Láskyplně vytváří emocionální spříznění


Láskyplně vytváří emocionální spříznění

"Apapacho" je jedna z nejlepších slov na světě, protože se stala hlubokou konotací jeho existence. "Apapacho" pochází z jazyka Nativeau, nicméně již po mnoho let se toto smyslné a citově vyplněné slovo stalo nedílnou součástí španělské slovní zásoby.

Na začátku to znamenalo "nepořádek", "masáž" nebo "lehce otřete".

V průběhu času se toto slovo stalo smysluplné dnes: dávejte laskavost celé duši a upřímnosti.

Emocionální výměna, která nastane, když dáváte lásku upřímně

"Aapapacho" - to není jen objetí. Jedná se o komplexní emocionální spojení, určitý typ kontaktu, což znamená výrazně více než dotyk těl.

Podívejte se na tento článek:Take v náručí všechno dobré, co se stalo, že i chová jeho

emocionální otevřenost, což mluvíme, můžeme dosáhnout s kýmkoliv, protože to vyžaduje čas, úsilí a ochotu naslouchat, cítit, obejmout a dát laskavost k vám.

Není proto překvapující, že musíte začít sami. Schopnost poslouchat, přijímat a rozumět vaší emoční zavazce vyžaduje nezávislou analýzu vašich vlastních obav, konfliktů, nejistot, úspěchů a moudrosti.

Pouze když lidé mohou vidět a cítit „zbraň, která je“ to bude moci vystavit tuto část sebe, až přijde ten správný čas.

vědomí ‚já‘ a emocionální body bolesti je nezničí, dokonce navázat hlubší spojení s jejich zranitelnosti znamená, že vypovzatymut povrch svého života, můžete je identifikovat a jednat v souladu s těmito obavami nemohl zničit zavřít vztahů.

Integrita prostřednictvím emocí

Chcete-li mít skutečnou intimitu, potřebujete slova nebo fyzický kontakt. Emoce a pocity musejí mluvit v jazyku objetí, který proudí ze srdce.

Lidé jsou emocionální bytosti, které si myslí v jazyku emocí a jen díky tomu můžeme cítit opravdu úzký vztah s ostatními.

problémy okamžitě mizí, něco zamčený uvnitř a roztavení zoufalství před našima očima, když jsme se najít souvislost s něčím mimo čas a prostor. Jinými slovy, miláček nebo "apapacho" působí jako léčebný balzám.

Víte, co máte rádi, je jedním z nejlepších pocitů na světě

Pochopení toho, co máte rádi, je jedním z nejlepších zkušeností, které můžete zažít. Poskytuje pohodlí, dává sílu a léčí.

Chcete-li vědět, že láska jiné osoby je upřímná, úžasná. Koneckonců, tento jasný pocit vždy pomáhá obnovit rovnováhu v těžkých časech.

Dá se říci, že láska působí jako záchranná vesta, něco, co nás drží na povrchu a umožňuje vám dýchat. Nebo dokonce srovnávat blízký vztah s psychologickým kyslíkem, který musíme dýchat.

Perfektní definice tohoto pojetí lze číst v románu Paul Oster "Temple of the Moon". V několika bodech dokonale popisuje, co cítíme, když nám jiní láska zachrání z hlubin trápení, ve kterém jsme v pasti a nemohou uniknout.

Pak jsem si moc neuvědomil. Ale teď, když jsem věděl, že vím, nemůžu se vrátit za starých časů, aniž bych cítil nostalgii svých přátel. Tímto způsobem mění realitu zkušenosti.

Vyskočil jsem z útesu a když jsem se téměř zřítil do země, stalo se něco mimořádného: uvědomil jsem si, že jsou lidé, kteří mě milují. Pochopení toho, co milujete, mění vše.

Nečiní skok méně hrozný, ale dává nový pohled na význam tohoto strachu. Skočil jsem ze samého okraje, a pak už na poslední chvíli, už na podzim, něco mě chytil. A já jim říkám něco "lásky".

To je jediná věc, která nedokáže nechat člověka havarovat na zemi. To je jediná věc, která je dostatečně silná, aby překonala sílu gravitace.

Můžeme tedy říci, že lidé, jimž se budeme cítit citový vztah, což nám pomáhá získat kontrolu nad svým životem a lépe řídit své pocity, myšlenky a emoce.

Jak jsme se již zmínili, musíte být připraveni na tento zvláštní druh citové otevřenosti, čehož lze dosáhnout pouze tehdy, pokud víte, že vaše duše a zcela upřímný.

Je důležité se starat o duši a dát jí náklonnost k podpořeemocionální a sociální rozvoj.

Tímto způsobem můžete prolomit vaše obavy a cítit teplo domova, kde jsme vždy připraveni podpořit.

Tato osobní emocionální výměna si zaslouží být nazvána krásným španělským slovem "apapacho".


Babičky - to je štěstí prarodičů

Babičky - to je štěstí prarodičů

V případě vnoučat je posláním prarodičů vštípit hodnoty a dát jim emocionální dědictví, které pomáhá dětem být nejlepšími lidmi. Babičky tvoří novou generaci, která dává hodně světla a naděje každému členovi rodiny. Pro prarodiče je toto spojení zvláštní, kromě toho je pro obě strany velmi důležité. Pojďme přemýšlet o něčem důležitém: teď je říkáme "prarodiče", i když ve skutečnosti tito lidé jsou velmi aktivní, nezávislí a stále mladí.

(Sex a vztahy)

Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Sex a vztahy k lásce neexistují žádné magické recepty. Nikdo z nás si může jednoduše vybrat typ partnera, dotyčná osoba bude v lásce, se často stává samo o sobě. Můžeme se však s tímto obchodem vždy orientovat, udržet si jistou rovnováhu a používat zdravý rozum. sebepoznání by nám měl pomoci pochopit dobře, že člověk nám nejlépe vyhovuje, a tento přístup nám může opravdu pomoci při výběru toho, kdo bude dělat, abychom byli šťastní.

(Sex a vztahy)