Osamělá a šťastná: je to možné?


Osamělá a šťastná: je to možné?

Je docela možné, že osamělý a šťastný, ačkoli někteří lidé vyrovnávají štěstí s tím, že ve vztazích. ◊ Ujišťujeme vás, že osamělost má mnoho výhod, které budeme dále zvažovat. Výhody osamělosti

Pravděpodobně víte někoho, kdo je osamělý a zoufalý při hledání partnera. Myslí si, že jsou blázni společnost případě, že nejsou páří, jsou prázdné a nebude cítit úplný, aniž by jiná osoba, která se každý den držel svou ruku.

Ale otázka je, že je nebezpečné spojit štěstí s někým sám.

Někteří lidé nevědí, jak se cítit sám pohodlně, jak mít svůj vlastní rovnováhu a pocit, že rozvyvayeshsya, který je možné pouze v našich životech, když jsme sami a nikdo kolem. zřejmé, že „druhá polovina“ vedle nám dělají radost a dávají nám smysl pro rovnováhu, ale je jasné: být partnery a být šťastný, je důležité nejprve naučit se milovat.

Vztah mezi těmito dvěma lidmi vyžaduje rovnováhu a osobní zralost, kde oba naleznou emoční integritu a úctu k sobě navzájem. Ale podívejme se, jak si můžeme vychutnat osamělost. 1. Poslouchejte, abyste se lépe dozvěděli.

Osamělost vám umožňuje trávit čas osamoceně a častěji, abyste poslouchali své vlastní potřeby.

Tentokrát promyslete a vytvořte úplnější obrázek o vašich vlastních potřebách, co se vám líbí a nelíbí a co chcete nejvíce. Někdy ve vztazích mnoho lidí tráví více času starostí o potřeby druhých. Smažeme se do pozadí, aniž bychom věděli, že pokud se nic nezmění, situace se může stát nebezpečnou. Samota nám dává čas pro sebe. Buďte sobectví a přemýšlejte o sobě. Postarejte se o sebe, poslouchejte své potřeby a vyhledejte vlastní rovnováhu. Naučte se poslouchat a milovat sebe!

2. Čas růst jako člověk, čas pro sebe.

Někde končí traumačně vztah a náš optimismus a sebeúcta trpí nejvíce. Je to správný čas poznat sebe, rozvinout, uzdravit si rány a změnit svůj život.

Přemýšlejte o typu člověka, který byste chtěli být a určit emocionální hranice, které jsou pro vás přijatelné.

Přemýšlejte o tom a užívejte si života. Naučte se milovat sebe a věřte, že jste nejúžasnější člověk na světě a že osamělost vám přináší štěstí. 3. Čas pro vaše přátele a koníčky

Nic tak nezahřívá vaši duši jako mít čas na to, co máte rádi. Kreslení, učení jazyka, kurzy ... Nyní je čas udělat to, co máte rádi a užívat si svobody.

Někdy, když jsme ve vztahu, přestáváme dělat to, co máme rádi, protože s naší polovinou strávíme hodně času. Nyní můžete dělat to, co chcete, aniž byste o tom nikomu informovali.

Můžete jít na výlet s několika přáteli nebo sami. Osamělost není špatná, jste vždy nejdůležitější osobou na světě. Užijte si svůj život, přátele, rodinu, domácí mazlíčky ... a osamělost. 4. Čas se cítit soběstačný

Někteří lidé jsou ohromeni, že nejdříve byste měli najít druhou polovinu. Pokud jsme s touto myšlenkou posedlí, začneme se považovat za méněcenné.

Od této chvíle se musíte cítit jako soběstačný a zdravý člověk. Zatímco se těšíte z života, objeví se člověk, který si vás zaslouží, kdo vás bude milovat za to, kdo jste a s kým budete šťastní. Nemusí to být nutně vaše druhá polovina. Jakékoli dva lidé se správnou kombinací charakterů, vášní, ctností a nevýhod mohou vytvořit stabilní a šťastný pár.

Do té doby si pamatujte, že jste vždy soběstačná. Jste plní sebeúcty, osobnosti, pocitů a krásy.

Usmívejte se před zrcadlem a nezapomeňte, že vaše štěstí je vždy důležité, ať jste ve vztahu, nebo ne. Naučte se milovat sebe, milovat sebevědomí a ne na chvíli, nemyslete si, že pobyt ve vztazích je nutností - musí být šťastný. Někdy se dostáváme do toxických a škodlivých vztahů, které nás vedou k pocitu, že je lepší být sama.

Ale co je opravdu lepší, je zjistit, jak si užívat svou vlastní osobnost a nezávislost, aniž byste úplně zavřeli své srdce.

Láska je dobrodružství, které byste měli vždycky zkoušet, ale nikdy nezanedbáváte své srdce.


Neuvěřitelná mysl zralé ženy

Neuvěřitelná mysl zralé ženy

Sylvia - 48letá žena, která se ráno probudila ráno. Řekla jí: "Je po všem, chci rozvod." Byla si jistá, že její manžel měl velmi vysoký názor na sebe a že jejich vztah byl neúspěšný. Uvědomila si, že většinu svého života trápila za ostatní. Ona se obklopila lidmi, kteří se o ni jen starali. Hmla, která jí zabránila v tom, že se jí zjevně rozptýlila.

(Sex a vztahy)

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen. prostý určitých vazeb, dusivého prostředí a tlaků, které se hromadí stres a úzkost ve vás, že . Pokud dojde ke ztrátě člověk, to není nutně pryč ze svého života cesty. To není úplně tak. Ve větší míře se jedná o to, že se opět ocitnete, a pak se ztratíte.

(Sex a vztahy)