2 Alkalické produkty, které podporují zdraví


2 Alkalické produkty, které podporují zdraví

Well-being začíná vnitřním zdravím. Nejdůležitější je mít dobře vyváženou krev. Alkalické produkty jsou důležitým způsobem, jak zachovat tuto vnitřní harmonii.

Slyšeli jsme o pH. Jedná se o stupnici zásaditosti a kyselosti. Tuto stupnici od 0 do 14. Na našich webových stránkách je mnoho článků, které hovoří o kyselosti nebo zásaditosti v těle.

Úroveň, která je považována za správnou rovnováhu, - 7.4.

Stres, škodlivé stravovací návyky a kontaminovaná prostředí však mohou změnit naši hodnotu pH. Výsledkem jsou zdravotní problémy.

Chcete-li tomu zabránit, naslouchejte našim tipům. Řekneme vám o některých způsobech, jak postarat o své zdraví a pH. Je to jednodušší, než si myslíte.

Tento článek vám řekne, jak to udělat.

Každý den jíst Alkalické prostředky

znamená, že chceme, aby vám říct, že je to snadné. Je však důležité vyzvednout ty nejlepší ingredience.

Citrony musí být vždy organické. Totéž platí pro jablečný ocet. Pro tyto produkty byste vždy měli používat čistou vodu.

Purifikovaná voda - to nejlepší pro vás. Nejen že má příjemnou chuť, ale také obsahuje méně chloru a fluoridu než jiné vody. Nicméně, pokud nemůžete nalézt čištěnou vodu, minerální voda se také vejde.

Řekneme vám nejen o tom, jak tyto nástroje připravit, ale také o tom, kdy je nejlépe učinit. Podívejme se na některé z těchto denních prostředků. 1. Alkalické látky

ráno: voda s citronem, potravin sody a jablečný ocet

Může se to zdát jako silný nápoj, jak začít den. Je pravda, že můžeme regulovat množství ingrediencí, abychom uspokojili vlastní chuť. Tímto způsobem můžeme objevit všechny výhody, které má pro naše zdraví.

Je velmi důležité konzumovat ji před snídaní na prázdný žaludek. To znamená, že pak náš trávicí systém je mnohem citlivější, a můžeme absorbovat více živin.

 • To napomáhá k pročištění tlustého střeva a střeva a pomáhá trávení.
 • Pomocí tohoto přírodního tonika odstraňujeme toxiny a pomáháme lymfatickému systému. Jablečný ocet je skvělý pro snížení hladiny hypertenze a triglyceridů.
 • Všechny tři složky tohoto receptu se skvěle hodí pro vyrovnávání zásaditost, jednotlivě i společně.

Složky 1 šálek (200 ml) čisté vody

 • 1 čajová lžička (5 g), jedlá soda
 • 1 čajová lžička (5 ml), jablečný ocet 1/2 šťavnaté citroník

Příprava Smíchejte jedlá soda, jablečný ocet a citrónová šťáva sklenice vody. Pokud citron je příliš kyselá pro vás, jak jsme již uvedli, můžete

 • přizpůsobit jej podle vašich představ. ◊ Ujistěte se, že voda je teplá. Takže bude snadnější pít. 2. alkalické potraviny k večeři: voda s citronem a růžové himálajské sůl
 • To znamená, že se himalájské růžové solí

velmi silný a užitečný pro trávení.

Abyste to udělali, budete potřebovat růžovou himalájskou sůl. Tuto sůl můžete snadno najít v obchodech se zdravou výživou. Když se pokusíte, pochopíte, že je nenahraditelná. V kombinaci s citronem tento nástroj poskytuje dobré množství vitamínů a minerálů. Mezi ně patří vitamin C, bioflavonoidy, pektin a minerální látky potřebné pro imunitní, trávicí a kardiovaskulární systém.

Navíc mají éterické oleje silný antioxidační účinek. Ve skutečnosti

 • řídí váhu a bojují s retencí tekutin.
 • Další zajímavý bod: tento nápoj může také snížit bolesti hlavy a stres. Ingredience

1/2 šťavnaté citroník pinch (1 g) růžové himálajské sůl

 • vyčištěné vody, 1 šálek (200 ml)
 • Making Nejprve musíte zmáčknout šťávu z půlky citronu. Pamatujte si, že citrón musí být organický.

Potom promíchejte citronovou šťávu a růžovou himalájskou sůl do pohárku vody.

 • Dáte to na půl hodiny. Pak
 • pít před obědem nebo kolem poledne.
 • Můžete také vypít, když se cítíte unavený nebo když máte bolesti hlavy.


  Prostředky medu a zázvoru rakoviny

  Prostředky medu a zázvoru rakoviny

  Přírodní produkty V posledních letech popularita zázvoru jako mocný nástroj pro rakovinu roste , to může být ještě účinnější než většina tradičních léčivých přípravků, které se používají v boji proti této nemoci. Po celém světě se zázvor používá k tomu, aby pokrmy měly zvláštní chuť, stejně jako pro přípravu různých terapeutických látek.

  (Lidových opravné)

  Sušené posílit kosti a bojuje únava

  Sušené posílit kosti a bojuje únava

  Sušené přírodní prostředek - zdravé a chutné sčítání , která v žádném případě by neměla ignorovat v jejich stravě. Navzdory skutečnosti, že voda v procesu dehydratace odpařuje, obsahují mnoho minerálů a bílkovin, které jsou ideální pro zahájení den plného energie. Můžete se bránit takovým dobrám? Sušené ovoce jsou skvělou volbou pro snídaně , což je prevence zácpy a posiluje kosti kvůli vysokému obsahu vápníku a zinku.

  (Lidových opravné)