Abychom byli úspěšní, musíme být skromnější


Abychom byli úspěšní, musíme být skromnější

Zajímavá fakta Modesty - je víc než jen ctnost, to je kvalita, kterou musíme pěstovat a předávat dědictví děti.

Dnes však mnozí lidé pletou „úspěch“ moci stát sobecké.

Tam je zajímavý arabský přísloví:„Narodili jsme se nevinné stvoření, které jsou velbloudi. Později jsme se stali lvi, a nakonec se stal pro děti. "

lidi na život s mnoha dobrodružství, ve kterém jsou inspirovány a čerpají sílu a moc. Jinými slovy, chceme, aby se stal „lvi“.

Později se ukáže, že můžeme najít naši skutečnou hodnotu, s jemným duševhodné řešit zásadní problémy mysli a pokory.

není snadné být skromnější v naší době. To vyžaduje určité úpravy a jiné přístupy, ale rozhodně vám umožní žít harmonický život.

zvou k zamyšlení nad tímto tématem.

Úspěšní lidé nezanedbávat ostatní

Existují lidé, kteří věří, že slovo „pokora“ znamená, že neexistuje něco. Jinými slovy, si myslí, že skromné ​​lidé vždy dát ostatním nad sebou.

Na druhou stranu, pokora je spojena s buddhismem, duchovních proudů, kdy nám Buddha připomíná, proč je důležité, aby byli velkorysí a oddělit se od hmotných věcí.

Buddha také klade důraz na potřebu ne lpět jiným lidem cítit svobodnější, čestný a úspěšný.

Nedívejte se na vysvětlení složité něco jednoduchého a základní. Buď pokorný - to není chtěl být chudý, a patří k určité náboženské hnutí či duchovní praxe.

být skromný - je respektovat ostatní a ne dát sami nad ostatní.

Skromnost - víra v principu reciprocity. Kromě toho, skromnost nedá naučit, to může přinést.

Budeme zkoumat tuto otázku podrobněji.

Ti, kteří nemají praxi to, co obhajují

Všichni víme, že osobnosti veřejného života, politiky, podnikatele, kteří potřebují pomoci znevýhodněným podporovat sdílení a zlepšit jejich stanoviště, aby měli více příležitostí.

  • Tito lidé mluví o dobré věci dělají. Například přemýšlet o levné pracovní síly, využití pracovních a životních podmínek těch, kteří veřejně bránit.
  • Kromě toho není třeba tuto záležitost brát v úvahu v širokém kontextu, protože můžete najít doma příklady toho, jak lidé nedodržují zásady, které prosazují. Každý z nás jepřátelé nebo rodinní příslušníci, kteří jsou vždy hodně mluví, ale ve skutečnosti nic ...

Oni chlubit skutečnost, že jsou krásné, ale ve skutečnosti jediná věc, kterou přinese do vaší rodiny a nejbližších přátel, to utrpení.

Musíte o tom přemýšlet a vzít v úvahu. Každé slovo, které říkáme nahlas, se musí shodovat s našimi činy.Je třeba jednat rozumně a důsledně.

Lidé se skromným srdcem mohou opravdu odhalit své ušlechtilé skutky, slova a záměry. Budeme se cítit bezpečně, milují a inspirováni.

můžeme všichni učit pokoře

pozitivní psychologie, psycholog Martin Seligman začal chápe a vidípokoru jako zásadní faktor, který může vytvořit štěstí v našich životech.

Nezapomeňte, že pozitivní psychologie se ukázala jako potřeba poskytnout lidem jasné strategie pro vytváření vlastního blahobytu.

Již dlouho existuje psychologie pro léčení onemocnění, jinými slovy, pro léčbu patologií.

Nicméně, Martin Seligman řídil psychologii v pozitivním směru, se soustředit na reflexi štěstí, radosti a optimismu.

Můžeme se všichni naučit být šťastní, radostní a optimističtí. Není nic lepšího, než přijmout a uplatňovat určité standardy chování, které znamenají skromnost, aby žili plný a harmonický život.

Také si přečtěte:Trpělivost a schopnost mlčet - ctnosti moudrých.

Zde jsou některé jednoduché strategie hodné pozornosti:

  • Udělat chyby a být emocionálně zralý opravit je.Nedělejte to jen kvůli svému blahu a prosperitě, Dejte štěstí lidem, kteří vás obklopují, kteří si všimnou výsledku vašeho vývoje.
  • Naučte se ocenit nejdůležitější věc v životě. Láska, přátelství, láska, smysl pro humor, soucit nebo zvědavost poskytnou takové štěstí, které člověk usiluje.
  • Nemusíte si myslet, že jste důležitější než ostatní, protože vás odradí od vás.
  • ocenitnejjednodušší věci, které vás obklopují. Žijte přítomnost. Sledujte, sledujte a snažte se prozkoumat vše kolem sebe, včetně lidí.
  • Být dobrým příkladem pro děti. Naučte se, aby byli skromní, pochopili emoce ostatních a respektovali vrstevníky.


Zdravá střeva - zdravá pokožka

Zdravá střeva - zdravá pokožka

Mnoho lidí má kožní problémy, zejména těch, potýkají s problémem akné během puberty . To je důvod, proč tito lidé neustále hledají alternativní kožní ošetření. Obchody jsou mnohé léky k léčbě suché kůže, vrásky vráskám , a také znamená, že zpomalují proces stárnutí. Je však třeba mít na paměti, že vzhled je odrazem těch procesů, které se vyskytují uvnitř .

(Zajímavosti)

Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení

Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení

V uplynulých letech mnoho zdravotních odborníků vzbudilo obavy z nadměrného používání elektronických zařízení, které narušují naše životy stále více. To se může zdát podivné a téměř bezvýznamné, protože vývoj technologie předpokládá, že přinese mnoho nových řešení a bude užitečné pro použití v každodenním životě.

(Zajímavosti)