Co se netýká pokožky


Co se netýká pokožky

Vaše kůže je váš největší orgán. Ona je neustále pod vlivem různých faktorů, které mohou ovlivnit zdraví. klima, jídlo, hladina vody v těle, každodenní návyky a mnoho nástrojů pro péči o sebe mohou mít vliv na stav pokožky kladně nebo záporně, v závislosti na tom, jak se postarat o to.

Nejzranitelnější je kůže na obličeji a krku. Tyto choulostivé oblasti mají všechny šance stát se obětí problémů souvisejících s kůží, protože na ně dáváme mnohem více zdrojů. Mnoho dermatologů a kosmetiček říci, že některé produktyzničit naši pokožku, protože mohou způsobit odpor a přesušení kůže, podporovat akné a další problémy.

V tomto článku budeme mluvit o 5 produktech, které by nikdy neměly být použity pro pokožku tváří, pokud chcete vypadat dobře.

ocet Mnoho tipů pro péči o sebe můžete dočíst, že ocet by měl být používán k léčbě akné nebo houbou, ale ve skutečnosti aplikovat na kůži se nedoporučuje, protože kyselina octová může poškodit citlivou pokožku, a to zejména pokud máte citlivou, nebo pokud máte otevřené rány, řezy nebo popáleniny.

Použití ocet přímo na kůži, může zvýšit suchost, což je důvod, proč před použitím je lepší ředit ocot vodou ve stejných poměrech. Pokud během používání zažijete spáleniny, je vhodné je okamžitě přestat používat. V každém případě tento přípravek není pro pokožku nejlepší nápravou, takže byste ji neměli používat. Rostlinný olej

David Colbert, kosmetické dermatolog v New Yorku tvrdí, že používání oleje pro péči o pleť může mít negativní důsledky a obecně nejsou příliš dobře hodí k péči o.

Ano, je pravda, že oleje se používají v mnoha výrobcích pro péči o pleť, jako přísada, která je živí a zvlhčuje. Nicméně, tento odborník říká, že rostlinný olej je příliš těžký pro pokožku tváře, protože blokuje póry a podporuje vzhled akné.

Stříkat vlasy a šampony

Starý trik, jak získat trvalý make-up - aplikujte spreje na vlasy. Pravdou je , že může vyschnout kůži kvůli skutečnosti, že tyto výrobky mají vysoký obsah gumy a laku, takže nejsou pro vaši pokožku příliš dobré.

Totéž platí v případě šamponů čistící prostředek: Tyto výrobky mají chemické složení jejích složek, které jsou škodlivé pro podráždění a suchost spryyaynyayut.

krémy s retinol retinol je nazýván účinná látka v boji proti akné a procesy stárnutí, skutečnost, že není úplně vhodné, protože působí na kůži, je příliš silná, a to potonshuye dělat to citlivější.

V některých případech také tento výrobek vedl ke zčervenání kůže a dokonce k vyrážce.

čistý vitamin E Ano, je pravda, že vitamin E je dobré pro tělo, a mnohé kosmetické firmy používají jako součást svých produktů. Nicméně, nepoužívejte oliyku přímo na kůži, protože neblokuje póry a vede k akné. Také, když používáte čistý vitamín E, občas máte pocit pálení, otoky a / nebo zarudnutí.

Tipy

  • Pamatujte, že ne všechny typy pleti reagují stejně na stejné výrobky. proč používat všemi dostupnými prostředky nutné vzít radu a / nebo naneste malé množství do těla, aby zjistil, jestli se vám to hodí.
  • Než si koupit jakýkoliv produkt, zkontrolovat obsah alkoholu nebo jiných látek, které mohou nepříznivě ovlivnit vaši pokožku, jako jsou retinol.
  • Existují různé typy kůže, takže je důležité je naučit, aby identifikovali a rozlišovali. Doporučuje se chodit k dermatologovi, aby doporučil léky, které nejlépe vyhovují vašemu typu pokožky.
  • Existuje mnoho přírodních složek, které vám mohou účinně pomoci zvlhčit a péče o vaši pokožku. Pokud nechcete používat chemické a drahé krémy z obchodů, produkty přírodní péče jsou přesně to, co potřebujete. Nicméně, v případě fyzických prostředků k péči o sebe, je důležité, aby se o nich dozvědět co nejvíce a otestovat malou plochu kůže, aby se ujistili, že nebude mít žádné negativní důsledky.


Jak zvýšit imunitu: 6 tipů

Jak zvýšit imunitu: 6 tipů

Health Někteří lidé často trpí z různých důvodů: kvůli náhlé změny v počasí, stres, svátky a další. Jakékoliv změny by mohly snížit obranyschopnost organismu a neustále způsobit zdravotní problémy. proto důležité vědět, jak můžete zvýšit bezpečnost organismu být zdravý a chránit před nemocemi, které se mohou stát chronickou, pokud se opakují často není správně léčena.

(Krása)

Jak zabránit vypadávání vlasů ztráty

Jak zabránit vypadávání vlasů ztráty

Zdraví vlasů je častým problémem u mužů i žen a může být způsobeno faktory, jako je genetika, vitamínů a minerálů, anémie, stres, hormonální změny, užívání některých léků líbí. V průměru lidé obvykle ztrácejí asi 100 vlasů denně, což je normální. Nicméně , když spadne spousta vlasů, je možné, že se něco v těle nevyskytuje, a musíme jednat rychle, abychom zabránili skutečnému problému, jako je vypadávání vlasů.

(Krása)