Tajemství správného rodičovství


Tajemství správného rodičovství

Tajemství správného rodičovství je, že nevěříte všemu, co vám vaše dítě říká. Mohou vás ujistit, že je všechno dobré, aby vám nic od vás neukrývaly. Ale ujistěte se, že je tam opravdu všechno.

Jak často slyšíte od rodičů: "Nevěděl jsem, co dělá moje dítě?" "Bylo to v pořádku?"

Takový problém je v mnoha rodinách: nevěnují pozornost určitým známkám.

Dětské tajemství

Nikdy nebudete schopni vše o svých dětech vědět o 100%. A zejména během jejich zrání.Není to proto, že vám nedůvěřují, ale proto, že se necítí, že dokáží všechno říkat, jak to opravdu je.

Je pro dospívající mnohem jednodušší mluvit se svými vrstevníky a přáteli. Nakonec rodiče už zapomněli na svou mládí.Je velmi důležité nevěřit všemu, co děti řeknou.

Možná, říká: "Všechno je v pořádku, tetování", teenager se snaží tímto způsobem říct, že

mumie na střední škole .Možná vám řekne syn: "Mami, zastav se, všechno je v pořádku." Ale on si myslí: "Nemám ráda své tělo. Co si o mě myslí ostatní?"

Děti mají mnoho tajemství. A i kdyby se zdáli být velmi klidní, nezapomeňte s nimi komunikovat tím, že vytvoříte kontakty.

Děti potřebují pomoc,

ale nevím, jak to ukázat .Nedůvěra - Základy bezpečnosti

Nedůvěra

- Základy bezpečnosti. Neznamená to, že musíte ovládat všechno, ale musíte být na cestách .Je velmi důležité udržet to na interní rodičovské intuici

. Stává se však, že intuice zmizí. K tomu může dojít kvůli obavám, myšlenkám a odpovědnostem, které se zdají být důležitější. Mnoho rodičů zdůrazňuje své problémy nad dětskými problémy a odvrací své sourozence. Věří tomu, že dětinský vztek, změny nálady nebo osamělost jsou jen známky špatného chování. V podstatěto jsou důležité signály, které by měly být považovány za

.

Rodiče - to jsou pomocníci a poradci.Způsob, jakým budete zacházet se svými dětmi, určí váš vztah s nimi v budoucnosti. Nemůžeme děti ignorovat a myslet si, že se budou chovat jinak s dětmi.

Nemůžete je vinit za to, že si od vás uchováváte určité tajemství, pokud nejste připraveni je poslouchat.

Rodiče by neměli být lhostejní,když jejich děti začnou nosit košile s dlouhými rukávy v létě, skryté zápěstí.

Mnoho lidí se nechce starat o drobné problémy. Je snadnější si nevšimnout, co se děje kolem a zůstat v nevědomosti

. Zdraví dítě může být ohroženo. Podobná situace nastává v mnoha sférách života.

Nezavírejte oči v případě nebezpečí,nezakrývejte uši, když nechcete slyšet, co se vám nelíbí.Taková reakce - to je jen způsob, jak

sám ozdobit. Později si možná pomyslíte: "Nechtěla jsem, že je všechno tak špatné." Rodiče nejsou hloupí.

Vědí přesně, co se děje s jejich dítětem. Ale někdy stojí za to, že má na očích širokýma očima, podrobně zkoumá situaci, žádá podrobnosti ... nebo dělá přesný opak.

I když děti nemají chuť s vámi mluvit a odmítnout vaši pomoc,by měly vědět, že je budete vždy podporovat v nejtěžších chvílích svého života.Je to pomalý a komplikovaný proces, ale rodiče musí svým dětem sdělovat, že chtějí pomoci svým problémům vyřešit navzdory velké neochotě dětí. Později ti děkuji.

Nezapomínejte na problémy dětí ani je nezměňujte. Malá nedůvěra rodičů k dětem by se měla stát jejich malým tajemstvím. Rodiče, nepleťte s dospívajícími drobnosti a neodvracejte se od nich

Nikdo nemůže popřít, že dospívání je komplikovaná fáze života. Všichni prošli touto etapou svým vlastním způsobem, kvůli změnám nálady, kteří jsou rodinným hněvem nebo povstáním.


6 Zvláštní rysy tohoto přítele

6 Zvláštní rysy tohoto přítele

Co si myslíte, že jsou jen přátelští a upřímní lidé ve vašem prostředí? A můžete se také říkat pravému příteli? Samozřejmě, když cestujeme pod jménem "život", potřebujeme vyhrazené satelity. Bez ohledu na to, jak blízko jsou nebo jsou vzdáleni, hlavní věc je, že tito lidé nás motivují k sebezlepšení a rozvoji.

(Sex a vztahy)

Zlomené duše - oběti psychologického násilí

Zlomené duše - oběti psychologického násilí

Lidé s rozbitými dušemi žijí tak dlouho, že jejich srdce bylo zlomeno v raném věku. Například lidé s rozbitým srdcem mohou být obětí násilí rodičů. Možná je nevěnovali pozornost, nebo dokonce rodiče byli lhostejní. roky procházejí, tito děti jsou nyní dospělí. Začíná "zralý" vztah. Tyto vztahy však nejsou podobné těm, které často čteme v knihách nebo v romantických filmech.

(Sex a vztahy)