobek, který by měl být používán tak často, jak je to možné.

(Zajímavosti)

Možné příznaky žaludečních

Možné příznaky žaludečních

Zajímavá fakta Není pochyb o tom, že jste slyšeli o této dráždí problému, který vyvine vřed na sliznice žaludku nebo střev. Vředy mohou způsobit silnou bolest a často se objevují během stresových situací, ale stres není vždy jejich příčinou. Proto je důležité se dozvědět více. V dnešním článku se budeme hovořit o žaludečních vředů - také známý jako žaludečního vředu - a zaměřit se hlavně na symptomy, které by mohly v případě potřeby je rozpoznat.

(Zajímavosti)