Sex a přátelství mohou jít ruku v ruce


Sex a přátelství mohou jít ruku v ruce

Postupem času se vztahy změnily na skutečnost, že někdy jednoduché přátelské vztahy mohou zahrnovat i sex. Je sex a přátelství nekompatibilní?

Dnes se dozvídáme, že je to opravdu možné, a někdy může dokonce posílit přátelství.

Doporučujeme: Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než vy sami sebe

Míchání sexu a přátelství - je to všechno špatně?

Mnoho lidí se domnívá, že směs sexu a přátelství zničí jakýkoli vztah, který máte (v tomto případě váš vztah s přítelem). Ale ... je to pravda?

Lidé vždy stanovovali limity ve svých vztazích s jinými lidmi, ale jak víte, hranice nejsou vždy užitečné.


Pokud se nad tím zamyslíte, romantika vždy má podobu přátelství a mnoho z nich začíná přátelskými vztahy. Není tedy přirozené, aby se sex a přátelství dostávaly vedle sebe?Skutečností je, že vážný problém může nastat, pokud chcete něco většího než přátelství a jiný člověk o tom nepřemýšlí.

Má to něco společného s pojmem "přátelé s výhodami"?

Ve skutečnosti je to něco úplně jiného a přestaneme o tom mluvit.

Lidé, kteří se nazývají "přátelé s výhodami", nejsou někdy ani přátelé - jsou to jen dva lidé, kteří spolu zůstávají, aby měli sex. Chcete-li mít někoho, s kým sdílíte pouze intimitu, není to stejné jako mít přítele, který je s vámi k jiným věcem. Tato další osoba vás zná - je vaším přítelem! Ale to se nestane za jiných okolností.

Objevte pro sebe: Výhody kávy a přátel

První případ je pravděpodobně ten, který způsobuje více problémů, protože při nepřítomnosti přátelství

odmítnutí mít něco víc je mnohem silnější a okamžité.

Jiný člověk to ani nepochopí, protože chce jen udržet svůj vztah v určitých časech. Na druhou stranu, pokud osoba, se kterou máte obvykle sex, je váš skutečný přítel, můžete zvážit příležitost mít s sebou něco víc, mluvit o tom a pochopit, proč je nebo není možné. Všechno je mnohem jednodušší: znáte se navzájem, chápete se navzájem a vy jste udělali dlouhou cestu,

sdílet opravdové přátelství.

Páry začínající přátelstvím zůstanou spolu déle Je důležité vědět, že

všechny vztahy, které začínají přátelstvím, mohou být silnější

prostřednictvím silnějších vztahů a důvěry. To by se nemělo stát přesně, ale přátelství může zůstat tak, jak je. Velký problém může vzniknout, pokud se přátelství stává toxickým, protože víte, že zamlčení emocí vás může zaměnit. Proto musí být vaše komunikace svobodná a upřímná a oba lidé musí pochopit, že pokud se něco pokazí, najdete řešení.

Přečtěte si: 7 Typy toxických osob, které se mají vyhnout

Někdy tento typ vztahu může být žárlivý, nebo, jak jsme již dříve řekli, jedna osoba může milovat druhou bez reciprocity. To je místo, kde spadáte do cyklu "Miluju, ale nemůžu", což vás nikam nevede.

Problém vnímání sexu a přátelství je něco negativního, protože

lidé se s ním nedokáží vyrovnat a vidět to jako nějaký tabu.

Příliš mnoho chyb se může objevit a můžete se ocitnout v toxickém vztahu, který přinese jen neštěstí, které byste se mohli vyhnout. Byli jste někdy v takových vztazích? Jaký byl váš největší problém? Je pravda, že sex je obvykle držen pouze v mezích vztahů, ale možná proto, že jsme se takto vybrali. Ale co když sex s přítelem je dobrý?

Možná máte zdravý vztah a bylo by mnohem šťastnější.

K tomu, aby se věci staly, musíte být po celou dobu upřímní.

Důvěra je velmi důležitá a upřímnost je o to víc, když se podílíte na emocích.


Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Sex a vztahy Emoční zralosti - je, aby byl šťastný, a vím, že život není dokonalý. Přichází spolu s poučením života, pohybem vpřed, přizpůsobením se životu a seznámení se s jeho rytmem. to dobýt vrcholy a zkušenosti, které posílí vaše sebevědomí, a pokouší se naučit zacházet s věcmi, které vám způsobují potíže, které zasahují do učení, změny a růst.

(Sex a vztahy)

Chraň se před nepřátelskými členy rodiny

Chraň se před nepřátelskými členy rodiny

Mnoho z nás má takového člena rodiny, který si myslí jen o sobě. Takoví lidé zpravidla manipulují a užívají si našich pocitů. Jedná se o obtížný případ, protože tito lidé mají s námi úzké vazby a nemůžeme je nějak obejít, ale co můžeme udělat, abychom se chránili? nepřátelské příbuzní, když se rodina trpí Odborníci říkají, že přítomnost nepřátelské rodinu v našem osobním kruhu může vážně ovlivnit kvalitu našeho života.

(Sex a vztahy)