Co mohou vaše nohy říkat o vašem zdraví? Zajímavosti


Co mohou vaše nohy říkat o vašem zdraví? Zajímavosti

Naše nohy nést váhu těla po celý den, takže vyžadují zvláštní péči. Bohužel, často nedostávají náležitou pozornost.

Péče o nohy potřebovala právě v naší době. Po celý den trávíme hodně času na nohou, chodit, běhat nebo stát. Péče o nohy - nedílnou součástí péče o svůj vzhled a tělo jako celek.

Při absenci nohy péče začít dělat nám spoustu problémů - coarsens kožní praskliny a mozoly, je únava v nohou, otoky kotníků.

Věděli jste, že noha lidé mohou říci hodně o její zdraví, a to jak fyzické a psychické? Typicky je první signál začátek onemocnění nohou, které jsou zmrazené, pot, otok, bolest, rychle unavený soudu.

To je více než dostatečný důvod k zaplacení nohy potřebují péči a pozornost, aby zůstala zdravá a krásná.

Nohy a zdraví, jejich blízký vztah

jedním z nejjednodušších způsobů, jak zjistit, zda je vše v pořádku jste zdraví - je pečlivě zkoumat vaše nohy. Například:

  • na nohy a prsty v vidíte krevních kapilár různých hustotách, což naznačuje dobrou krevní oběh a správnou krevní oběh. Je-li snížen počet kapilár a v některých případech téměř mizí, To může být známkou špatného krevního oběhu. Možná, že důvodem tohoto problému může být příliš těsné ponožky nebo těsné boty.
  • Náhlé a častý výskyt bolesti v nohou může indikovat nedostatku živin, nedostatečné smáčení nebo špatný krevní oběh v těle, zejména dolních končetin. Je důležité určit příčiny špatného zdravotního stavu a vyhledávají léčbu, jak se zbavit těchto problémů.
  • Pokud se vyskytnou záchvaty častěji u těch, kteří jsou aktivně zapojeni do sportu, s největší pravděpodobností důvod pro jejich vzhled může dojít k dehydrataci. V tomto případě, jakmile je to možné, zvýšit příjem tekutin, pít doporučené denní množství vody. Pokud problém přetrvává, a záchvaty pokračovat, může to být nepřítomnost nebo nedostatek jednoho z následujících živin: draslík, vápník nebo hořčík.
  • Dalším znamením, že se něco děje v těle, může být zranění, která mohou nehojí po dlouhou dobu, nebo se zdají nikdy nezahojí. To může být příznakem cukrovky. Diabetes může zhoršit citlivost nohou, normální krevní oběh a hojení, takže i normální puchýř se může stát problematické rány. Takové vředy a rány se také objevují kvůli infekcím. Diabetici by měli být pečlivě umýt a vysuší nohou každý den za účelem kontroly kůži není poškozen. Slow hojení ráno mohou být způsobeny špatným krevním zásobením v důsledku onemocnění periferních tepen.
  • neustále studené nohy, je to znamení, že máte správně fungující štítná žláza není a může trpět hypertyreózou. Další příčinou studených nohou může být špatný krevní oběh. V takovém případě by měli být nejlepší poradit se s lékařem určit přesnou příčinu svých studených nohou.
  • oteklé nohy jsou často důsledkem špatné funkce ledvin a zadržování tekutin v těle. Někdy otoky nohou může dojít v důsledku vedlejších účinků některých léků.

Nezapomeňte na to!

Pokud zaznamenáte nějaké změny v nohách, je nutné poradit se s lékařem. Po stav vašich nohou může signalizovat potenciální zdravotní problém. Každý ví, že je lepší, aby se zabránilo problému než jeho řešení na dlouhou dobu. Postarat se o své tělo jako celek a především nohy ... oni vám říct, že něco není v pořádku!

K nohám méně připomínal sám často je třeba přemýšlet o nich. Postaráme se o ně a oni nejsou v dluzích zůstanou, protože zdravé nohy - nejsou jen výsadou mládí - měřítkem slušné kvalitě našeho života.


Abychom byli úspěšní, musíme být skromnější

Abychom byli úspěšní, musíme být skromnější

Zajímavá fakta Modesty - je víc než jen ctnost, to je kvalita, kterou musíme pěstovat a předávat dědictví děti. Dnes však mnozí lidé pletou „úspěch“ moci stát sobecké. Tam je zajímavý arabský přísloví: „Narodili jsme se nevinné stvoření, které jsou velbloudi. Později jsme se stali lvi, a nakonec se stal pro děti.

(Zajímavosti)

Některé vzdychy znamenají mnohem víc než polibek

Některé vzdychy znamenají mnohem víc než polibek

ŘEkněme, že vzdych jsou odpovědi na to, co cítíme ve vzduchu. Mnoho povzdechů obsahuje víc lásky než jakýkoli polibek. Co je za těmito bukolickými frázemi? Překvapivě svět emocí, včetně literatury a populární psychologie, vytvořil velmi romantický obraz povzdechů. Vzdychá - to je o trochu víc než úleva, když uvolníme hrozivý stres.

(Zajímavosti)