Zlomené duše - oběti psychologického násilí


Zlomené duše - oběti psychologického násilí

Lidé s rozbitými dušemi žijí tak dlouho, že jejich srdce bylo zlomeno v raném věku.

Například lidé s rozbitým srdcem mohou být obětí násilí rodičů. Možná je nevěnovali pozornost, nebo dokonce rodiče byli lhostejní.

roky procházejí, tito děti jsou nyní dospělí. Začíná "zralý" vztah. Tyto vztahy však nejsou podobné těm, které často čteme v knihách nebo v romantických filmech.

Vše začalo v dětství a trvalo v dospívání. Velká otázka zní: mohu opravit zlomené srdce?

Víte, jak chcete žít?

Když je vztah zneužíván, je to zneužívající a tam je oběť. Mnoho lidí, kteří milují oběť, se bude snažit, aby ji viděla pravdu. Nicméně neotevře oči.

Z důvodu zanedbávání a šikanování v dětství, zlomené srdce absorbují určité agresivní chování. Jako příklad takového chování je obraz, slap, špatné slovo nebo pozorný postoj.

Zlomené duše necítí nic nového , i když je situace odlišná a mohou mít pro ni jiné strategie .

Když začnou chápat, že je všechno špatné, pak se to děsí.

Začínají se povstávat a prožívat více fyzického násilí, které se pokoušejí pokrýt kosmetikou nebo falešnými příběhy. Například říkají, že padli.

Vědí, že to, co kdysi považovali za "normální", se dostalo mimo kontrolu. Nyní nechtějí pokračovat v životě tímto způsobem, ale nevědí, jak se dostat ze situace.

Cítí zmatek, strach a bezmocnost. Neuvědomili si to, že krmili zvíře po dlouhou dobu. Nyní nevědí, jak se ho zbavit.

Dvě strany jedné medaile

I když je těžké tomu uvěřit, ale pachatel a oběť jsou dvěma stranami jedné medaile.

Oba trpěli v dětství, ačkoli způsob, jakým se projevuje toto utrpení, je velmi odlišný.

  • Pokusy o získání moci nad ostatními: pachatel ukazuje sílu, kterou v dětství zbavil. Nechce být zraněn a nechce se cítit slabý. Takže onubližuje tomu, kdo má nejvíc, který je jedním z nejzranitelnějších lidí, které zná.
  • Potřeba potěšit: místo toho se oběť pokouší potěšit dalšího člověka, vezme si ho a nalije mu jemnými slovy. Cítila, že musí dělat všechno dobře a nevzdávat se.
  • Pokud dítě to neudělá, může ji dostat na škrábnutí.

Velkým problémem je to, že každá oběť se stane člověkem se zlomenou duší. Ona najde někoho, kdo by se zlomil, použil, ubližoval drsným způsobem, vyhrožoval a někdy dokonce zabíjel. Oběť není schopna chránit sebe sama, proto, že nikdy neví, jak to udělat. Naučila se velmi dobře zakrýt své pocity a trpěla vnitřně.

Naštěstí je to cyklus, z něhož můžete vyjít s trpělivostí a konzistencí. Opravte rozbité sprchy

Nebudeme popřít, že poškozené duše nemohou být nikdy opraveny. Všechno, co se stane s námi, když jsme mladí, nás silně ovlivňuje v pozdějších obdobích života.

Nicméně, pokud jste byli blízko ke správným lidem a byli schopni přinést dosud neznámou sílu, abys zpochybnit všechno, co jste se naučili, včetně strachu, že máte pocit, že naději.

Dostanete se zneužívajících vztahů byly zničující a bolestné, že vykopali hlubokou díru ve svém srdci a duši.

Vyšli jste z této situace a

teď je čas začít novou cestu.

Za to stojí za to obklopit lidi, kteří vás milují. Měli byste také požádat o odbornou pomoc, která vás bude řídit určitým a správným způsobem. Krok za krokem, klidně a pomalu zlomené duše obnovení malé kousky, které se oddělil od ostatních ty, které mohou dohromady.Je zřejmé, že lidé, kteří přežili násilí,

budou mít praskliny a hluboké známky.

Je těžké na to zapomenout. Navíc vše, co jsme zažili, nás udělalo, co jsme dnes. Nicméně pozitivním aspektem je, že tohle je naše šance, že je nejlepší vzít něco ze zkušeností a jít dál, a to i se všemi těmito jizvami, které vyplývají z hojení ran. Lidé se zlomenou duší se mohou pohybovat vpřed.

Neprovádějte stejné chyby. Změňte vnímání toho, co jste kdysi mysleli, že je správné a špatné.

V každém útočném vztahu je před a během. Nezapomeňte, že existuje i po,

a je to příležitost změnit vše.


Jste emocionálně inteligentní osoba?

Jste emocionálně inteligentní osoba?

Hodnota emoční inteligence se časem změnila. Dnes jsme přesvědčeni, že emoční inteligence je schopnost řídit své emoce a pocity o ostatních. Ačkoli někteří lidé mohou mít přirozený talent, emoční inteligence může být vyvinuta a nakonec změněna. Dnes bychom se rádi podívali na některé rysy emocionálně inteligentních lidí.

(Sex a vztahy)

Tě kdysi miloval, ale už ne jako Sex a vztahy

Tě kdysi miloval, ale už ne jako Sex a vztahy

Vztah by měl být vždy v pohybu , jako by ryby, které plave v oceánu. Musí jít někam, skákat a ponořit se, a když takový vývoj zastaví, zemřou. Pokud přijdete k tomuto bodu, je čas říci: "Miloval jsem vás jednou, ale teď už nemám rád". Doporučujeme také číst: „Anna Karenina syndrom : oběť lásky“ loučení - asi nejtěžší, protože tato osoba je v mém životě.

(Sex a vztahy)