Rostlinné oleje, aby hydratují vlasy


Rostlinné oleje, aby hydratují vlasy

Existuje mnoho faktorů, které mohou poškodit kapilární strukturu vašich vlasů, jako je klima, častého používání vysoušeč vlasů, barvení vlasů, gelů, stres, špatné stravovací návyky, a tak dále. D. To je důvod, proč obeznámen , jak přesně vaše vlasy.

V tomto článku si popíšeme, jak můžete vyživují vaše vlasypoužití levných a přírodních rostlinných olejů. Každý z olejů má své výhody, ale všechny zvlhčují vaše vlasy. Budete přestat používat jiné umělé výrobky. Vysvětlíme jejich vlastnosti a způsoby použití. Tyto

olej - ideální řešení pro ty, kteří suché nebo poškozené vlasy, ty, kteří chtějíji obnovit po létě, nebo provést postup jednorázový.Pokud máte mastné vlasy, nepoužívejte tyto oleje. Pokud suché a řez jen vlasy tipy, můžete je použít, ale pokuste se nepoužívat oleje na kořene vlasů.

sezamový olej

hinduisté často používají sezamový olej pro masáž těla a vlasů. V druhém případě pomáhá vyhnout seplešatosti a výskytu lupů.Tento olej je velmi mastný, proto masáž hlavy by měla být použita pouze pokud máte suché vlasy. Tento olej je vynikající antioxidant, bohatý na vitamíny a minerály a má antibakteriální, protizánětlivé a antifungální vlastnosti.

Ovoce

Obsah mastných kyselin omega 3 v lněném oleji hluboce hydratuje a stará se o vaše vlasy. To je důvod, proč ho můžete nejen použít v kuchyni, ale také se o sebe postarat. Lněný olej také obsahuje vitamín E, rostlinný hlen, protein a jód, stejně jako mnoho dalších složek.

Struktura tohoto oleje není příliš mastná, proto je vhodná pro všechny typy vlasů.Doporučujeme to zejména pro poškozené nebo střižené vlasy.

Almondový olej

Almondový olej - nejznámější a nejvíce používaný. A to vše proto, že je nejvíce ekonomická a zároveň má mnoho užitečných vlastností. To je ideální volba pro velmi suché a poškozené vlasy. Mandlový olej dělá vlasy hladké a pomáhá se zbavit nadměrného objemu a elektrifikace.

Semena oleje měsíčku

Tento olej není tak známý jako předchozí. Přesto má velmi silné vlastnosti, které vám pomohou zlepšit stav vlasů. Tento strom, který vyrábí indické oleje, tradičně as velkým úspěchem používá Ayurveda po mnoho staletí v lékařské praxi. Stále více se nachází v obchodech s bylinkami a přírodními produkty. Tento olej obsahuje rostlinné steroly a esenciální mastné oleje, jako je omega-3, omega-6 a omega-9 a azadyrahtyn, lymonoyid zvláště užitečné jako germicid. Olej Margus pomáhá bojovat proti suchým vlasům, svědění, lupu, lupénce, vypadávání, vši atd.

Kokosový olej

Přírodní kokosový olej s neuvěřitelnou vůní a příjemnou strukturou - tajemstvím zdravých a krásných vlasů mnoha indických žen. Můžete jej aplikovat na vaši hlavu a vlasy před praním a dobře živit, aby pronikla do pokožky. Je velmi užitečné pro léčbu lupin, seboroické dermatitidy a svědění obecně kvůli jeho aktivním bakteriálním vlastnostem. Pokud máte velmi mastné vlasy, můžete kokosový olej nahradit kokosovým mlékem.

Jak používat olej

Pokud máte suché vlasy, naneste olej vybraný ze středu ke konečkům vlasů, pokud jsou vlasy velmi sušené, můžete jej použít na všechny vlasy od kořínků až ke konečkům. Pro lidi, jejichž vlasy jsou velmi suché a nudné, doporučujeme 2-3 kapky oleje. Olej rozpusťte v dlaních a naneste ho na vlasy. Pak kombinujte vlasy a masírujte dobře olejem po celé délce.

Dobrá volba pro lidi s rychle chlupatými vlasy - směs oleje s aloe vera gel ve stejném poměru. Přirozená maska ​​se tak neukáže jako mastná, ale bude mít skvělé zvlhčující a nutriční vlastnosti.

Můžete přidat olej do masky, šampony nebo přírodní barvy na bázi henny.

Obrázky s laskavým svolením bavlníku, sweetbeetandgreenbean a veganbaking.net


Jak zlepšit pleť led

Jak zlepšit pleť led

Zdraví Většina lidí se obávají o tom, jak jejich kůže vypadá, protože vědí, že kůže je neustále vystavena různým faktorům, které ji mohou poškodit. toxiny v životním prostředí, škodlivé ultrafialové paprsky slunce a konzistentní návyky - to jsou jen některé z faktorů, které mohou urychlit přirozený proces stárnutí.

(Krása)

Většina obličej

Většina obličej

Zdraví Pokud chcete, aby váš obličej sluší každý den, péče o obličej, můžete být užitečné. Zde jsou některé z nejlepších masky, které vám pomohou vychutnat perfektně měkkou pokožku bez akné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Top Skin Mask recept s jogurtem a medem: mix jednu polévkovou lžíci medu s jednou polévkovou lžíci jogurtu a několik kapek citrónové šťávy (10 až 12).

(Krása)