Sex může pomoci vyřešit naše problémy


Sex může pomoci vyřešit naše problémy

Sex a vztahy Bohužel, mnoho lidí v dnešní společnosti stále vnímají sex za tabu, a tedy jako něco, pro které musí být soromno.Prote prostřednictvím výzkumu víme, že nucený sex Cítíme se skvěle v různých oblastech:

 • Snižuje úzkost a jiné projevy špatné nálady.
 • Sex zabraňuje nespavosti.
 • Zvyšuje naše sebevědomí
 • Sexuální akt posiluje náš imunitní a kardiovaskulární systém.
 • Zrychluje metabolismus.
 • Sex zvyšuje dlouhověkost.

Sex může pomoci spouštět chemické reakce, které vedou ke štěstí

Tok chemikálií, který prochází tělem během sexuálního styku, přináší mnoho výhod. Tyto výhody nám naopak nabízejí mnoho dobrých důvodů pro sex.

pohled na některé z těchto důvodů pak:

Sex inklinuje kosmetický pleťový krém, protože pomáhá hormony uvolnění, které nám pomáhají „atraktivní vzhled“.

naše vlasy, pleť a obličej má atraktivní vzhled díky syntéze estrogenů, testosteronu a kolagen, které naše tělo vykonává v důsledku sexuální aktivitou.

 • Sex je účinnější lék než omlazující krém. Je to proto, že sekrece hormonů, jako je dehydroepiandrosteron (DHEA), podporuje delší život.
 • Prolaktinum - přírodní sedativa, která vzniká po pohlavním styku. Tato látka také dává našemu tělu nejlepší zápach.
 • Srdce také těží z pohlaví, protože jeho ochranný účinek je podobný účinkům pravidelného fyzického cvičení. Navíc, během pohlavního styku, srdce bije častěji.
 • Také těží z metabolické aktivity těla a dokonale přináší tón oblasti, která se podílí na sexu (zejména na pánvi).

V tomto případě vaginální kontrakce, křeče análního svěrače a křeče uretry posilují svaly a zlepšují naši kontrolu nad nimi. Sexuální akt má také funkci silného anestetika.

 • To znamená, že uvolňuje endorfiny a kortikosteroidy. Kromě toho tyto látky mají sedativní účinek na nervové zakončení. Oxytocin působí proti stresu, snižuje krevní tlak a srdeční frekvenci. Kromě přínosů, které jsme zmínili, je třeba také poznamenat, že sex má pro náš duševní zdraví velký přínos, aniž by způsoboval vedlejší účinky.
 • Platon doporučil, aby "olympiáni před soutěží vyhnuli sexuální intimitě", ale to dnes nemá smysl.

Zapojit se do lásky znamená vážně zlepšit své zdraví

Výhody zdravého sexuálního života jsou neomezené.

Samozřejmě, že to přesahuje naše genitálie. Ve skutečnosti nejdůležitější je náš postoj k sexu ve všech aspektech našeho života.

Když mluvíme o vašem postoji k sexu, nemluvíme jen o samotném sexu. Ve skutečnosti je to také o úplném studiu našich touh, vášní a pocitů. Neměli bychom na to zapomínat a neomezovat tento postoj, protože to bude znamenat, že budujeme stěny kolem mimořádně důležitého aspektu naší identity.

ProtoBýt sexuálně vzdělaný nám pomůže udržet psychologickou, fyzickou a emocionální rovnováhu.

Navíc zabrání poruše, která může vzniknout z nedorozumění a může způsobit negativní a škodlivou náladu.

Výzkum je klíčem k dobrému požitku z pohlavního stykuužít sex, musíte dát stranou varoval, že nás zastavit z objevování jeho tělo

, pocity a touhy.

To je zvláště důležité, pokud jsme aktivní v sexuálním životě. Pečlivé studium všech centimetrů našeho těla je předpokladem toho, abychom věděli, co se nám líbí a co není.Proto, jak jsme již řekli v předchozích případech, nebudeme schopni sdělit našemu partnerovi, který nás uspokojuje v sexu, pokud ani nevíme, co se nám líbí.

Navíc, aspirace našeho těla je vnímána jako potvrzení sebeúcty, osobní spokojenosti a intimní komunikace. Jinými slovy, musíme vyvíjet pocity, aby zvládli naše vnitřní, fyzické a emocionální touhy.

Pokud si dovolíme, abychom žili s touto přirozenou součástí naší bytosti,

rychle poznáme výhody a blahobyt, které nám poskytujeme.

Takže by bylo dobré se zbavit předsudků a říkat si, že sex je vždycky dobrý.

Bibliografie Loewenstein, G., Krishnamurti, T., Kopsic, J., & McDonald, D. (2015). Zvýšená sexuální frekvence zvyšuje štěstí?

Journal of Economic Performance & Organization, 116

, 206-218.

Cheng, Z. a Russel, S. (2015). Sex a štěstí. Žurnál ekonomického životního stylu a organizace, 112, 26-32.

Brody S., & Costa, R.M. (2012). Sexuální spokojenost a zdraví jsou pozitivně spojeny s pohlavním vaginálním stykem, nikoliv však s jinými sexuálními aktivitami. Americký žurnál veřejného zdraví,

102(1), 6-7. //doi.org/10.2105/AJPH.2011.300428


Deprivace emoce: nedostatek potravin pro duše

Deprivace emoce: nedostatek potravin pro duše

Sex a Vztah Jak se zbavit emocí - zdrojem mnoha našich nemocí jako my potěší léčí. Díky objetí jsme se cítili v bezpečí a milovaní. Pohled plný lásky je způsob, jak zvednout náladu v duši. Ale může člověk opravdu být nemocný, protože nemá dostatek náklonnosti? Odpověď - ano. Lidské bytosti jsou společenské a emocionální.

(Sex a vztahy)

Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste

Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste

V mnoha ohledech se lidé nevědomky snaží "změnit" kdo je vedle nich. To je mnohem výraznější v romantických vztazích, ve kterých téměř vždy partneři chtějí, aby se jejich blízcí stali odlišnými. A na chvíli jste se zastavili a přemýšleli o tom, co další člověk potřebuje, abychom ji milovali tak, jak je, a ne to, co chceme vidět?

(Sex a vztahy)