Tajemství šťastných vztahů


Tajemství šťastných vztahů

Jsou lidé divné stvoření? Spousta lidí tráví svůj život v bláznivém pronásledování v době, kdy je ponořena do každodenního života, jsou zaneprázdněni tisíci případů. A ve volném čase se odvracejí od sledování televize nebo sedí na Facebooku, nebo obklopují lidé, hluk nebo alkohol a drogy. V tomto nekonečném případě se nejvíce ztrácí nedostatek života - co je ve středu a není navenek.

Začněte doma

Někteří lidé se bojí, že mohou zůstat sami.Pokud člověk není zvyklý být sám, bude obětovat kvalitu svého vztahu pouze proto, aby byla jeho matkou. Tento strach o tom, že zůstane sám, ukazuje strach, že je sám se svými nejtrapnějšími emocemi, což může být nepříjemné nebo bolestivé. Proto se lidé často raději rozptýlí se všemi druhy cizích věcí.Ale pokud vaše citové potřeby nejsou slyšet ani ponechány bez dozoru

, pokud nechcete přijímat své silné a slabé bezpodmínečně,žijete život v masce, předstírá, že je někdo jiný s cílem nalézt další lidi, kteří popírají . Lidské bytosti se nenarodí emocionální zombie. Děti si nemyslí na své emoce, jen se cítí a ukáží jim. Bohužel v procesu socializace dítě může být ignorováno, zraněno, posměšně nebo dětinské. V tomto případě může jedinou věcí skrýt bolest hluboko ve svém podvědomí, protože malé dítě závisí na ostatních a chce se cítit hodné lásky a úcty. Ale

jakmile dospělí dosáhnou dospělosti, musí převzít zodpovědnost za své emocionální zdraví, samoléčivé rány a uspokojit potřeby svého vnitřního dítěte. Pokud to neudělají, pak budou žít s prázdnotou, která se pokusí vyplnit s povrchními nebo nevážnými vztahy.Váš život by měl být plný

Naučte se pochopit, milovat a ocenit nejdůležitější věci, které máte - měla by se stát vaším hlavním úkolem.

Čím víc se naučíte milovat sebe, tím větší je vaše touha sdílet lásku s ostatními, protože pravou láskou je sdílet ji. Je to jako lavina, která zachycuje každého, a proto touha sdílet tuto lásku s ostatními lidmi je prostě nevyhnutelná. Toho lze dosáhnout nejen s prázdnou duší, ani pokrytou maskou, kterou často nosíte, ale pouze na základě pocitu spokojenosti se sebou a vašimi činy. Dobrá společnost se může naučit, růst, milovat, užívat si a bavit se, takže se nebojte začít vztah. Protože nakonec

vaše pravé poslání na tomto světě - rozvíjet schopnost milovat sebe i ostatní. Když to pochopíte a žijete s posláním této mise, zjistíte tuto pravou a bezpodmínečnou lásku, která je nejlepším pokladem. Dost, potěšení, úspěch, bohatství nebo bohatství nemůže nahradit štěstí, které dává pravou bezpodmínečnou lásku. Ale musíte začít s tím, co máte rádi a přijímat sebe.

Láska k sobě dává oběma partnerům pocit spolehlivosti a důvěry, které obvykle hledáme v ostatních. Ale místo toho, abyste se snažili získat někoho jiného nebo dokonce tvrdit, sdílejte svou lásku s vaším druhým partnerem. Naneštěstí dáte jiným lidem to, co vždy chtěli, ale nemohli dát. Samostatná zapomnění nebo nejistota často vede ke zhroucení párů.

Naučte se skutečně milovat sebe a to vám pomůže zlepšit vaše vztahy. Láska je nejlepší, co může být, ale nemůžete dát to, co nemáte. Pokud se nenaučíte milovat sebe, nebudete moci milovat jiné osoby.


Jaké je tajemství atraktivity? Věda má odpověď

Jaké je tajemství atraktivity? Věda má odpověď

Sex a vztahové rysy a vlastnosti, díky nimž člověk atraktivní, byly diskutovány po celá staletí. I prokázaly, že se liší v závislosti na konkrétní situaci, kulturní hodnoty a životní styl, někteří lidé stále věří, že fyzická přitažlivost - to je neuvěřitelná výhoda. Ačkoli fyzikální vlastnosti hrají roli v tom, zda osoba, se zdá atraktivní, je prokázáno, že - není jediným faktorem, který ovlivňuje vnímání.

(Sex a vztahy)

Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

ŘíKají, že máme dvě oči a jednu ústa, abychom se mohli podívat před dvakrát. Mějte na paměti tuto myšlenku při vytváření osobního vztahu. Je to proto, že prvním krokem k tomu, že se někdo blíží, je poslouchat a sledovat. To vše je třeba provést se zvlněnými rty. Moderní společnost je nepravděpodobné, že vám poskytne čas na to provést potřebnou introspekci vnímání světa v tichosti srdce a mysli, která zpočátku vnímá a nikdy neodsuzuje.

(Sex a vztahy)