Co barevné značky na tubě se zubní pastou?


Co barevné značky na tubě se zubní pastou?

Zábavná fakta na nějakou dobu on-line Tam je „legenda“, který distribuovat uživatelům tím, že barvy na tubě se zubní pastou ukazují, kde bylo vyrobeno a kolik může být škodlivé pro vaše zdraví. Ale informace předány z jednoho sloupku do druhého je naprosto nepravdivé.

V dnešním článku se budeme vyjasnit, že tato ochranná známka vlastně znamená a zda je to něco víc než jen barvu.

Podle dezinformace cirkulující v síti, ve spodní části tuby zubní pasty malované barevnými čtverečky nebo obdélníky. Tato barva je odlišná od různých výrobců a pravděpodobně znamená, že výrobek obsahuje:

  • Green = Natural Products
  • Modrá = Natural and Medicinal Products
  • červená = přírodní a chemické složky
  • černá = Čisté chemické prvky

Jak jsme se zmínili dříve v tomto článku, tyto informace neodpovídá realitě, ale prostě je další legenda ke strašení lidí. Jelikož cílem tohoto webu je, aby vám co nejvíce informací o zdraví, chceme vyjasnit, že tyto barevné štítky vlastně znamená a zda byste měli dávat pozor na rušivé pozic, které čtou online.

barvy v trubkách zubní

Barvy jsou různé značky zubní pasty je skutečně charakteristický jiných komerčních produktů, jako jsou mléko kartonů, krabic obilovin a sušenek. Tyto značky se používají při výrobě a balení jako „barevnými“.

Jejich funkcí je uvést robotické senzor, kam má být balík řez, přeložený nebo zvlněný v průběhu výroby. Tyto barvy mají tendenci dělat tmavší než zbytek balicího stroje, aby byly snáze rozpoznat.

V případě zubních past trubek vyrábět zcela samostatné umístění, a to tehdy, pokud výrobek obsahují. Trubky udělat tak dlouho, prázdného pásku, a v závislosti na množství každého, které jsou rozděleny do sekcí o vhodné délce. To bylo během tohoto procesu barevné ikony hrát roli, protože naznačují stroj, do kterého chcete zastavit a odříznout každý konec trubky.

proč různé barvy?Pravdou je, že barva nezáleží. je různá v různých značek a výrobců. Každý z nich má svou vlastní barvu, kterou bude sloužit jako reference pro kontrolu kvality a snadnosti detekce vadného šarže.

Takže další mýtus šíří jako virus na internetu, sesazen pečlivém studiu. Tato legenda se stala problémem pro stomatology, protože mnozí pacienti mít obavy o zdraví zubů.

V každém případě, pokud potřebujete další důkaz, stačí jít do šatníku právě teď a zkontrolovat obal výrobků, které ukládají tam. Garantujeme, že najdete tyto barevné značky na mnoha výrobků.


Jak zabránit opětovnému objevení se herpesu? Zajímavosti

Jak zabránit opětovnému objevení se herpesu? Zajímavosti

Mnozí mají tendenci se dostat nemocný recidivující onemocnění, které postihuje orgány jsou oslabeny genetika, špatné návyky, nedostatek živin, jako jsou. Herpes - jednou z nejčastějších takových případů, což je více problémem vzhledu a není vážnou hrozbou pro zdraví . V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč někteří lidé jsou náchylní k častému výskytu virus, a jak to lze léčit přírodními prostředky.

(Zajímavosti)

Subjekty, které trpí nejvíce stres

Subjekty, které trpí nejvíce stres

Zajímavá fakta stresu - pocit fyzického a psychického stresu, které mohou nastat v důsledku reakce na různé situace a pocity, často způsobuje frustraci, hněv nebo nervy . Do jisté míry může být stres považován za pozitivní, protože tato přirozená reakce těla nám pomáhá vyhnout se nebezpečí nebo riziku.

(Zajímavosti)