Co vám říká postavení, ve kterém spíte


Co vám říká postavení, ve kterém spíte

Pozice, ve které spíte, může hodně vyprávět o vaší osobnosti, návycích a dokonce io problémech. Existuje mnoho různých stylů spánku . Zjistěte, co každý z nich znamená v dalším článku.

Pozice spánku: Co znamenají?

Můžete se dozvědět hodně o osobnosti člověka tím, že analyzuje, jak spí. Musíte se jen dívat, jestli máte tuto příležitost, nebo pokud chcete vědět o sobě - ​​měli byste se ptát ostatních. Když usnete, vaše tělo odpočívá a mozku se obnoví. Existuje tolik lidí, kolik lidí na světě, ale můžete identifikovat 6 hlavních pozic (s několika možnostmi v každém případě).

Po dlouhé studii se stalo známým vztahem mezi stylem spánku a osobností člověka. Jazyk těla může být pozorován po celou dobu, včetně toho, kdy spíte. Navíc každá pozice má jiný dopad na zdraví. 6

pozice

spánek fetální pozice

Tato poloha je spát na vaší straně, sklonil se na kolena zvedl k hrudi, paže zkřížené, nebo se chystají k patě. Má toto jméno, protože tak se děti nacházejí v matčině lůně. Někdy může být ruka pod polštářem. To je nejvíce obyčejný z těch lidí, kteří přijdou, když jdou spát. Ve výše zmíněné studii si to vybralo 41% z 1 000 dotazovaných. Vdvakrát tolik žen než muži, spali v této pozici. Ve vztahu k osobnosti existují různé variace. Například "ohýbání" ve snu hovoří o citlivosti a emocionalitě, stejně jako o tendenci k intenzivnějším vztahům. Tito lidé se mohou zdát plachý, když se jen někoho seznámí, ale po odpočinku budou velmi pohlední, pečující a mají strach z toho, že jsou citově uraženi.

Poloha "Kufr"

V této poloze leží spánek na boku, obě nohy jsou uspořádány společně a rovně, zadní rovnoběžně drží. Ruce se obvykle nacházejí po stranách těla, jedna z nich může být pod polštářem nebo dokonce vytažena. Tuto pozici přijalo 15% lidí, kteří se studie zúčastnili. Lidé, kteří to dělají, jsou neohraničeni, uvolněni a mají neklidnou, osobnost milující svobodu. Jsou velmi společenská, jdou s většinou lidí, cítí se dobře ve společnosti, důvěřují ostatním, ale zpravidla jsou velmi naivní.

"Melancholická" poloha

Zadní strana je rovná a nohy jsou lehce ohnuté, ramena jsou vytažena dopředu a jedna z nich může být pod polštářem. 13% dobrovolníků ve studii uvedlo, že spí přesně takhle. Lidé, kteří mají melancholickou pozici, mají složitou osobnost. Přestože jsou přátelští a otevřené přírodě, zároveň mají tendenci být cynickými a podezřelými. Rozhodnutí jsou učiněna klidně, ale když už se rozhodli, jsou na něm velmi naléhaví a nic jim nezmění názor. Mohou být nejlepšími přáteli a starat se o ostatní.

Sleep Pozice voják ležel na zádech s nohama na šířku ramen rozvedená a paže natažené po stranách těla (téměř vždy jej dotýká). Ne více než 8% uvedlo, že spí tak, s bradami vyvedenými na strop. Tito lidé jsou charakterizováni věrností, jsou tiché, nejsou příliš emocionální a nedůvěřiví. Nemají rádi "normální", ale mají velmi vysoké cíle a aspirace. Jsou věrní a chrání své rodiny a milované. Tito lidé hluboce oceňují vztah, který mají s ostatními.

volné pádu pozice

mimo tzv., Protože se zdá, že spánek spadl právě z oblohy. Leží lícem dolů, s hlavou otočenou v jednom směru, s jednou nebo dvěma rukama umístěnými pod polštářem nebo nad hlavou. 7% lidí, kteří se zúčastnili studie, uvedlo, že spí. Pokud jde o osobnost, těch, kteří spí v póze „volného pádu“ velmi napjatá, družný, špinavý a mé srdce je velmi citliví lidé. Milují svobodu a neradi bylo řečeno, co má dělat (ať už

Plakát "Hvězda"

Tato postoj je úplným opakem výše uvedeného, ​​protože člověk leží s rukama, které jsou částečně nebo částečně kompletně zapadají pod polštář, s polovičními nebo rovnými nohami. To je oblíbená pozice 5% op ytanyh lidí. Identita „hvězd“ je to, že jsou nejlepší ze všech zemí mohou poslouchat své problémy jsou velmi dobří přátelé a vždy ochotný pomoci druhým. Ale většinu času dávají přednost být v centru pozornosti, ať už sedí nebo komunikace mezi sourozenci atd

postavením na straně (fetální kufru a melancholické) je nejzdravější ze šesti. Jako lékaři říkají, by měl spát na jejich straně, aby se zabránilo tlaku na srdce a dalších životně důležitých orgánů. Doporučujeme návrat zprava. Některé knihy také doporučují změnit pozice dvakrát za noc (polovina noci na jedné straně a druhá polovina na druhé).

Dvě pozice (hvězdy a vojáci), mohou v noci vést k poruchám spánku, také přispívají k chrápání a dalším respiračním problémům, jako je apnoe. Také způsobují kyselou refluxní ezofagitidu. Konečně je pro trávení prospěšná pouze jediná tvář dolů, ačkoli někteří tvrdí, že je doporučeno nejméně proto, že všechny důležité orgány "tisknou" matraci.


5 Společné mýty o lidském těle

5 Společné mýty o lidském těle

Zajímavosti našeho vztahu k tělu byl velmi kontroverzní po celá staletí. Vždy usilujeme o krásu, ale přesto je toto téma společenská tabu. Navíc medicína stále není věda, pro obyčejné lidi. Toto usnadnilo šíření mýtů o lidském těle. Tyto mýty jsou hluboce ponořeni v naší kultuře. Teď zaměníme lež s pravdou a mají hodně co učit o tom, jak vlastně spustit naše tělo.

(Zajímavosti)

Možné příznaky žaludečních

Možné příznaky žaludečních

Zajímavá fakta Není pochyb o tom, že jste slyšeli o této dráždí problému, který vyvine vřed na sliznice žaludku nebo střev. Vředy mohou způsobit silnou bolest a často se objevují během stresových situací, ale stres není vždy jejich příčinou. Proto je důležité se dozvědět více. V dnešním článku se budeme hovořit o žaludečních vředů - také známý jako žaludečního vředu - a zaměřit se hlavně na symptomy, které by mohly v případě potřeby je rozpoznat.

(Zajímavosti)