Co lze říci o své zdraví akné


Co lze říci o své zdraví akné

Health Ačkoliv akné má různé příčiny, což je spojeno s hormonálními změnami, tento problém může být také příznakem různých zdravotních problémů na vnitřním. Často akné se objevuje z důvodu nedostatečné péče o pleť nebo nadměrné tuku. Nicméně, totovyrážka může také znamenat bolestivé změny, které probíhaly S jsou v našem těle a. Zjistěte, co může říct akné o stát zdraví v tomto článku!

Chcete-li pochopit, jaké změny ve zdraví mohou naznačovat vzhled akné, je velmi důležité určit, ve které oblasti obličeje a za jakých podmínek se objeví. Z hlediska podmínek se rozumíme faktory, jako jsou hormonální změny, například během menstruace, stresu nebo intenzivního napětí. Dělat's ochete di vítebýt, jak může ještě vypovídat aKNE?

akné na bradě, v oblasti čelisti a krku

akné na bradě, krku, nebo v oblasti čelisti WMS ut znamenáblížící se menstruace. To je způsobeno skutečností, že během hormonálního cyklu menstruačního období žlázy produkují více tuku, což může ucpat póry.

Jaká je cesta? Nejlepší způsob, jak léčit, je aplikovat anti-akné prostředky na tyto oblasti, přednostně před menstruací. V případě, že problém se stává chronickou, je doporučenoProsím Uchi být dermatolog přiřadit relevantní th léčby.

akné nebo pupínky na vlasové

Pokud zjistíte, že máte akné nebo pupínky na vlasové linii, zda použítpéče vlasy tak, že spadají na pleti a ne vyladitteasing tuto zónu špinavé ruce. Výrobky na vlasy obsahují přísady, které ucpávají póry a způsobují vznik akné a akné.

Jaké je řešení problému? Snažte se používat méně těchto léků a pokud nemáte bez nich, můžete se vyhnout přímému kontaktu s pokožkou.

Akné nebo akné na tvářích

Ve většině případů jsou způsobeny různými druhy bakterií nebo nečistot. Podobnébakterie nebo špína WMSut pádu na kůži rukou nebo dokonces telefonem. Jaké je řešení? Často si umyjte ruce nebo používejte antibakteriální gel, aby byly delší dobu čisté.

Je také důležité udržovat v čistotě telefon, protože věříte nebo ne, studie ukazují, že může obsahovat více mikroorganismů než veřejné záchodky.

Akné nebo pupínky kolem úst

Možná konzumujete mnoho tuku nebo kysaného jídla. Tento typ akné dochází, protože která vyvažuje přípravků obsahujících kyselinu výzvu UT dráždivýting. To se týká např. Produktů s citronem nebo octem.

byl pozorován podobný účinek při použití velmimastné potraviny, jako jsou bramborové lupínky, hranolky, hamburgery nebo koláče. V důsledku výživy tyto produkty blokují póry, což vytváří problém akné.

Jaké je řešení? Po jídle je nutné zcela odstranit zbytky produktů kolem úst. Pro tento doporučujeme používat látku navlhčenou látku. Akné

„T“ Zóna

pupínků a černé tečky, které se objevují v „T-zóny“ (čelo a nos), WMS ut být výsledkem boje organismu na stres. Když jsme ve stresu, nebo cítit stres, v těle uvolnění adrenalinu zvýšit tvorbu tuku, což způsobuje vznik puchýřky, pupínky a černé tečky.

řešení? Vyhněte se stresu a najít čas na odpočinek.

akné na zádech nebo na hrudi

v tomto případě akné neodráží stav zdraví vnitřních orgánů, ale jeho vzhled může naznačovat, že používáme yemo nevhodné košile nebo podprsenky. Podle některých odborníků, akné na zpět nebo prosinceYahya může vyvolané použitím bavlna tkáně, absorbovat pot a vytvořit ideální prostředí pro množení bakterií.

Jaké rozhodnutí? vyhnout se příliš těsné halenky a košile, a to zejména v případě, že jsou vyrobeny z bavlny. také, vyhnout těsné podprsenky. doporučeném způsobu použití syntetických tkanin, jako je elastan (lycra) nebo mikrovlákna.


Jednoduché způsoby bělení pod podpaží doma

Jednoduché způsoby bělení pod podpaží doma

Kůže pod podpaží je místo, které inklinuje k tmavnutí nebo změně barvy kvůli různým faktorům. Může se jednat o genetiku, například pokud mají jiní členové vaší rodiny tento problém. Na druhou stranu chemické deodoranty a antiperspiranty často obsahují látky, které mohou výrazně změnit barvu pleti. Může to být také kvůli špatnému odstranění chloupků pomocí holého holicího strojku.

(Krása)

Některé kosmetické triky vypadat štíhlé obličej

Některé kosmetické triky vypadat štíhlé obličej

Health mnoho žen, kteří tvoří zaoblenou tvář s plnými tvářemi, plná budou poněkud ubývat. Jak mohu učinit, aby člověk vypadal hudishym žádné oběti a bez tvrdé práce o tomto problému? V tomto článku se budeme snažit, aby vás naučí několik jednoduchých kosmetické triky, které učiní nádherné transformaci vašeho obličeje.

(Krása)