Riziko špatných antibiotik


Riziko špatných antibiotik

Zajímavosti V průběhu roku jsme trpí různými nemocemi,studený, bolesti v krku a virové infekce se léčí antibiotikyvyzkoušet. Existuje však riziko nesprávné léčby antibiotiky?

Ve většině případů jsme se jít k lékaři, on nám nařízeno, aby tento lék. Ale vždy antibiotika nejsou nejlepší léky. Možné vedlejší účinky

Tento lék byl poprvé použit v roce 1940, kdy byl považován za jeden z největších úspěchů v lékařských BLOG. Nicménězneužívání antibiotik může způsobit rezistentních bakterií v těle.

také důležité mít na paměti, že používání antibiotik může způsobit nežádoucí účinky. Například, pokud děti brát antibiotika, mohou nastatbolesti břicha nebo průjem, a alergie na některé léky.

před viry bakterie jsou dva druhy mikroorganismů, které mohou mít vliv na naše zdraví:bakterií a virů. Tyto mikroorganismy způsobují výskyt těchto příznaků a množit a vyvíjet podobným způsobem.

Bakterie Bakterie - jsou živé mikroorganismy, které žijí jako samostatněbuňky.

Jsou všude, ale ne vždy škodlivé pro naše tělo. typ bakterie zvané laktobacily užitečné, který je ve střevě a pomoci trávení potravy.

Nicméně, v některých případech, bakterie jsou velmi škodlivé jako příčina onemocnění útočí na lidské tělo a zavazhuyuchy normální fungování všech procesů.

antibiotika jsou v tomto případě velmi efektivní, protože neumožňují škodlivé mikroorganismy, růst a rozvíjet se.

Viry, na druhé straně, nemůže existovat samostatně, neboť neživý. Ve skutečnosti částice genetického materiálu, které jsou v tenké proteinové vrstvy.

Rostou a reprodukují pouze po pádu v živých buňkách.

Náš imunitní systém se může začít jednat s viry dříve, než se dostanou do těla. Nicméně, v tomto případěantibiotika nejsou účinným nástrojem v boji proti virům.

rizika zneužití antibiotik

užívání antibiotik, pokud trpíte nachlazení nebo jiné virové infekce, je k ničemu. Nezdravují tělo a mohou dokonce poškodit zdraví v budoucnu.

Například přispívají k rozvoji rezistentních bakterií.

Časté a nesprávné užívání těchto lékůmůže vést k mutaci a adaptaci bakterií nebo jiných mikroorganismů. Další antibiotika nebudou schopny bojovat s těmito bakteriemi.

To se nazývá "bakteriální rezistence" nebo "odolnost vůči antibiotikům". Pokud se tak stane, používá se k léčbě vyšších dávek silnějších léků nebo antibiotik k překonání rezistentních bakterií.

Navíc rezistence na antibiotika, stejně jako zneužívání těchto léků může vést k dalším vážným problémům.

Antibiotika zničit mnoho různých bakterií, a to jak špatných, tak dobrých. To znamená, že antibiotika mohou zabít i ty bakterie, které jsou pro tělo výhodné.

Kromě toho, použití těchto léčiv může způsobit průjem kvůli nedostatku prospěšných bakterií ve střevě, propagaci normální proces trávení.

Proto je nejlepší podívat se nanáhražky.

Čím více budeme používat antibiotika k léčbě nachlazení, chřipky a dalších virových onemocnění, tím méně jsou účinná v boji proti bakteriím.

Časté návštěvy lékaře mohou být důsledkem nesprávného užívání léků k nalezení účinného léku.

Kdy užívat antibiotika

Antibiotika by měla být užívána pouze k léčběbakteriální infekce.

Máte-li mírné infekční onemocnění způsobené virem, musíte najít správné léčení k překonání tohoto onemocnění. To je způsob, jak zabránit vývoji mikrobiální odolnosti vůči antibiotikům. Pouze lékař může předepsat léčbu podle závažnosti onemocnění. ❑ Konzultujte specialisty, abyste zjistili, zda je vaše nemoc bakteriální nebo virové.

Nikdy nenechte svého lékaře předepsat antibiotika

. On ví lépe než vy, jaký způsob léčby si vybrat.Kromě toho existuje mnoho zajímavých alternativních léků, které nahrazují antibiotika. Podívejte se na ně! Přečtěte si článek

:4 věty nelze sdělit lékaři

reziduí antibiotik nesmí dopyvaty antibiotika, které jsou doma, nebo brát drogy, které jsou předepsané

jiného pacienta, a to i pokud se jedná o dítě či starší člověk. ○ Antibiotika z předchozího klinického hodnocení by měla být vyřazena, zvláště pokud je vaše zdraví zlepšeno a léčbu můžete ukončit. Výrobky a léky, které nelze vzít dohromady

Věděli jste, že existuje nějaké jídlo a lék, který mezi sebou vzájemně nereaguje? Zjistěte více v našem článku a buďte zdraví!


Výstražné znamení mozkové mrtvice

Výstražné znamení mozkové mrtvice

Zajímavá fakta Mozková mrtvice - cerebrovaskulární poruchy, , ke kterému dochází, když je hmotnost mozku umírá v důsledku poruchy oběhového systému. Když jsou krevní cévy rozbité nebo zablokované krevní sraženinou, mozku nedostane krev, kterou potřebuje, a nervové buňky nedostanou dostatek kyslíku. Toto onemocnění postihuje stále více lidí na celém světě kvůli zvýšení počtu případů arteriální hypertenze, poruch lipidů a kouření.

(Zajímavosti)

8 Vlastnosti nízkou spotřebu vody

8 Vlastnosti nízkou spotřebu vody

Zajímavá fakta Vědci stanoveno, že přibližně 70% lidské tělo je voda . Proto bez ní není možné dělat více než týden, protože náš život bude ohrožen. Tato životně důležitá tekutina hraje důležitou roli v metabolických procesech a katabolismu . A to je nezbytné pro zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Faktem je, že někdy neposkytujeme našemu tělu požadovanou denní dávku vody a v důsledku toho může vést k vážným fyzickým a dokonce duševním poruchám.

(Zajímavosti)