Domácí a přírodní prostředky pro praní prádla


Domácí a přírodní prostředky pro praní prádla

užitečné návyky Přemýšleli jste někdy, kolik peněz budete trávit na nákup vybavení domácnosti, čisticí prostředky a čisticí prostředky? Obvykle je jen jeden způsob, nemůže dělat, ujistěte se, že koupit bělení, mytí barevné a bílé věci, prostředky pro poskytnutí oblečení a dát příjemnou chuť k věcem měkkosti. Skutečností je, že můžete získat všechny tyto výhody jednoduchými domácími prostředky, jako je ocot, citron a soda na pečení. A přesně v našem článku se dozvíte o domácích a přírodních oblecích pro praní prádla.

1. Jak bělit oblečení

Jak už víte, nejběžnějším chemickým produktem používaným k bělení oděvů je bělící prostředek. Kromě toho, že všechny tyto produkty jsou velmi škodlivé pro životní prostředí, poškozují strukturu vláken a tkanin. Bezpochyby dokonale plní funkci bělení a věci po nich se rychle opotřebovávají. Navíc, kvůli nevhodnému bělidla, může se stát příčinou vzniku skvrn na barevném oděvu.

To se nestane s pečením sody, citronem nebo dokonce s peroxidem vodíku. Takže věnujte pozornost tomu. 1.

bělicí kuchyňské záclony kuchyňské závěsy jsou tendetsiyu rychle absorbují olej, nečistoty a různé pachy, které v každém potravin v hojnosti, a tak skvělý nápad je dát do vany s horkou vodou a přidejte lžíci jedlé sody a odejít, dokud chladicí vody Poté můžete začít s obvyklým mycím právem. Získání stojatých skvrn bude mnohem jednodušší, tady uvidíte.

2. Bělení ubrusů

Bělení ubrusů poměrně snadno, to je téměř stejné jako u kuchyňských závěsů. Umístěte ubrus v kontejneru horkou vodou, ale přidejte několik kapek peroxidu vodíku přímo na místa. To vám pomůže snadno odstranit skvrny a poškodit látku. 3. vybělit prádlo

Uvedení prádlo do pračky, můžete zředit polévkovou lžíci jedlé sody ve sklenici vody a nalijeme ji na oblečení (nepřidávejte jedlou sodu ve své obvyklé formě, protože to může způsobit poškození tkáně. Most zředěný s vodou). Potom vyjměte pračku obvyklým mycím a oplachovacím cyklem. Můžete také použít citronovou šťávu.

2. Z špinavých oděvů

Zdá se, že se to stalo s každým alespoň jednou. Odstraňujete od pračky prádlo a ukáže se, že některé věci mají stále mírný zápach. První věc, která padne do vaší mysli: musí se znovu umýt. Ale to je možné vyhnout a velmi snadné. Existují tři způsoby, jak vám s tímto pomohou:

Vytvořte pastu vody a sódu na pečení. Budete potřebovat polovinu lžičky sódy na pečení rozpuštěné v poloviční sklenici vody. Dobře promíchejte a aplikujte tuto pastu na nejproblematičtější místa, jako jsou podpaží. Pak můžete prádlo umýt v pračce, jako obvykle.

bílý ocet. Nalejte polovinu sklenice octa smíchaného se sklenicí vody do lahvičky. Rozprašujte prádlo touto směsí a nechte ji 10 minut, poté můžete začít s obvyklým mycím práchem.

Citronová šťáva. Pravděpodobně si toho dobře víte. Lemon je další přírodní složka, která dokáže vypořádat se s nepříjemným zápachem potu v oblečení. Potřebujete smíchat šťávu z poloviny citronu se stejným množstvím vody. Poté použijte látku nebo houbu a přidejte směs do míst, která cítit nejhorší. Nechte jej po dobu 10 minut a potom vložte prádlo do pračky.

3. Jednoduché triky pro odstraňování skvrn z oblečení

1. skvrny Oil, jak se zbavit olejové skvrny na oblečení, naneste pudr přímo na skvrnu a nechte až do úplného vstřebává asi jeden den, pak se prát v pračce.

2. Odstraňte žvýkací gumu z oblečení

Existují dva velmi zajímavé způsoby, které můžete vyzkoušet. První je docela vtipné: v mrazáku položte oblečení s žvýkačkou. Výsledkem bude, že gumová hmota bude docela těsná a bude velmi snadno odstranitelná. Proč nezkusit? Druhá metoda je známější. Na gumu jednoduše aplikujte malý benzin, poté jej můžete snadno vyjmout.

3. Spoty z kosmetiky

Zřejmě každá dívka náhodně kontaminovala rtěnku nebo tvář kosmetiku. Co lze v tomto případě udělat, aby nezůstalo žádné místo? Ocet smíchejte s vodou ve stejném poměru a aplikujte směs na skvrnu. Nechte půl hodiny a umyjte se jako obvykle.

4. Bolest

Bolest krve je obvykle těžší odstranit. Ale zkuste použít peroxid vodíku. Použijte několik tuhostí peroxidu vodíku na skvrnu a nechte půl hodiny. Pak položte prádlo do pračky a připravte ji jako obvykle. A místa - jak to nebylo.

Doufáme, že vám tyto jednoduché triky pomohly. Nebojte se podělit o své vlastní prádelny!


10 Důvodů, proč používat květák

10 Důvodů, proč používat květák

A máte rád květák? Nebo možná jste jedním z těch lidí, kteří nemohou vystát svou specifickou chuť? Máte-li rádi květák, doporučujeme, abyste dávat pozor na několik faktů o této zeleniny z brukvovité rodiny. Za prvé, květák obsahuje vitamíny B (B1, B2, B3, B6 a kyselina listová) a vitamíny C, K a E. Zadruhé, květák je bohaté na obsah minerálů pro lidské tělo, včetně které lze odlišit od vápníku, hořčíku, fosforu, draslíku a manganu.

(Užitečné návyky)

Jak jsou bolesti hlavy a játra

Jak jsou bolesti hlavy a játra

Užitečné návyky Bolesti hlavy může mít mnoho různých příčin: migréna, napětí a bolesti spojené s nezdravým nebo toxické játrech. V tomto článku budeme mluvit o spojení mezi bolestmi hlavy a játry, abyste se lépe postarali o své tělo. Co se týče bolesti hlavy a jater? Když naše játra jsou zdravé, život je krásný a my o tomhle orgánu ani nemyslíme.

(Užitečné návyky)