Co mohou vaše nohy říkat o vašem zdraví? Zajímavosti


Co mohou vaše nohy říkat o vašem zdraví? Zajímavosti

Naše nohy nést váhu těla po celý den, takže vyžadují zvláštní péči. Bohužel, často nedostávají náležitou pozornost.

Péče o nohy potřebovala právě v naší době. Po celý den trávíme hodně času na nohou, chodit, běhat nebo stát. Péče o nohy - nedílnou součástí péče o svůj vzhled a tělo jako celek.

Při absenci nohy péče začít dělat nám spoustu problémů - coarsens kožní praskliny a mozoly, je únava v nohou, otoky kotníků.

Věděli jste, že noha lidé mohou říci hodně o její zdraví, a to jak fyzické a psychické? Typicky je první signál začátek onemocnění nohou, které jsou zmrazené, pot, otok, bolest, rychle unavený soudu.

To je více než dostatečný důvod k zaplacení nohy potřebují péči a pozornost, aby zůstala zdravá a krásná.

Nohy a zdraví, jejich blízký vztah

jedním z nejjednodušších způsobů, jak zjistit, zda je vše v pořádku jste zdraví - je pečlivě zkoumat vaše nohy. Například:

  • na nohy a prsty v vidíte krevních kapilár různých hustotách, což naznačuje dobrou krevní oběh a správnou krevní oběh. Je-li snížen počet kapilár a v některých případech téměř mizí, To může být známkou špatného krevního oběhu. Možná, že důvodem tohoto problému může být příliš těsné ponožky nebo těsné boty.
  • Náhlé a častý výskyt bolesti v nohou může indikovat nedostatku živin, nedostatečné smáčení nebo špatný krevní oběh v těle, zejména dolních končetin. Je důležité určit příčiny špatného zdravotního stavu a vyhledávají léčbu, jak se zbavit těchto problémů.
  • Pokud se vyskytnou záchvaty častěji u těch, kteří jsou aktivně zapojeni do sportu, s největší pravděpodobností důvod pro jejich vzhled může dojít k dehydrataci. V tomto případě, jakmile je to možné, zvýšit příjem tekutin, pít doporučené denní množství vody. Pokud problém přetrvává, a záchvaty pokračovat, může to být nepřítomnost nebo nedostatek jednoho z následujících živin: draslík, vápník nebo hořčík.
  • Dalším znamením, že se něco děje v těle, může být zranění, která mohou nehojí po dlouhou dobu, nebo se zdají nikdy nezahojí. To může být příznakem cukrovky. Diabetes může zhoršit citlivost nohou, normální krevní oběh a hojení, takže i normální puchýř se může stát problematické rány. Takové vředy a rány se také objevují kvůli infekcím. Diabetici by měli být pečlivě umýt a vysuší nohou každý den za účelem kontroly kůži není poškozen. Slow hojení ráno mohou být způsobeny špatným krevním zásobením v důsledku onemocnění periferních tepen.
  • neustále studené nohy, je to znamení, že máte správně fungující štítná žláza není a může trpět hypertyreózou. Další příčinou studených nohou může být špatný krevní oběh. V takovém případě by měli být nejlepší poradit se s lékařem určit přesnou příčinu svých studených nohou.
  • oteklé nohy jsou často důsledkem špatné funkce ledvin a zadržování tekutin v těle. Někdy otoky nohou může dojít v důsledku vedlejších účinků některých léků.

Nezapomeňte na to!

Pokud zaznamenáte nějaké změny v nohách, je nutné poradit se s lékařem. Po stav vašich nohou může signalizovat potenciální zdravotní problém. Každý ví, že je lepší, aby se zabránilo problému než jeho řešení na dlouhou dobu. Postarat se o své tělo jako celek a především nohy ... oni vám říct, že něco není v pořádku!

K nohám méně připomínal sám často je třeba přemýšlet o nich. Postaráme se o ně a oni nejsou v dluzích zůstanou, protože zdravé nohy - nejsou jen výsadou mládí - měřítkem slušné kvalitě našeho života.


14 Způsoby, jak používat zubní pasta

14 Způsoby, jak používat zubní pasta

Zajímavá fakta Věděli jste, že kromě čištění a bělení, zubní pasta lze provést mnoho dalších Funk a mohou být užitečné v každodenním životě? Poskytli jsme 14 neobvyklé způsoby, jak používat zubní pastu, že budete určitě překvapí! Gel na vlasy Zubní pasty obsahující gel lze použít jako gumu na úpravu vlasů .

(Zajímavosti)

4 Nejčastější cerebrovaskulární onemocnění

4 Nejčastější cerebrovaskulární onemocnění

Zajímavých informací cerebrovaskulární onemocnění - vnitřní poruchy charakterizované dočasné potíže nebo úplné zastavení toku krve do jedné nebo více částí mozku. Zdá se, že každý z nás je přítel, který musí přežít mrtvici nebo aneuryzmatu. Tyto poruchy mají negativní vliv na práci vnitřních orgánů av některých případech mohou dokonce vést k smrtelným účinkům.

(Zajímavosti)