Domácí a přírodní prostředky pro praní prádla


Domácí a přírodní prostředky pro praní prádla

užitečné návyky Přemýšleli jste někdy, kolik peněz budete trávit na nákup vybavení domácnosti, čisticí prostředky a čisticí prostředky? Obvykle je jen jeden způsob, nemůže dělat, ujistěte se, že koupit bělení, mytí barevné a bílé věci, prostředky pro poskytnutí oblečení a dát příjemnou chuť k věcem měkkosti. Skutečností je, že můžete získat všechny tyto výhody jednoduchými domácími prostředky, jako je ocot, citron a soda na pečení. A přesně v našem článku se dozvíte o domácích a přírodních oblecích pro praní prádla.

1. Jak bělit oblečení

Jak už víte, nejběžnějším chemickým produktem používaným k bělení oděvů je bělící prostředek. Kromě toho, že všechny tyto produkty jsou velmi škodlivé pro životní prostředí, poškozují strukturu vláken a tkanin. Bezpochyby dokonale plní funkci bělení a věci po nich se rychle opotřebovávají. Navíc, kvůli nevhodnému bělidla, může se stát příčinou vzniku skvrn na barevném oděvu.

To se nestane s pečením sody, citronem nebo dokonce s peroxidem vodíku. Takže věnujte pozornost tomu. 1.

bělicí kuchyňské záclony kuchyňské závěsy jsou tendetsiyu rychle absorbují olej, nečistoty a různé pachy, které v každém potravin v hojnosti, a tak skvělý nápad je dát do vany s horkou vodou a přidejte lžíci jedlé sody a odejít, dokud chladicí vody Poté můžete začít s obvyklým mycím právem. Získání stojatých skvrn bude mnohem jednodušší, tady uvidíte.

2. Bělení ubrusů

Bělení ubrusů poměrně snadno, to je téměř stejné jako u kuchyňských závěsů. Umístěte ubrus v kontejneru horkou vodou, ale přidejte několik kapek peroxidu vodíku přímo na místa. To vám pomůže snadno odstranit skvrny a poškodit látku. 3. vybělit prádlo

Uvedení prádlo do pračky, můžete zředit polévkovou lžíci jedlé sody ve sklenici vody a nalijeme ji na oblečení (nepřidávejte jedlou sodu ve své obvyklé formě, protože to může způsobit poškození tkáně. Most zředěný s vodou). Potom vyjměte pračku obvyklým mycím a oplachovacím cyklem. Můžete také použít citronovou šťávu.

2. Z špinavých oděvů

Zdá se, že se to stalo s každým alespoň jednou. Odstraňujete od pračky prádlo a ukáže se, že některé věci mají stále mírný zápach. První věc, která padne do vaší mysli: musí se znovu umýt. Ale to je možné vyhnout a velmi snadné. Existují tři způsoby, jak vám s tímto pomohou:

Vytvořte pastu vody a sódu na pečení. Budete potřebovat polovinu lžičky sódy na pečení rozpuštěné v poloviční sklenici vody. Dobře promíchejte a aplikujte tuto pastu na nejproblematičtější místa, jako jsou podpaží. Pak můžete prádlo umýt v pračce, jako obvykle.

bílý ocet. Nalejte polovinu sklenice octa smíchaného se sklenicí vody do lahvičky. Rozprašujte prádlo touto směsí a nechte ji 10 minut, poté můžete začít s obvyklým mycím práchem.

Citronová šťáva. Pravděpodobně si toho dobře víte. Lemon je další přírodní složka, která dokáže vypořádat se s nepříjemným zápachem potu v oblečení. Potřebujete smíchat šťávu z poloviny citronu se stejným množstvím vody. Poté použijte látku nebo houbu a přidejte směs do míst, která cítit nejhorší. Nechte jej po dobu 10 minut a potom vložte prádlo do pračky.

3. Jednoduché triky pro odstraňování skvrn z oblečení

1. skvrny Oil, jak se zbavit olejové skvrny na oblečení, naneste pudr přímo na skvrnu a nechte až do úplného vstřebává asi jeden den, pak se prát v pračce.

2. Odstraňte žvýkací gumu z oblečení

Existují dva velmi zajímavé způsoby, které můžete vyzkoušet. První je docela vtipné: v mrazáku položte oblečení s žvýkačkou. Výsledkem bude, že gumová hmota bude docela těsná a bude velmi snadno odstranitelná. Proč nezkusit? Druhá metoda je známější. Na gumu jednoduše aplikujte malý benzin, poté jej můžete snadno vyjmout.

3. Spoty z kosmetiky

Zřejmě každá dívka náhodně kontaminovala rtěnku nebo tvář kosmetiku. Co lze v tomto případě udělat, aby nezůstalo žádné místo? Ocet smíchejte s vodou ve stejném poměru a aplikujte směs na skvrnu. Nechte půl hodiny a umyjte se jako obvykle.

4. Bolest

Bolest krve je obvykle těžší odstranit. Ale zkuste použít peroxid vodíku. Použijte několik tuhostí peroxidu vodíku na skvrnu a nechte půl hodiny. Pak položte prádlo do pračky a připravte ji jako obvykle. A místa - jak to nebylo.

Doufáme, že vám tyto jednoduché triky pomohly. Nebojte se podělit o své vlastní prádelny!


Zde je to, co potřebujete jíst pro léčbu syndromu dráždivého střeva

Zde je to, co potřebujete jíst pro léčbu syndromu dráždivého střeva

Chcete se naučit léčit syndrom dráždivého tračníku? Syndrom dráždivého střeva vytváří změny v střevním traktu a způsobuje bolest břicha. Možné následné záchvaty průjmu a zácpy, a to je úzce souvisí s tím, co jíte. V tomto článku vám řekneme, co jíst, pokud máte syndrom dráždivého střeva a které produkty byste se měli vyvarovat.

(Užitečné návyky)

šPatné návyky, které se mohou zdát dobré návyky

šPatné návyky, které se mohou zdát dobré návyky

Užitečné Některé víry vedly naši společnost k tomu, že po mnoho let tvrdil, že některé návyky mohou být dobré pro naše zdraví, i když ve skutečnosti jsou prostě výsledkem úspěšné reklamy a marketingu. Tento článek vám řekne o špatných návycích , které je třeba změnit nebo vyloučit ze svého života. Mýty o zdravých stravovacích návycích ochucené vody se nedoporučuje používat Když jdete do restaurace, je snadné si myslet, že objednávání vodu namísto ochucených nealkoholických nápojů - užitečnou alternativu.

(Užitečné návyky)