Děláme občas dobré skutky!


Děláme občas dobré skutky!

Soucit je to, co si vybíráme a cvičíme. Snadné říci, být laskavý a velkorysý přichází přímo zsrdce, ale ve skutečnosti je to kvůli způsobu, jakým lidé reagují na výzvy a nepříznivých situací.

Například každý bude těžké časy, když to by bylo jednodušší ukázat, sobectví, krutost, nebo dokonce hrdost.

Ale přes to se člověk rozhodne dobrovolně dobročinit.

být dobrým člověkem, neznamená, že je nevinný, nebo umožnit ostatním manipulovatje. Vznešená je věrnost vůči hodnotám. Pro každý projev zla se ušlechtilý člověk setkává s laskavostí.

Existují některé zajímavé nuance ohledně tohoto typu osob, které je třeba brát v úvahu podrobněji.

Zveme vás, abyste se připojili k naší cestě cestami laskavosti. Soucit je

vždy klást otázky týkající se některých akcí

Rok Henson je známý neuropsychologist University of Berkeley (Kalifornie), který napsal takovou zajímavou knihu, jako „Buddhova Brain:. Praktická Neuroscience štěstí, lásky a moudrosti“

studovat lidskou laskavost a štěstí, když zjistil, že vzácné lidé jsou náchylní k neustálému analýzou jejich činností.

  • Obávají se, že není zřejmé, něco, strach, že se nepodařilo dosáhnout na pomoc nebo se strachovat, zda jsou jejich slova a činy nejsou uraženi a neměl žádné další negativní důsledky. Někdy
  • vznešení lidé berou k srdci, že chyby, které udělali poslední.
  • Jsou výslechu mnoho z jejich akcí, jak provázený vysokými standardy, kvůli tomuto utrpení.

Také číst Špatné a dobré lidi. Kdo dělá nám radost

Podle Dr. Hanson, zatímco jiní obvykle považován za vznešené příklady lidí, kteří vzhledem ke své přirozenosti a nasazení, a to i nejušlechtilejší osobností přesvědčen, že vždycky bude dělat „víc.“

Proto je velmi důležité najít chvíli a zamyslet se nad tímto tématem.

Hněv ... zůstaňte klidní

Dobří lidé jsou také naštvaní, nepochybně. Cítí se takéhněv. Je to proto, že jsme všichni lidé a máme tendenci ovlivňovat nespravedlnost a sebectvo.

  • Ale je tu něco, co byste měli vědět o velkorysosti, vztek nebo pocit vzteku, snažit kontrolovat své emoce.
  • přátelští lidé, kteří nikdy nezastaví tam, posoudit „pro“ a „proti“ v každé situaci, přemýšlet o důsledcích před uchylovat k nějaké akci. V první řadě mají pro ně důležité společné dobro, opouštějí pohrdání a agresi.
  • Dobří lidé věří v spravedlnost nikoli represivním způsobem, ale spíše demokratickým a konstruktivním způsobem. Proto v hněvu vždy zůstávají klidní a dělají věci, které uspokojují všechny.

Soucit není způsob myšlení. To je způsob, jak nalézt harmonii v životě

středové osy dobra - tomto ohledu, vzájemnosti a víru ve společné dobro. Dobří lidé hledají vnitřní klid a rovnováhu, snaží se spojit všechny hodnoty v jedné jednotce v době určitého úkonu.

„Náhodné dobré skutky“není vždy snadné, protože je obtížné vidět dobro v jiných. Musíte však vždy zvolit, abyste zůstali na straně dobrého a věrného sobě.

Takže můžete najít harmonii: vnitřní i vnější.

Být dobrým prostředkem k věří v dobrota

Vrátíme-li se k myšlence navrhované Dr. Hanson, který řekl, že dobří lidé ne vždy vidí jako je jednoznačně ve svých akcích, analyzovat chyby z minulosti.

Je proto důležité si pamatovat:

Máte stále principy a hodnoty, které určují vaše jednání.Pokaždé, když uděláte něco dobrého jinému člověku, přemýšlejte o tom, co děláte.

  • Například přátelé mají problémy s partnery nebo doma. Žádáme vás, abyste byli s nimi, abyste společně přemýšleli, odvrátili se, učinili určitá rozhodnutí.
  • Po nějaké době děkují za podporu a říkají, jak důležitá je ve svém životě. Jste symbolem síly, bez níž by se snad nemohli vypořádat.

Zamyslete se nad tím a užijte si to, protože po tom všem je to, co je:být blíže svým přátelům a sousedům vždy ukázat své nejlepší strany, na stranu dobra.

Dělá náhodné dobré skutky. Nestojí to za nic, ale to znamená hodně.


7 čAstých příčin nadměrných plynů a nadýmání

7 čAstých příčin nadměrných plynů a nadýmání

Plyny a nadýmání - toto je jedním z nejčastějších a nevyhnutelných problémů mnoha lidí. Vznikají kvůli bakteriím, které žijí ve střevě. Avšak vnitřní problémy nebo reakce na vnější faktory mohou situaci zhoršit. Ačkoli to není vážný zdravotní problém, někdy nadměrné plyny se vyskytují tak často, že se staly skutečnou výzvou pro osobu, která je trpí a způsobuje mnoho nepříjemností.

(Zajímavosti)

Sáčky se semeny pro úlevu od bolesti

Sáčky se semeny pro úlevu od bolesti

Bolest ve svalech vznikají poměrně často . Jeho příčinou může být složitý, živý život nebo fyzická zátěž. Existuje několik faktorů, které vedou ke stresu a bolesti svalů. Zahrnují nepravidelné držení těla, nadměrnou tělesnou aktivitu a zvýšený stres. Když se lidé začnou zhoršovat, obvykle přejímají léky.

(Zajímavosti)