Co se netýká pokožky


Co se netýká pokožky

Vaše kůže je váš největší orgán. Ona je neustále pod vlivem různých faktorů, které mohou ovlivnit zdraví. klima, jídlo, hladina vody v těle, každodenní návyky a mnoho nástrojů pro péči o sebe mohou mít vliv na stav pokožky kladně nebo záporně, v závislosti na tom, jak se postarat o to.

Nejzranitelnější je kůže na obličeji a krku. Tyto choulostivé oblasti mají všechny šance stát se obětí problémů souvisejících s kůží, protože na ně dáváme mnohem více zdrojů. Mnoho dermatologů a kosmetiček říci, že některé produktyzničit naši pokožku, protože mohou způsobit odpor a přesušení kůže, podporovat akné a další problémy.

V tomto článku budeme mluvit o 5 produktech, které by nikdy neměly být použity pro pokožku tváří, pokud chcete vypadat dobře.

ocet Mnoho tipů pro péči o sebe můžete dočíst, že ocet by měl být používán k léčbě akné nebo houbou, ale ve skutečnosti aplikovat na kůži se nedoporučuje, protože kyselina octová může poškodit citlivou pokožku, a to zejména pokud máte citlivou, nebo pokud máte otevřené rány, řezy nebo popáleniny.

Použití ocet přímo na kůži, může zvýšit suchost, což je důvod, proč před použitím je lepší ředit ocot vodou ve stejných poměrech. Pokud během používání zažijete spáleniny, je vhodné je okamžitě přestat používat. V každém případě tento přípravek není pro pokožku nejlepší nápravou, takže byste ji neměli používat. Rostlinný olej

David Colbert, kosmetické dermatolog v New Yorku tvrdí, že používání oleje pro péči o pleť může mít negativní důsledky a obecně nejsou příliš dobře hodí k péči o.

Ano, je pravda, že oleje se používají v mnoha výrobcích pro péči o pleť, jako přísada, která je živí a zvlhčuje. Nicméně, tento odborník říká, že rostlinný olej je příliš těžký pro pokožku tváře, protože blokuje póry a podporuje vzhled akné.

Stříkat vlasy a šampony

Starý trik, jak získat trvalý make-up - aplikujte spreje na vlasy. Pravdou je , že může vyschnout kůži kvůli skutečnosti, že tyto výrobky mají vysoký obsah gumy a laku, takže nejsou pro vaši pokožku příliš dobré.

Totéž platí v případě šamponů čistící prostředek: Tyto výrobky mají chemické složení jejích složek, které jsou škodlivé pro podráždění a suchost spryyaynyayut.

krémy s retinol retinol je nazýván účinná látka v boji proti akné a procesy stárnutí, skutečnost, že není úplně vhodné, protože působí na kůži, je příliš silná, a to potonshuye dělat to citlivější.

V některých případech také tento výrobek vedl ke zčervenání kůže a dokonce k vyrážce.

čistý vitamin E Ano, je pravda, že vitamin E je dobré pro tělo, a mnohé kosmetické firmy používají jako součást svých produktů. Nicméně, nepoužívejte oliyku přímo na kůži, protože neblokuje póry a vede k akné. Také, když používáte čistý vitamín E, občas máte pocit pálení, otoky a / nebo zarudnutí.

Tipy

  • Pamatujte, že ne všechny typy pleti reagují stejně na stejné výrobky. proč používat všemi dostupnými prostředky nutné vzít radu a / nebo naneste malé množství do těla, aby zjistil, jestli se vám to hodí.
  • Než si koupit jakýkoliv produkt, zkontrolovat obsah alkoholu nebo jiných látek, které mohou nepříznivě ovlivnit vaši pokožku, jako jsou retinol.
  • Existují různé typy kůže, takže je důležité je naučit, aby identifikovali a rozlišovali. Doporučuje se chodit k dermatologovi, aby doporučil léky, které nejlépe vyhovují vašemu typu pokožky.
  • Existuje mnoho přírodních složek, které vám mohou účinně pomoci zvlhčit a péče o vaši pokožku. Pokud nechcete používat chemické a drahé krémy z obchodů, produkty přírodní péče jsou přesně to, co potřebujete. Nicméně, v případě fyzických prostředků k péči o sebe, je důležité, aby se o nich dozvědět co nejvíce a otestovat malou plochu kůže, aby se ujistili, že nebude mít žádné negativní důsledky.


Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

Někdy nemají čas na návštěvu holiče, ale zítra budete potřebovat na party, nebo ne dost peněz na změnu stylu před důležitým setkáním s kolegy, nebo když jdou na rande. To znamená, že se musíte naučit dělat účes doma, rychle a krásně, i když nemáte žádné profesionální stylingové schopnosti. V tomto článku budeme sdílet některé nápady jednoduchých účesů, , které můžete udělat doma sami, protože strávil jen pár minut!

(Krása)

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Každý den, naše vlasy jsou vystaveny různým nepříznivým vnějším faktorům, které nejen zpomaluje svůj růst , ale často vedou k vypadávání vlasů. vypadávání vlasů - je tak časté a nepříjemný problém, že pracovníci jsou kosmetickém průmyslu prostředky k jeho řešení po mnoho desetiletí. Během této doby vytvořil mnoho kondicionéry, šampony a jiné prostředky vlasové kosmetiky, které jsou zastaveny nejen jejich ztráty, ale také urychlit růst vlasů a zase to atraktivní.

(Krása)