2 Nejlepších zeleniny pro odstraňování toxinů a dlouhověkosti


2 Nejlepších zeleniny pro odstraňování toxinů a dlouhověkosti

Přírodní produkty Jestliže jeden z vašeho Nový rok slibuje, že bude lepší policajt, ​​pak není pochyb o tom jste se často slyšel o „superpotraviny“. Tato skupina zahrnujeovoce a zeleninu, které jsou bohaté na fytonutrienty, minerály, vitamíny, stejně jako základní bílkoviny a aminokyseliny.

Pomáhají nejen bojovat proti některým onemocněním, ale jsou také ideální pro detoxikační a anti-stárnutí procesy.

Chcete-li těžit z superfoods, měli byste nejen jíst. Například byste nemohli jíst ovesné vločky a hrozny po celý den. Trik je jíst vyváženou stravu s různými „superfoods“, aby vedl více aktivní životní styl s dostatkem výkonu a vyhnout se stresu.

V dnešním článku se budeme bavit o dvou nejlepších zeleninách pro detoxikační a anti-stárnutí vlastnosti. Jsme si jisti, že se vám bude líbit.

1. Mrkev

Mrkev je osvěžující a ochutnávka. To může být syrova, smažené, dušené nebo i v kombinaci s jinými druhy ovoce a zeleniny v koktejlů plné minerálů a bílkovin. Mrkev obsahuje také zajímavou směs známou jako falcaninol.

Podle výzkumu provedeného na School of zemědělství, potravinářství a rozvoj venkova na Newcastle University (UK) a University of Denmark, spotřeba vařené mrkve vám poskytne následující výhody:

  • mrkev obnovuje kožní buňky přes falkarinolu, což je vynikající antioxidant.
  • vláknina v mrkvi usnadňuje stažení těžkých kovů, jako jsou například olova a kadmia a jiných toxických látek z těla.
  • atraktivní oranžová barva mrkve způsobené vysokým obsahem alfa a beta-karoten, který pomáhá obnovit kožní buňky a další orgány.

2. Dýně

Máte už tekoucí dýně? Nebojte se vyzkoušet všechny jeho formy, bez ohledu na roční období, protože skvěle hodí pro detoxikaci a zachovat mládí.

  • Dýně je bohatá na vodu a vlákninu, které přispívají k detoxikaci.
  • Díky vitamínům a minerálním látkám se stará o kůži, klouby, kosti a mozek.
  • Budete rádi, aby věděli, že dýně je bohatá na kumarin - typ benzopyronu, která pomáhá snížit zánět a bojuje škodlivých bakterií ve střevě.
  • Dýně obsahuje vitamíny A a C, stejně jako antioxidanty, které bojují proti volným radikálům a předčasnému stárnutí.

Vychutnejte si každou z těchto nádherných zelenin, abyste očistili své tělo a žili dlouhý a zdravý život!


Léčivé přínosy vodoléčby

Léčivé přínosy vodoléčby

Voda je nezbytná pro naše zdraví a tvoří většinu lidského těla. Proto není překvapující, že se voda stále častěji používá při různých léčbách různých onemocnění. Níže budeme hovořit o léčebných výhodách vodoléčebné terapie. Zvuk vody uvolňuje Samozřejmě, zvuk vody je skvělý pro relaxaci a snížení stresu.

(Lidových opravné)

Výhody skořice pro lidské zdraví

Výhody skořice pro lidské zdraví

Máme si skořice v čaji a dezerty. Jako tyčinky skořice a prášku. Ale kromě skutečnosti, že je standardní ingredience v kuchyni, tam jsou některé neuvěřitelné výhody skořice pro lidské zdraví. Chcete vědět přesně co? Přečtěte si dál! Skořice: malé, ale silné Když si myslíte na skořici, vaše mysl pravděpodobně automaticky zobrazí chutný terapeutický nebo chutný nápoj.

(Lidových opravné)