Tajemství pro rychlý růst vlasů


Tajemství pro rychlý růst vlasů

Každý má rád, když jejich vlasy vypadají dobře a dobře upravené. Někdy si však začínáte všimnout, že má slabý a mírný vzhled, nebo dokonce horší - téměř neroste. Docela často to dělá si koupit drahé produkty péče o vlasy. Nicméně, tam jsou jednoduché nástroje, které můžete vařit doma s vlastními rukama. Chcete se o nich dozvědět více?

Jednoduché nápady, které pomohou, aby vaše vlasy zdravé a silné, a také zkrátit její růst

1. Domácí péče: vaše strava

vnější péče musí být v kombinaci s dobrým vnitřním zdraví těla. To je důvod, proč je důležité zlepšit stravu a přidat některé přísady k tomu. Co přesně?

  • Vitamin B: Najdete ho ve většině zelenkavé zeleniny. Připravte saláty se spoustou špenátu, salátu, brokolice a vývaru. Sušené ovoce a obiloviny jsou také vhodné.
  • Vitamin C: A co začátek vašeho dne se sklenicí pomerančového džusu? Můžete také použít kiwi, mango, papája a grapefruity.
  • Nezapomeňte na tinkturu na základě zázvoru, zeleného čaje, přesličky a neuvěřitelně užitečného bílého čaje.

2. Nástroj s rozmarýnem a olivovým olejem.

Skládá se z přírodních prvků, které maximálně vyživují pokožku hlavy a zároveň stimulují růst vlasů. Tento nástroj tóny, stimuluje a vyživuje vlasy.

Velmi užitečný lék: dělejte masáž hlavy dvakrát týdně. Jak? Velmi jednoduché. Vezměte dvě lžíce silice rozmarýnu a pol sklenice olivového oleje a zahřejte dvě minuty v mikrovlnné troubě.

Pokud nemáte esenciální olej z rozmarýnu, můžete jej nahradit tinkturou (dvě větve rozmarýnu na poloviční sklenici vody). Pak jej přidejte do olivového oleje a nechte směs rozstřikovat po dobu dvou hodin. Po dokončení masírujte výrobek do pokožky hlavy po umytí. Držte 10 minut a opláchněte. 3.

Kouzelné přírodní oleje a avokádo

Aby to znamená, že budete potřebovat půl avokádo a vitamin E kapsle s. Vitamín E lze zakoupit v lékárnách nebo v prodejnách s produkty péče o ně. Výrazně stimuluje růst vlasů. Pokud nemáte vitamín E, kokosový olej se také hodí.

Vezměte tělo z poloviny avokáda a jemně nakrájejte lžící. Pak užijte tobolku vitamínu E nebo tři kapky kokosového oleje. Důkladně promíchejte a naneste na mokré vlasy po dobu 20 minut. Pak se umyjte. Všechno je velmi jednoduché. Nejste proti tomu, abyste robil takovou masku jednou týdně?

4. Maska vajec a piva

Tato maska ​​piva a vajec dokonale stimuluje růst vlasů. Má ale také další příznivé vlastnosti - dodává vlasům sílu a neuvěřitelný lesk. Je dobré to dělat jednou týdně.

Budete potřebovat 3 žloutky a půl sklenici piva. Použijte mixér pro správné promíchání ingrediencí. Po dokončení se aplikujte na vlasy a podržte je 20 minut. Bude pro vás jednodušší používat jednorázové rukavice. Potom masku opláchněte teplou vodou.

5. Vlněná voda

Možná vás překvapí, ale kopřivová voda obsahuje ingredience potřebné k tomu, aby vlasy získaly sílu, stimulovaly její růst a zotavení. Jedná se o velmi starý a účinný prostředek. V podstatě se používá jako základ pro mnoho nástrojů, které lze nalézt v obchodech nebo lékárnách.

Abyste co nejlépe využili své nutriční vlastnosti, připravte infuzi 5 jalovic na sklenici vroucí vody. Vroucí vodu a několik minut vařte.

Když se voda ochladí a zahřeje se,ji může dát na vlasy a masáž po dobu 10 minut. Poté ho umyjte teplou vodou. Uvidíte, jak dobře to funguje a jistě si všimnete tohoto efektu. Je dobré to dělat dvakrát týdně. Neztrácejte čas!


Pokud jde o týden léčit suché lokty a nohy

Pokud jde o týden léčit suché lokty a nohy

Zdraví Ztráta zvlhčující slunci nebo v oblasti životního prostředí znečišťující látky, je nevyhnutelné, ale je možné ji snížit použitím přírodních prostředků a základních tipů na péči o pleť. části těla, jako jsou nohy a kotníků, jsou náchylnější k suchu kvůli roli, kterou hrají v udržování těla a povrch, s nimiž přicházejí do styku .

(Krása)

Výběr oblečení: 8 chyb, kterým lze zabránit

Výběr oblečení: 8 chyb, kterým lze zabránit

Většina žen ráda vždycky vypadá dobře, zvláště pokud jde o šatní skříň. Máme oblečení pro každou příležitost. Máme zájem nejenom o nalezení dokonalého oblečení, ale také o vyjádření sebe sama a vlastního stylu. Problémem je, že nejsme vždy vybíráme nejlepší oblečení pro naše postavy a pak si všimněte, že náhle vypadáme silněji, než jsme opravdu.

(Krása)