Sister - víc než jen kamarád, to je - kus našeho srdce


Sister - víc než jen kamarád, to je - kus našeho srdce

Sex a vztahy Sisters - víc než jen kamarád. Spojení mezi nimi jde daleko za rodinu. Jsou vždy připraveni k vzájemné podpoře a stát se pevnou podporou.

Samozřejmě, že jsou každodenní hádky nad jakýmikoli málo věcí, které naplní jejich dětství a dospívání jako boj o oblečení, stálé hospodářské soutěži a křičeli na sebe. Život však ukáže, jaký je důležitý vztah mezi sestrami.

Často říkají, že jejich rodina nevybírá, že je to všechno stanoveno geneticky. To je pravda, protože v mnoha případechexistuje silná souvislost mezi sestrami, mnohem silnější než u jiných příbuzných.

Je to víc než jen intimní, biologické nebo emocionální spojení. Matka sestra je velkým štěstím, tak si navzájem zacházejí a pečují.

Vztah mezi sestrami překračuje vztahy s rodinou

Může to trvat dost času poté, co se sestry hádají a nepodporují vztah. Life staví lidi v situacích, kdy hrdost nebo zášť malých sporů převažují nad emocemi, a to může vést k okamžité ztrátě porozumění mezi sestrami.

Nicméně, navzdory vzdálenosti, kontroverzi a urážkám je pro sestry velice obtížné být dlouho rozděleny. A někdy starší nebo mladší sestra začíná hledat způsoby smíření.

Telefonní hovor, několik vtipy a dlouhé rozhovory o minulosti - a jako by nebyly všechny ty hádky a obrazy. Pak se obnoví spojení, které není rozbité, protože je kontrolováno obrovskými vzdálenostmi.

Podívejte se na obrázek, který ilustruje vztah mezi sestrami.

stejné vzdělání, ale různé osobnosti Trochu

překvapivě sestru zásadně liší, když mají stejné vzdělání a zkušenosti. Existuje několik druhů vztahů mezi sestrami a bratry. Zde je jen několik z nich.

  • K dispozici jsou vzpurné a reakcionářské typy vztahů mezi sestrami, které spočívají v tom, že každá ze sester má svůj vlastní osobní prostor, právo volit a vybírat si něco lepšího pro sebe.
  • Jiné sestry, naopak, jsou oceánem míru a porozumění, tyto vztahy vytvářejí příjemnou atmosféru. Díky jejich podpoře budete mít pocit, že v těžké době budete poslouchat a porozumět.

Děti nebudou kopie svých rodičů. Bratři a sestry nejsou nikdy stejní lidé, často mají velmi odlišné zájmy a reakce na stejné události.

To jim pomáhá růst a vzájemně se doplňovat v mnoha ohledech.

Když se slova vůbec nepotřebují

Když se o něco obáváte, sestra to uvidí, než jí to řekneš. Vztahy mezi sestrami založené na vztahu krve, společných zkušenostech a emocích vedou k téměř okamžitému pochopení.

Jejich blízkost a spříznění jim dodávají pohodlí.

Pokud sestry mají přátele, jejichž partneři se mohou spolehnout, raději sdílejí odhalení, uvědomujíc si, že člověk není bližší.

Nezáleží na rozdílech a vzdálenostech

Nezáleží na tom, které vzdálenosti sestry sdílejí, budou vždy vybírat cestu, která zlepší jejich vztahy .Vždy naleznou porozumění mezi sebou a navzájem se budou podporovat v obtížných okamžicích, navzdory svým vlastním problémům.

Nikdo vám neřekne pravdu, jen sestra

roky, ale nikdo vám neřekne pravdu jako sestra. Na to se můžete vždy spolehnout, protože to nebude oklamat ani ignorovat pravdu.

Sestra je vždy připravena uklidnit, ale nikdy nebude oklamat, protože chápe, že upřímnost je klíčem k silné rodině.

  • Sestry budou vždy navzájem více než jen přátelé, protože spolu spolu chodí. Dětství, vítězství a neúspěchy v životě mladé sestry dělí na dvě části, jakož i osobních úspěchů a pádů, že jsou připraveni podpořit slova a činy.
  • Pokud mezi vámi a vaší sestrou existuje nějaké nedorozumění, je lepší je spolknout, protože to nestojí za to.

Život je mnohem jednodušší, než si myslíme, takže se musíte postarat o sebe navzájem a

podpora pro bratry a sestry je výjimečný dar, který musí být neustále chráněn.


36 Otázek na jednu hodinu do sebe zamilují Sex a vztahy

36 Otázek na jednu hodinu do sebe zamilují Sex a vztahy

Každý ví, že jedním z klíčů někoho milovat - vzájemnost a intimitu. Důvěra a jednota s jinou osobou může způsobit intenzivní, téměř magické emoce, které mohou vést k velké lásce. Víte, že někdy pocit mezi dvěma lidmi je nad logickou nebo logickou úvahou. Ale stále tráví nesčetné studie, aby se pokusil zjistit, jak "chemie" lásky opravdu funguje.

(Sex a vztahy)

Jak stimulovat ženské bradavky

Jak stimulovat ženské bradavky

Správná stimulace bradavek může být opravdu příjemná. Nakonec jsou ženy bradavky velmi citlivá oblast, která má mnoho nervových zakončení, které mohou snadno přispět k dosažení orgasmu. Ačkoli úrovně buzení se mohou lišit v závislosti na věku, hormonech nebo velikosti a tvaru prsu, téměř zaručeně mají neuvěřitelné pocity, pokud se udělal správně.

(Sex a vztahy)