22 Produktů, které brání rozvoji rakoviny


22 Produktů, které brání rozvoji rakoviny

přírodní prostředky Existuje mnoho rostlin, bylin a potraviny, které přirozeně mohou pomoci zabránit a dokonce bojovat s vážnými nemocemi, jako je rakovina. Vyvážená strava nejenže nám umožňuje zůstat zdravá, ale také významně snižuje pravděpodobnost mnoha typů vážných onemocnění.

Pokud jde o rakovinu, odborníci tvrdí, že více než 50% nádorových onemocnění lze vyhnout udržováním zdravé výživy. Odborníci z National Cancer Institute Spojených států, alespoň jedna třetina různých typů rakoviny lze předcházet, pokud budete postupovat správné diety.

také zdůrazňují význam zdravou výživu jako nejsilnější zbraň v prevenci a boji proti rakovině. V tomto duchu budeme vás seznámit s některými produkty, které nám mohou pomoci zabránit mnoha typů rakoviny a které nám umožní zůstat zdravý a plný vitality.

Olivový olej

Tuk z olivového oleje má schopnost zabránit rakovině tlustého střeva a konečníku. Tento olej působí na žlučové kyseliny, zlepšuje krevní oběh a nasycení tkáně kyslíkem, chrání tepny a udržuje jejich pružnost.

Navíc, olivový olej pomáhá snížit LDL, kontroluje krevní tlak, a významně snižuje hladinu cukru v krvi. Je také silným antioxidantem, a proto pomáhá předcházet vzniku rakoviny.

Voda

Voda, i když není potravina, která poskytuje určitý druh živin a vitamínů, je silná a nenahraditelná tekutina, bez níž není život nemožný. Žádná živá bytost nemůže přežít bez vody, protože pomáhá očistit naše tělo od toxinů.

Lidé, kteří konzumují dostatek vody, nesou riziko zácpy, což způsobuje hromadění toxinů, které ovlivňují celkové zdraví a také dehydratace.

Je velmi důležité udržovat dostatečnou hladinu hydratace těla tak, aby všechny systémy našeho těla správně fungovaly. Proto je pro naše zdraví naprosto nezbytné pít méně než dva litry vody denně.

Česnek a cibule

Česnek a cibule obsahují alicin, prvek bohatý na síru, který pomáhá játrům eliminovat toxiny, které se nahromadily v krvi.

Brown Rice Hnědá rýže pomáhá v boji proti rakovině. To obsahuje některé protinádorové látky, které chrání proti rakovině tlustého střeva, rakoviny prsu a rakoviny prostaty.

Řasy Řasy nejen čistí, ale také obsahují vysoké množství vitamínů, minerálů a vlákniny. Kromě toho mořských řas pomáhá posilovat imunitní systém, takže jejich použití je doporučeno, aby se zabránilo nežádoucí účinky způsobené působením chemoterapie nebo radioterapie. Citrus

Jak všichni víme, citrusové plody obsahují vitamín C, který je silný antioxidant. Kromě toho obsahuje flavonoidy, které jsou zastánci krevních cév, což zase přispívá k zachování oxidovat na vodu a membránou.

zelená listová zelenina, listová zelenina, brokolice, zelí, květák, ředkvičky a lichořeřišnice - výrobky, které musí být přidány do naší každodenní stravy, protože složky nám pomohou posílit naši obranný systém a eliminovat volné radikály, poskytování chránit naše buňky.

jahod bohaté na vlákniny, vitamínů a minerálů, které pomáhají očistit své tělo toxinů.

Jahody plody: brusinky, borůvky a rybíz - bohaté pigmenty, antokyany, které dávají bobule fialové, červené a modré barvy, které jsou velmi účinné antioxidanty. Kromě toho plody jsou bohaté na vitaminy A a C a minerálů, pektin a rostlinných kyselin.

K dnešnímu dni provedla několik výzkumných studií o účincích a vpyviv, které mohou mít ovoce v léčbě a prevenci leukémie.

ořechy vlašské ořechy, lískové ořechy, mandle a slunečnicová semena je obrovský zdroj vitamínů E a C. Ty obsahují minerály, jako je hořčík, selen a zinek. Poskytují také významné množství antioxidantů na naší stravě.

Fazole Čočka, fazole harbanzo, hrášek a zelené fazole jsou protirakovinné produkty. Jsou velmi bohaté na vlákninu, která nám v podstatě chrání před rakovinou tlustého střeva.

Jablka Jablka obsahují kyselinu chlorogenová ellahonovu, které pomáhají zabránit vzniku rakoviny. Tato skutečnost byla potvrzena pokusů prováděných na zvířatech. Jablka obsahují pektin a vlákniny, která pomáhá odstranit toxiny přes trusu.

Meloun

Meloun je velmi bohatý na beta-karoten a antioxidanty. Kromě toho je nízkokalorický, takže pomáhá předcházet vzniku nádorů spojených s obezitou.

Med Med - přírodní produkt, který má antiseptické vlastnosti, které pomáhají při prevenci infekcí způsobených snížením ochranné funkce organismu po léčbě rakoviny (chemoterapie).

Ryby

Omega-3 je životně důležité pro zdraví srdce a zdraví našich tepen. Navíc se doporučuje ryba jako strava pro lidi trpící rakovinou.

Pepř

Zelená, červená a žlutá paprika jsou mimořádně užitečné pro naše zdraví. Obsahují velké množství beta-karotenu, který spolu s vitamínem C jsou velmi silné antioxidanty, které chrání naše sliznice.

Dalším prvkem pepře - kapsaicinem. Blokuje prekancerózní látky, které se nacházejí v masných a uzených rybách.

Řepa Řepa a jeho červeno-fialové barvy obsahují silný buněk regenerátor s názvem betalain.

Zelený čaj

Tento produkt obsahuje polyfenoly, které zcela eliminují účinky nitrosaminů. Zelený čaj má silné antioxidační vlastnosti a pomáhá nám chránit před okolním zářením.

Rajčata

Rajčata jsou bohatá na lykopen, což je karoten, který dává rajčatům svou červenou barvu. Navíc je silným ochráncem proti rakovině prostaty. Rajčata obsahují určité látky v kůži a ve svých semenech, které mohou pomoci bojovat proti rakovině.

hrozny Hroznová kůže a semena, že obsahuje silný antioxidant s názvem resveratrol, který blokuje rakovina činidla a zastaví růst některých nádorů.

Jogurt jogurt obsahuje prospěšné bakterie, které pomáhají obnovit střevní flóru našeho, což brání toxickým prvkům vliv na naše trávení. Jogurt je zvláště užitečný při prevenci rakoviny tlustého střeva. Jeho přínosy však mohou být zaručeny u všech typů nádorů.

Mrkev Mrkev má bohatou oranžovou barvu kvůli vysokému obsahu beta-karotenu, který je silný a cenný antioxidant. Používání mrkve se doporučuje zvláště kuřákům kvůli své schopnosti obnovit respirační buňky.

Main ... Z tohoto dlouhého seznamu produktů, které mohou pomoci v prevenci rakoviny v různých částech těla, můžeme konstatovat, že naše strava má zásadní význam pro prevenci mnoha nemocí.

Je důležité mít na paměti, že pokud budete jíst tyto produkty, které nám dává samu podstatu, může zabránit agresivní onemocnění, jako je rakovina a mnoho dalších zdravotních komplikací.

Také si všimněte, že s vyváženou a zdravou stravu, je důležité udržovat pravidelnou fyzickou aktivitu, vyhnout se stresovým situacím a vždy se snažíme, aby zůstali šťastní a musí být v dobré náladě.


Jak odstranit puchýřky přírodní metody

Jak odstranit puchýřky přírodní metody

Přírodní prostředky Při nošení nepohodlné boty nebo boty, které nesplňují standardy kvality, často vytvořené puchýře na patách této péct a nepříjemnou bolest. Blistry (vodní kukuřice) a suché kuřice - častý problém nohou v těchto dnech. Ale bylo by žádoucí, aby nohy byly krásné a dobře upravené ... A pro to by měla být noha zdravá.

(Lidových opravné)

10 Tipů pro efektivní využití aloe vera produktů

10 Tipů pro efektivní využití aloe vera produktů

Natural aloe v dnešní ra je velmi důležitou složkou v různých domácích přípravků, které se používají orálně nebo aplikovat na kůži. Dále vám řekneme, jak ji používat. 1. ošetření pleti Tento přírodní produkt je široce používán v péči o pokožku a pro léčení popálenin nebo jizev, protože obsahuje gel, který podstatně urychluje hojení a zlepšuje krevní oběh v oblasti kolem rány.

(Lidových opravné)