Pracovní štítné žlázy závisí na vyprazdňování


Pracovní štítné žlázy závisí na vyprazdňování

Užitečné Věděli jste, že činnost štítné žlázy závisí na stavu střeva a plnění základních funkcí?

V tomto článku si popíšeme externí faktory mohou nepříznivě ovlivnit funkci střev a zároveň i narušit štítné. Také sdílejí užitečné tipy a recepty více fyzických prostředků pro zlepšení zdraví.

, proč se vaše štítná žláza je závislá na střevní flóru?

Většina lidí neví, že 3/4 imunitní tkáně v těle jsou ve střevě.

li střevní flóra v dobrém stavu, slouží jako ochranná bariéra proti všem patogenům, jako jsou viry, bakterie, houby a paraziti.

Nicméně, když střevní flóra porušil střevo, protože všechny tyto patogeny vstoupit do krevního řečiště. Kromě toho zhoršení střevní mikroflóra ovlivňuje enzym v procesech týkajících se hormonů štítné žlázy.

faktory, které zhoršují střeva

Existuje mnoho vnějších faktorů, které ovlivňujícitlivé střevní mikroflóru. Patří mezi ně:

  • Podvýživa, a to strava s vysokým obsahem tuku, mléčných výrobků a rafinovaných produktů
  • Zácpa
  • Antibiotika
  • nesnášenlivost určitých produktů, včetně laktózy a glukózy
  • otravy těžkého kovu (například dentálních výplňových materiálů, které obsahují rtuť)
  • přítomnost střevních parazitů v těle
  • nadměrné nervozity, úzkosti a stresu
  • Negativní emoce, zejména strach a hněv

k úpravě střeva

Pokud trpíte střevní poruchy, budete jistě o nebere přírodní prostředky na pomoc při vytváření pracovních míst a obnovení střevní flóru dovnitř.

Pokud často znepokojeni zácpa, obohatit dietní potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Kromě toho, každý den pít alespoň půl litru čisté vody mezi jídly.

Pokud trpíte průjmem, doporučují užívat zeleného čaje a vitaminové doplňky na bázi uhlí.

Zde je několik jednoduchých tipů, které vám pomohou zlepšit střev:

1. Vyvážená strava

Ať už trpí zažívací potíže, nebo ne, vaše strava by měla být stejně velké množství vlákniny. Potraviny s vysokým obsahem vlákniny jsou čerstvá zelenina a ovoce, luštěniny, ořechy a celozrnné.

Bohužel, výrobky, které jsou vyrobeny z mouky bez vlákniny jsou převážně na trhu dnes. Jsou nazývány rafinovanými. Mezi tyto produkty patří pečivo a těstoviny, pečivo, sušenky, pizza a podobně.

Nicméně, když se podíváte na výrobky s vysokým obsahem vlákniny na pultech s produkty určenými k výživě, najdete mnoho druhů chutné a výživné žitnou mouku, špalda a tak dále.

Také doporučujeme opustit obvyklou snídani připravenou ve prospěch přírodních obilovin a zrna, jako ovesné vločky, jáhly a kino.

2. Dejte si pozor na potraviny, které obsahují lepek

Jelikož činnost štítné žlázy závisí na fungování střeva, je třeba věnovat velkou pozornost výběru produktů. Vezměte prosím na vědomí, že mnoho lidí s poruchami štítné žlázy trpí intolerance k lepku.

Gluten je bílkovina nacházející se v pšenici, žito a ječmeni. Někdy malé množství lepku lze nalézt v ovesných vloček, ale pouze tehdy, pokud to zatne čisticí proces je stejný podnik jako pšenici.

Pokud chcete zlepšit střevo a štítnou žlázu, doporučujeme odmítnout výrobky, které obsahují lepek. Během několika týdnů se vaši spokojenost výrazně zlepší. 3. Probiotika

Vitaminové doplňky na bázi probiotik patří mezi nejúčinnější prostředek k obnovení střevní flóru.

Neuvěřitelné, ale když používáte probiotika, zaznamenáte pozitivní efekt od prvního dne. Nikdy nezapomínejme na vnitřní flóru, protože kvalita lidského života jako celku závisí na práci střeva.

Doporučujeme zvolit vysoce kvalitní probiotika vysoká v bakteriálních kmenech. Při nákupu nezapomeňte věnovat pozornost štítku, protože na obalu by měl být uveden počet CU (jednotky tvořící kolonie). Nejlépe zvažovat probiotika, obsahující 30 až 50 milionů CFU.

Vitaminové doplňky ke zlepšení fungování střeva lépe užívat ráno na prázdný žaludek. Nejlepší čas na konzumaci vitamínů je mezi 5. a 7. hodinou ráno.

4. klystýr ke zlepšení střevní

samozřejmě jedním z nejúčinnějších způsobů, jak rychle vyčistit střevo je klystýr. Zvláště užitečné, tento jednoduchý nástroj je při prodloužené omrzlině. Klymma nemá žádné vedlejší účinky, protože pro přípravu budete potřebovat pouze vodu nebo speciální léčebné řešení.

Enzymy lze vařit s heřmánkem nebo tymiánovým čajem. Chcete-li vyčistit nejen střeva, ale i zlepšení funkce jater, použití pro uvařená káva klystýr. Vyberte pouze nerafinovanou kávu z organického původu.

Oznámení klystýry, které zneužívají není nutné, protože časté užívání tohoto nástroje mohou nejen poranit řiť, ale také nepříznivě ovlivnit vnitřní bakteriální flóru. Samozřejmě

, clysterize stačí pouze tehdy, když nemáte naléhavých případech (např spaním), protože tento přípravek může způsobit náhlý záchvat únavy.

Držte tekutinu co nejdéle a pak ji nechte. Věřte mi, tento lék vám pomůže rychle vyčistit střeva z pozůstatků jídla.

Nezapomeňte, že operace štítné žlázy závisí na stavu střevní flóry a vnitřní, tak prosím věnujte zvláštní pozornost péči o trávicího ústrojí.

Poruchy střev: 6 podivných příznaků

Měl jste potíže s střevem? Zjistěte některé z podivných a nečekaných příznaků těchto problémů a co dělat, pokud se stane.


Metody ke zlepšení držení těla zvyky

Metody ke zlepšení držení těla zvyky

Užitečné, když budeš sedět celé hodiny každý den u počítače, nebo stojí v práci, páteř nemůže správně vyrovnán. Správné držení těla je životně důležité pro celkové zdraví a vyhnout se bolestí zad, což je dnes velmi běžné. V dnešním článku budeme sdílet některé z nejlepších technik pro dosažení správného držení těla.

(Užitečné návyky)

Jak zůstat fit, i když nemáte čas

Jak zůstat fit, i když nemáte čas

Užitečné návyky si přejete mít tvar vést zdravý životní styl a vlak svaly, ale ne vždy mají čas na to? rychlost a shonu všedního dne, dlouhých nudných hodin v práci a pak vše, co musíte udělat, když se dostanete domů ... Často nemáte čas (nebo energie) pro výcvik. 1. Přemýšlejte o výhodách pro jejich zdraví a tělo První věc, kterou musíte udělat, je připomenout si, proč byste měli cvičit, i když máte velmi málo času.

(Užitečné návyky)