5 Nejlepších přírodních deodorantů


5 Nejlepších přírodních deodorantů

Přítomnost dobrých osobních hygienických návyků nám dává příležitost vychutnat si dobré zdraví. Zejména se zaměří na deodorant, kosmetický, využití z nichž nám pomáhá cítit se lépe, mají větší důvěru, a také zabraňuje uvolňování štiplavý zápach, že cizí lidé obvykle považován za nepříjemné. Proto v této publikaci vám ukážeme pět nejlepších deodorantů na domácím trhu.

Před výběrem výrobku, který vám nejlépe vyhovuje, je velmi důležité znát některé zásadní rozdíly mezi deodoranty a antiperspiranty. Ačkoli mnoho lidí má tendenci být zmateno a myslí si, že jsou to stejné produkty, ale ve skutečnosti existuje mezi nimi několik významných rozdílů. Supermarkety dnes nabízejí řadu variant různých produktů, takže je snadné zaměnit tyto dva typy v podstatě odlišné kosmetiky, což může být důvodem pro naše ne-správnou volbu.

Rozdíly v deodorantech z antiperspirantů

Jak jsme řekli, tyto dvě kosmetické výrobky mají několik důležitých rozdílů. Zde budeme mluvit o nejdůležitější patří: deodorant

  • : deodorant používá především k odstranění pachů způsobených pocením. Tak, tyto výrobky nejsou určeny ke snížení pocení, ale pouze s cílem eliminovat špatný zápach potu, který přichází s ním. Většina z nich je vyrobena s určitou vůní a v kombinaci s alkoholem, což činí deodoranty účinnou po dobu dvanácti hodin. Tento kosmetický přípravek je obvykle snadno vstřebáván tělem.
  • Antiperspirant: jak jeho název naznačuje, tento druh kosmetiky, na rozdíl od deodorantů, má zabránit pocení. Tato prevence je možná, protože antiperspirant vytváří film na potních žlázách, s použitím zpravidla malého množství hliníku. Antiperspiranty jsou mnohem účinnější než deodoranty a mají silný antibakteriální účinek. Antiperspiranty se však nedoporučují pro některé části těla, protože mohou ucpat své póry.

Co je lepší: deodorant nebo antiperspirant?

Odpověď na tuto otázku bude do značné míry záviset na vašich fyzických potřebách a vlastnostech. Tudíž jednotlivci, kteří nevypouštějí příliš mnoho potu a kteří také nemají silný nepříjemný zápach, si mohou bezpečně vybrat deodorant. Pomůže to zabránit nepříjemným zápachům a zastavování potu není nutné, protože se osoba příliš nepřetěžuje.

A naopak, lidé, kteří se špatně pojí, by si měli vybrat antiperspirant. Výrazně sníží množství vybraného potu a také zabrání nepříjemnému zápachu. Je zřejmé, že použití deodorant v takových případech není moc dobrý nápad, protože deodorant nejen zabránit vzniku zápachu, ale člověk bude i nadále poskytovat stejné množství potu bez deodorantu.

Nicméně, odborníci věří, že je nejlepší vybrat si deodorant, který je kombinován s antiperspirant. Takže kombinace poskytne oběma stranami nejlepší využití kosmetiky, na jedné straně, příjemné aroma bude maskovat pachy, na druhou stranu, množství potu se snižuje, a to zejména v případě, že vyniká hodně.

5 nejlepších přírodních deodorantů

Gemstone: mnoho lidí považuje tento druh minerálu za skvělý přírodní deodorant. Galvanický kámen nejenže zabraňuje špatnému zápachu, ale má také baktericidní, adstringentní vlastnosti a léčí rány. Ještě více je velmi účinný v boji proti špatnému zápachu a má dlouhotrvající účinek.

Aloe Vera: Tato rostlina, a zejména její šťáva, je velmi účinný přírodní deodorant, který lze použít pro celý organismus. Používá se jako čistá šťáva samotná nebo ve směsi s některými esenciálními oleji. Tato šťáva se také používá k léčbě malých ran různých typů a při projevování zažívacích poruch. Tak aloe vera může být vynikající volbou , pokud jde o použití jako deodorant.

Bikarbonát: Díky svým vlastnostem je bikarbonát dalším velmi účinným domácím prostředkem. Ve skutečnosti má schopnost skrývat pachy mnohem lépe než některé komerční deodoranty, které se prodávají v obchodech. Bikarbonát zpravidla zanechává stopy na oblečení, a proto byste ho měli aplikovat pouze v malých množstvích, a to velmi opatrně.

Esenciální oleje: Velmi praktickou a levnou volbou by bylo používat éterické oleje v kombinaci s jinými produkty , jako jsou již zmíněné. Tím přidáte aroma k Vašemu deodorantu. Jen pár kapek oleje vám pomůže cítit dobře.tea tree oil:

tento typ oleje je velmi dobrý pro použití jako deodorant. To nejen maskuje nepříjemné zápachy, ale také působí jako antiseptikum, baktericid a fungicid. Kromě toho tea tree oil může být použit k léčbě infekce nebo poškození kůže.


4 Rozdíly mezi zármutkem a depresí

4 Rozdíly mezi zármutkem a depresí

Problém je zpravidla zneužití pojmů, ale víme, jak rozlišovat mezi množstvím a depresí. Suma je jen jedním z mnoha příznaků deprese. Suma a deprese mají hodně společného, ​​ ale jsou také zcela odlišné. Jsou často zmateni. Někdy to může způsobit nesprávný výklad nebo vytvořit nedorozumění. Zde se dozvídáme, jak správně používat a porozumět těmto dvěma výrazům.

(Zajímavosti)

Co bych měl vědět o lupus

Co bych měl vědět o lupus

Zajímavá fakta Celosvětově existuje nekonečné množství chorob. Některé z nich jsou mnohem temnější než jiné. V důsledku toho se stávají nebezpečnými a jsou doprovázeny dlouhým seznamem příznaků. Tato onemocnění však začínají ztrácet sílu, když překládáme názor na jiné vážnější. nádherný příklad - lupus.

(Zajímavosti)