Co polohy během spánku na svém vztahu


Co polohy během spánku na svém vztahu

Pokud opravdu zamyslytesya o tom, pravděpodobně vzpomenout na dobu, kdy jste po hádce s partnerem šel do postele zády k němu, nebo odvrátil aby nedošlo ke kontaktu během čas spánku Dále jste si pravděpodobně všimli, že když jste měli romantickou den a všechno šlo dobře, že jsi spal, propletené být co nejblíže k sobě. Podle odborníků a psychologů v oblasti poznávání a jazyka, situace, ve které spící pár ukazuje, je to, co zažívají; navzdory skutečnosti, že se může změnit jazyk těla, může být vaše spánková pozice emočním oknem pro to, jak se s námi zacházíte. Chcete vědět, že vaše spánková situace je o vašem vztahu s partnerem?

zády k sobě, ale dojemné

Páry, které mají tendenci ke spánku v této pozici ukazuje, že oni respektují osobní prostor, ale nechtějí přestat kontakt. Jsou dynamické, rozmanité a každý žije nezávisle, ale mají zdravý a stabilní vztah. Podle odborníků, tato pozice odráží důvěru, aniž by bylo potřeba neustále v přítomnosti každého jiný.

Zpětná a oddělená

Tato pozice je znamením, že vztah má některé nevýhody. Oba partneři se musí držet dál a mít svobodu ve svém životě. Nicméně, nedostatek kontaktu mezi těmi obrácenými v opačných směrech může znamenat vážný spor, nebo že oba chtějí úplnou nezávislost.

V tomto případě musíte pečlivě analyzovat svou pozici. Například v případě, že ruka se sevřela a napjaté tělo, je to znamení, že pár nechce komunikovat, a že přítomnost jiné osoby může dokonce stát nesnesitelné. Pokud je tělo svobodné, ve vztazích není žádné napětí, může to znamenat, že existuje důvěra a úcta k sobě osobnímu prostoru.

Tváří v tvář, aniž byste se dotýkali

Spánek v této pozici naznačuje, že chcete mít spříznění a máte touhu vidět svého partnera. Každý ví, jak respektovat soukromý život, ale existuje spojení, které brání odstupu. Typicky se tyto typy bolesti setkávají s každodenními problémy s větší lehkostí.

Prokládané

Odborníci věří, že toto ustanovení poukazuje na silnou touhu a vášní. Stává se to velmi často, když začínají vztahy a oba usínají společně po výměně momentů intimity. Spánek v prokládaném poloze může znamenat sexuální touhy, ale podle odborníků, je možné, že pár, který vždy spí tam mohou být problémy s žárlivostí.

Pozice "lžíce"

Podle odborníků, člověk objímání, snaží se směrovat a chránit partnera. Pár se cítí pohodlně a bezpečně a může se cítit nejistě, pokud se během spánku neobjeví. Tato pozice poukazuje na dokonalou harmonii mezi manželi. Nicméně to může také někdy znamenat stupeň bezpečnosti ve vztahu.

Embrace

Podle názoru odborníků na jazyky těla tato ustanovení poukazuje na věrnost a lásku páru. Obecně odráží dobré vztahy a krásný sexuální život. Podle odborníků, když když spíte, vaše hlava je na rameni partnera, znamená to, že jste ve svém vztahu velmi spokojeni.

vadu a samostatně

Podle odborníků není dobré pozice pro dvojici od člověka, který bere spoustu míst neprojevují náklonnost ke svému partnerovi. Tento postoj rovněž vyplývá, že vztah není ve velmi dobrém stavu, protože osoba, která zabírá méně místa, nízké sebevědomí a nedostatek důvěry, zatímco partner, který zabírá více místa, se domnívá, že u všech dobrých vztahů.

každý na svém místě, ale s zkroucenými nohami

Tento postoj odráží skutečnost, že oba partneři navzájem rádi, ale je třeba věnovat více pozornosti vztahu. Podle odborníků, je kombinace lásky, vášně a rozdílů ve vztazích. Spánek na nohou je symbolem věrnosti partnerovi a vztahu.

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit, že vaše spánková situace může hovořit o vašem vztahu s partnerem!


Stárnutí ve společnosti lidí, s nimiž se cítíte mladý

Stárnutí ve společnosti lidí, s nimiž se cítíte mladý

Být mladý v duši - je to synonymum sociální péče a zdraví. Chcete-li být v dokonalém stavu mysli, obklopte se s lidmi, kteří nejsou vůči vám lhostejní. Víme, že stárnutí je nepříjemný proces. Nejprve se nakonec odhodíte od optimismu a optimismu. Starší věk má určitou kvalitu života. Existuje bolest v kolenou a nohy nejsou tak rychlé, aby se držely krok s vašimi plány.

(Sex a vztahy)

5 Největších chyb lidí závislých

5 Největších chyb lidí závislých

Sex a vztahy Závislí lidé nejsou schopni se s ním sama , mají tendenci být vždy ve vztahu. Poté, co ve svém životě je rozloučení s milovanou osobou, okamžitě hledat náhradu zaplnit prázdnotu. Někdy se tyto vztahy nejsou založeny na lásce a potřebě mít někoho vedle . Samozřejmě, stejně jako vztahy s výhodami často vedou k nedorozumění a spory, čímž partneři závislí lidé začnou cítit k nim slzný sami vztahy.

(Sex a vztahy)