Co to jsou střevní plyny o zdraví?


Co to jsou střevní plyny o zdraví?

Ze všech zažívacích potíží jsou to plyny, které způsobují největší nepříjemnosti.

Usmění nás v nejnepříznivějších okamžicích. Pokud nedovolíte, aby plyny vystupovaly, dojde k těžkým bolestmi břicha, stejně jako k hluku, který každému vypráví, co se děje uvnitř vás.

Ačkoli je to zcela přirozené, sociální normy nás nutí omezovat lidi, takže porucha jako plyny může dokonce způsobit problémy při jednání s ostatními.

I když se bez ohledu na to, jak se snažíte skrývat plyny, je ve skutečnosti velmi důležitým ukazatelem vašeho zdraví.

Plyn se vytváří v konečné fázi trávicího procesu, což z nich činí užitečný varovný signál, který udává, zda je vše v pořádku. Jak víte,

normální trávení jídla je nesmírně důležité pro tělesné a duševní zdraví. Například, to hraje roli v práci imunitního systému a produkci hormonů, který pomáhá řídit úzkost a součty.

To je důvod, proč

je čas se starat o črevné plyny. Zapomeňte na předsudky a stereotypy. Nezapomeňte, zemní plyn, jakož i jakýkoliv jiný proces v těle, jako je kýchání nebo svědění. Musíte se naučit vzít na sebe zvláštnosti práce vašeho těla.

střevní plyny, které říkají o svém zdravotním

syndrom dráždivého tračníku Ačkoliv syndromu dráždivého tračníku je obvykle možné zjistit, kdy je člověk trpí zácpa nebo průjem, nadměrné nadýmání

- je prvním krokem.

Normálně vytvářejí plyny až 14krát denně. Pokud máte syndrom dráždivého střeva, stane se to nejen častěji, ale také vůně je mnohem silnější než obvykle.

  • Pokud si všimnete takových změn, může se stát, že
  • vidíte lékaře.
  • Špatné stravovací návyky Když jíte příliš rychle, můžete mít poruchy zažívacího traktu

. Trávicí systém nemá dost času na produkci kyselin a šťáv potřebných k trávení jídla.

V důsledku toho se uvolňují plyny a jsou zde i další problémy s průchodem jídla trávicího traktu.Pokud jste vždycky jíst příliš rychle, můžete vyvine infekce nebo alergie, které způsobují nadměrné nadýmání.

Gazu - příznak vředů a parazitů

plyny může indikovat přítomnost neobvyklých formací v orgánech, jako jsou ran a vředů. Jsou také

zpravidla jsou doprovázeny vyklenutím.

Protože výše uvedená porucha nepochází z návyků,pokud máte takový problém, cítíte změny.

Proto je vhodné poradit se s lékařem, jakmile zjistíte příznaky. Pokud je zjistíte včas, je snadné léčit.

Citlivost na určité potraviny a nápoje Možná si myslíte, že mluvíme pouze o alergiích. Nicméně, některé potraviny a nápoje nemusí nutně vyvolávat silné reakce v těle současně, mohou jednoduše zhoršit vaši pohodu.

Gastrointestinální plyny mohou být vyrobeny, aby vám říkaly, že tělo nespracovává určitou sloučeninu správně, i když není souvisí s autoimunitní reakcí.

V ideálním případě musíte sledovat, kdy máte spoustu plynů, a pokud ne. To vám pomůže zjistit, které produkty způsobují problém.

Ujistěte se, podívejte se na tento článek: 7 těla signály, které naznačují, poruchou štítné žlázy

Nežádoucí účinky způsobené léky Je-li důvodem je drogy, je to nejjednodušší určit, a to bude zaměstnávat vážné. Jedná se o vedlejší účinky užívání léků proti chronickému záchvatu. V tomto případě

plyny vznikají, když začnete pít léky.

Pokud je takový příznak jen dočasný, obecně to není problém. Pokud se však přípravy mají provádět dlouhou dobu, je to trochu komplikovanější. V takovém případě je vhodné informovat svého lékaře o nadměrných koncentracích plynů.

Obvykle existuje několik podobných nebo podobných léků pro léčbu jednoho problému, proto můžete změnit léčbu.

Plyny způsobují řadu nepříjemností, nicméně

je dobrý způsob, jak vás upozornit na malé poruchy, dokud se nestane mnohem obtížnější. Pokud máte příležitost, nechte plyny jít ven a věnujte pozornost jejich zvláštnostem. Mají nepříjemný zápach? Stává se to mnohem častěji? Existují případy, kdy plyny způsobují jiné nepříjemné pocity?

Tyto informace jsou důležité, abyste se ujistili, že je vše v pořádku, nebo rozhodněte, co je pro lékaře nejlepší. Hlavní obrázek s laskavým svolením wikiHow.com


15 Tipů pro usnadnění práce v domácnosti

15 Tipů pro usnadnění práce v domácnosti

Takže mnoho zajímavého jsme neměli snažit ušetřit čas tím, že dělá náš každodenní zmínku domácí, téměř vždy nakonec strávit celý den na obnovení pořádku. Čištění místností, organizování drobností a pobyt v kuchyni komplikuje náš život několikrát týdně. Z důvodu nedostatečné představivosti nebo nedostatku znalostí strávíme spoustu energie.

(Zajímavosti)

Zmba: Proč je to tak populární?

Zmba: Proč je to tak populární?

Pravděpodobně jste viděli tyto cvičení na plakátech v tělocvičně nebo slyšeli někoho říkat, že se chystá Zoom. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o Zoom - populárních cvičeních, které spálí až 800 kalorií za hodinu. Co je zumba? Je obdivován lidmi všech věkových kategorií. Zumba je cvičení, které kombinuje různé druhy tance jako salsa, merengue, mambo, reggiton atd.

(Zajímavosti)