Potos zařízení na čištění vzduchu ve vaší domácnosti


Potos zařízení na čištění vzduchu ve vaší domácnosti

Zajímavá fakta Potos šplhavnice nebo zlata - společný popínavé rostliny, které dnes mohou být viděny v mnoha domácnostech, ale dva z jejích hlavních terapeutických dávek jsou stále relativně neznámé. Potos čistí vzduch v místnosti, kde roste, a pomáhá uvolnit své oči, když máte pocit, ohromen, nebo pokud jsou jen trochu podrážděný. Pomáhá také při léčbě a prevenci oční hypertenze, katarakty a glaukomu.

V tomto článku se budeme vysvětlovat tyto výhody v detailu a řeknu vám, jak se starat o rostliny Potosi, s cílem maximalizovat své výhody.

Funkce a péče

Ptóza má široký zelený list, na kterém jsou jasné pruhy nebo skvrny, když je rostlina venku. Abyste ji rostli, potřebujete určité podmínky. Teplota by měla být mezi 15 a 24 stupni. Potos rád žije v uzavřeném pokoji. Potřebuje světlo, ale mělo by to být nepřímé slunce.

Nepoužívejte příliš často vodu, aby nedošlo k hnilobě. Pokud chcete pěstovat více rostlin, můžete snížit jeden z stonků, vložte jej do sklenice s vodou, zatímco on nebude vlastnit kořeny a pak závod v nové hrnce.

Varování

Záplava rostlin nemůže být vůbec jedena, protože je toxická. Ale pak jsme seznam některých z výhod dostanete od uvedení zařízení do místnosti vašeho domu, a říct, jak můžete používat e-mail, pokud budete někdy potřebovat, aby prořezávat závod.

Jak čistí vzduch?

Tato rostlina je schopna vyčistit vzduch v místnosti, kde se jeho platforma, před toxickými plyny, jako je formaldehyd, který může být často nalézt v pokojích, které byly v nedávné době malované nebo zdobené nábytek.

Formaldehyd - chemikálie, kterou můžete najít například v dřevěném nábytku. Studie zjistily, že jeho výpary jsou jedovaté a mohou mít dlouhodobý karcinogenní účinek. Obvykle ho dýcháme, aniž bychom to věděli. Potos

také odstraňuje vzduch benzenu a oxidu uhelnatého, takže byste měli dát jeden z těchto rostlin v ložnici, aby se ujistil, že máte dostatek kyslíku během spánku.

Navíc, některé studie ukázaly, že proud může pomáhat odstranit pachy.

Kvůli všem těmto důvodům můžete umístit proud do kuchyně, koupelny nebo obývacího pokoje, aby se jeho výhody rozšířily po celém domě.

Brzy si všimnete, že vzduch je mnohem lepší.

Jak zmírňuje podráždění očí?

Mnoho lidí si všimlo jednoho úžasného spláchnutí rostlin, když jejich oči byly podrážděné nebo unavené. To je zvláště patrné po hodinách práce na počítači nebo jiných druzích deformace očí. Předpokládá se, že hrdlo pomáhá předcházet případům glaukomu nebo kataraktu.

Postupujte podle následujících kroků k maximalizaci výhod této rostliny pro vaše oči:

  • vyčistit prach z listů Potosí použijte vlhký hadřík, ale neodstraňujte je. Poskytují elektrárně energii.
  • Vezměte jednu z vinic rostliny a zavřete oči a položte listy na oční víčka. Ujistěte se, že sedíte v pohodlné poloze bez stresu nebo napětí.
  • Zůstaňte tak sedět po dobu 3-5 minut se zavřenýma očima, což jim umožní úplně odpočívat.
  • Rozbalte je pomalu a budete cítit, jak se oči staly ostřejší a oči více uvolněné.
  • Zkuste to kdykoliv, když jsou vaše oči unavené nebo otrávené. A pokud chcete zabránit glaukomu nebo kataraktu, můžete to udělat každý den, abyste snížili riziko.

Poznámky o katarakty Jedním z prvních příznaků šedého zákalu, které mohou pomoci zabránit jeho vzniku - zelená nebo stříbrný proužek u žáka (černý kruh uvnitř duhovky). To je zjevným příznakem toho, že se musíte zaregistrovat u oftalmologa, který okamžitě zahájí léčbu. Pokud k tomu dojde, můžete doplnit tradiční lékařskou péči pomocí rostlin listů dvakrát nebo třikrát denně uvedeným způsobem.


14 Tipů, aby se zabránilo plýtvání potraviny

14 Tipů, aby se zabránilo plýtvání potraviny

Zajímavá fakta Jídlo házení lidí je velkým problémem všude, a to nejen proto, že je třetina vyrobených ročně. Situace se zdá být ještě vážnější, když si myslíme miliony lidí, kteří hladovějí. V posledních letech organizace jako Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) podal odvolání k lidem přijmout opatření, aby se zabránilo plýtvání potravinami.

(Zajímavosti)

„Bionické páteř“ pomáhá lidem ochrnul chodit

„Bionické páteř“ pomáhá lidem ochrnul chodit

Zajímavá fakta V posledních desetiletích, medicíny a technologie mají pokročilé k tomu, co bylo vyvinout postupy a nástroje pro patologických stavů, které byly kdysi považovány za nevyléčitelné. Vzhledem k významnému pokroku v oblasti vědy bylo mnoho nemocných schopno zlepšit kvalitu života a očekávanou délku života.

(Zajímavosti)