Kde najít štěstí? Ve skutečnosti, ne ve snech


Kde najít štěstí? Ve skutečnosti, ne ve snech

Sny - to je důležité. Inspirají, dávají naději a dávají chuť štěstí. Nicméně, pokud chceme skutečně pocit štěstí, musíme obrátit oči na realitu.

Mnoho z našich snů zůstává jen sny. Myšlenky, které nikdy nezažijí. Možná je to proto, že jsme o tom nemysleli dost. Možná jsme si dovolili, abychom byli vedeni důvěrou, která nás v tu chvíli nasměrovala.

Tato myšlenka má však potenciál stát se něčím vážnějším a překonat tisíce překážek.

Skutečnost, kterou brát v úvahu

Zdá se, že je to kontroverzní, že? Sny, které zůstávají pouhými myšlenkami, a skutečnost, která nám zasáhla tvář a způsobuje, že se probudíte, jsou dvě různé věci. Klíčem k nalezení rovnováhy je.

Začneme tím, že je důležité si pamatovat několik klíčových věcí, které vás udrží v reálném světě:

  • Jste schopni dosáhnout toho, o čem sníte? Neuvědomujeme si, že často usilujeme o dosažení toho, co nemůžeme dosáhnout. Není to proto, že to nechceme, ale proto, že nemáme prostředky k tomu. Pravděpodobně důvodem pro peněžní, pracovní nebo rodinné problémy je stále mnoho zneužívání, která může zasahovat do realizace vašich snů.
  • Buďte upřímní sami o svých silných a slabých stránkách. Je nesprávné chtít se stát lékařem, pokud se nevzbudíš z kapky krve. Musíte být realističtí. Zjistěte o svých schopnostech, že děláte dobře a ne moc dobře, a začít odtamtud.
  • Cesta se otevře, když jdete za ním. Pokud jste vázáni do komfortní zóny , jak můžete dosáhnout svého snu? Musíte začít něco a ujistit se, že všechny vaše akce jsou zaměřeny na dosažení toho, co chcete. Pokud nic neuděláte, nikam se nedostanete. Je třeba si pamatovat tyto tři body, protože budou základem úspěchu v dosažení toho, co chceme.

Pokud jsou první dvě jasné, stále musíte pracovat na nejdůležitější věci. Jen nezůstanete na místě. Šťastie není všechno pozitivní

Šťastie není jen jasné světlo a barvy. Tam budou také stíny a tmavé části.

Tento termín zaměňujeme za "být šťastný", což je nemožné, protože naše emoce se neustále mění.

Šťastnost - je to jen být v harmonii, i když všechno není v naší prospěch, a tam jsou malé nepříjemné věci. Budete destabilizováni, když začnete přemýšlet o nemožných věcech a věřit, že vše je dáno snadno a jednoduše. Ale ty se mýlíš.

Díky úsilí a obětem dosáhnete toho, co chcete.

Díky času věnovanému sobě, trénovat sami, zlepšit svou práci. Jedná se o každodenní seberealizace a učení se z vlastních chyb.

Udělali jste chybu, když si myslíte, že se vám každá chyba vrátí, a to je důvod pro špatnou věc a neschopnost realizovat vaše sny. S největší pravděpodobností každá chyba je schopnost přesměrovat cestu k správné cestě. Happiness není vždy zábava. Nakonec máme vždy pozitivní i negativní emoce.

Obě strany mají cíl a nemohou vás zastavit v dosažení štěstí. Zde je způsob, jak dosáhnout štěstí: otevřete oči skutečnosti

Dlouho jsme byli slepí. Domnívali jsme se, že selhání bylo porážkou, když ve skutečnosti bylo jen nutné otevřít oči a pochopit, že se stále děláme špatně. Přestali jste se učit chodit, když jste spadli do svého dětství pokaždé? Přestali jste se učit skrz škrábance a škrábance na kolenou?

Ve vašem dětství jste byl mnohem naléhavější než teď. Je to proto, že jste nyní plný obav a pochybností, nebezpečí a předpokladů, které ve skutečnosti neexistují.

Začněte dělat malé kroky k tomu, co chcete dosáhnout. Buďte trpěliví, protože i když si myslíte, že čas se rozprostírá velmi rychle, ve skutečnosti je všechno mnohem pomalejší, než si myslíte.

Postupně, bez zastavení a s nadšením, vůlí a vytrvalostí pochopíte, kde najít štěstí:

ve skutečnosti, ne nemožné naděje.

5 kroků k blahobytu v životě Welfare je skvělá příležitost upřednostňovat pozici namísto negativu. Je to o vděčnosti za vše, co máte, o povědomí o příležitostech.


Učit děti štěstí, ne dokonalost

Učit děti štěstí, ne dokonalost

Sex a vztahy Mnozí rodiče mylně vnímají vyšší vzdělání a vynikající jako nezbytných podmínek pro štěstí. Vychovávat dítě - není jen dát ji do nejlepších škol, naučit ji mluvení bez třemi jazyky a aby vypadala jako panenka v okně. Mnoho studií dnes tvrdí, že rodiče, kteří dávají vysoké očekávání svým dětem nakonec způsobí vážné nevýhody pro ně.

(Sex a vztahy)

Cvičit svou lásku k sobě

Cvičit svou lásku k sobě

Je to chyba - měřit svou hodnotu podle toho, jak milujete ostatní ; často takové myšlenky mohou vést k velkému zklamání. To znamená, že pokud dostanete falešnou lásku nebo připoutanost založenou na bolesti a manipulaci, pak nakonec budete mít za to, že si nezasloužíte být milován. Jedná se o velmi složité a destruktivní situace, které pro nás nikdo nepřipravil.

(Sex a vztahy)