Osamělá a šťastná: je to možné?


Osamělá a šťastná: je to možné?

Je docela možné, že osamělý a šťastný, ačkoli někteří lidé vyrovnávají štěstí s tím, že ve vztazích. ◊ Ujišťujeme vás, že osamělost má mnoho výhod, které budeme dále zvažovat. Výhody osamělosti

Pravděpodobně víte někoho, kdo je osamělý a zoufalý při hledání partnera. Myslí si, že jsou blázni společnost případě, že nejsou páří, jsou prázdné a nebude cítit úplný, aniž by jiná osoba, která se každý den držel svou ruku.

Ale otázka je, že je nebezpečné spojit štěstí s někým sám.

Někteří lidé nevědí, jak se cítit sám pohodlně, jak mít svůj vlastní rovnováhu a pocit, že rozvyvayeshsya, který je možné pouze v našich životech, když jsme sami a nikdo kolem. zřejmé, že „druhá polovina“ vedle nám dělají radost a dávají nám smysl pro rovnováhu, ale je jasné: být partnery a být šťastný, je důležité nejprve naučit se milovat.

Vztah mezi těmito dvěma lidmi vyžaduje rovnováhu a osobní zralost, kde oba naleznou emoční integritu a úctu k sobě navzájem. Ale podívejme se, jak si můžeme vychutnat osamělost. 1. Poslouchejte, abyste se lépe dozvěděli.

Osamělost vám umožňuje trávit čas osamoceně a častěji, abyste poslouchali své vlastní potřeby.

Tentokrát promyslete a vytvořte úplnější obrázek o vašich vlastních potřebách, co se vám líbí a nelíbí a co chcete nejvíce. Někdy ve vztazích mnoho lidí tráví více času starostí o potřeby druhých. Smažeme se do pozadí, aniž bychom věděli, že pokud se nic nezmění, situace se může stát nebezpečnou. Samota nám dává čas pro sebe. Buďte sobectví a přemýšlejte o sobě. Postarejte se o sebe, poslouchejte své potřeby a vyhledejte vlastní rovnováhu. Naučte se poslouchat a milovat sebe!

2. Čas růst jako člověk, čas pro sebe.

Někde končí traumačně vztah a náš optimismus a sebeúcta trpí nejvíce. Je to správný čas poznat sebe, rozvinout, uzdravit si rány a změnit svůj život.

Přemýšlejte o typu člověka, který byste chtěli být a určit emocionální hranice, které jsou pro vás přijatelné.

Přemýšlejte o tom a užívejte si života. Naučte se milovat sebe a věřte, že jste nejúžasnější člověk na světě a že osamělost vám přináší štěstí. 3. Čas pro vaše přátele a koníčky

Nic tak nezahřívá vaši duši jako mít čas na to, co máte rádi. Kreslení, učení jazyka, kurzy ... Nyní je čas udělat to, co máte rádi a užívat si svobody.

Někdy, když jsme ve vztahu, přestáváme dělat to, co máme rádi, protože s naší polovinou strávíme hodně času. Nyní můžete dělat to, co chcete, aniž byste o tom nikomu informovali.

Můžete jít na výlet s několika přáteli nebo sami. Osamělost není špatná, jste vždy nejdůležitější osobou na světě. Užijte si svůj život, přátele, rodinu, domácí mazlíčky ... a osamělost. 4. Čas se cítit soběstačný

Někteří lidé jsou ohromeni, že nejdříve byste měli najít druhou polovinu. Pokud jsme s touto myšlenkou posedlí, začneme se považovat za méněcenné.

Od této chvíle se musíte cítit jako soběstačný a zdravý člověk. Zatímco se těšíte z života, objeví se člověk, který si vás zaslouží, kdo vás bude milovat za to, kdo jste a s kým budete šťastní. Nemusí to být nutně vaše druhá polovina. Jakékoli dva lidé se správnou kombinací charakterů, vášní, ctností a nevýhod mohou vytvořit stabilní a šťastný pár.

Do té doby si pamatujte, že jste vždy soběstačná. Jste plní sebeúcty, osobnosti, pocitů a krásy.

Usmívejte se před zrcadlem a nezapomeňte, že vaše štěstí je vždy důležité, ať jste ve vztahu, nebo ne. Naučte se milovat sebe, milovat sebevědomí a ne na chvíli, nemyslete si, že pobyt ve vztazích je nutností - musí být šťastný. Někdy se dostáváme do toxických a škodlivých vztahů, které nás vedou k pocitu, že je lepší být sama.

Ale co je opravdu lepší, je zjistit, jak si užívat svou vlastní osobnost a nezávislost, aniž byste úplně zavřeli své srdce.

Láska je dobrodružství, které byste měli vždycky zkoušet, ale nikdy nezanedbáváte své srdce.


Nepokládejte se na něčí problémy!

Nepokládejte se na něčí problémy!

Někteří lidé mají špatnou schopnost vytvářet své vlastní problémy a pak se plakat s hořkými slzami, když situace zmizí. Jistě, máte také pár známych tohoto druhu. Takoví lidé sami ztuhnou barvu, dostanou se do nepříjemných situací a pak se obávají, že budou uvězněni, což samy řídili. Nejnebezpečnější důsledkem tohoto chování je, že lidé, kteří hledají pro své vlastní problémy, často se „přetáhnout“ do potíží i lidem kolem sebe, přimět je, aby starat o morálních a osobních dilemat a problémů ostatních lidí.

(Sex a vztahy)

Tě kdysi miloval, ale už ne jako Sex a vztahy

Tě kdysi miloval, ale už ne jako Sex a vztahy

Vztah by měl být vždy v pohybu , jako by ryby, které plave v oceánu. Musí jít někam, skákat a ponořit se, a když takový vývoj zastaví, zemřou. Pokud přijdete k tomuto bodu, je čas říci: "Miloval jsem vás jednou, ale teď už nemám rád". Doporučujeme také číst: „Anna Karenina syndrom : oběť lásky“ loučení - asi nejtěžší, protože tato osoba je v mém životě.

(Sex a vztahy)