Resveratrol - silný štít pro mozek


Resveratrol - silný štít pro mozek

přirozenou cestou Vsadím se, že když se doslechl, přijímáte to, samozřejmě, vtip ... lék, který vyléčí všechno? Hmm ... jak divné! Pod heslem, resveratrol - zázračný lék, který všichni čekali! Usnadňuje kardiovaskulární a plicní problémy. Kromě toho, resveratrol - důležitým spojencem v boji proti rakovině, obezita, cukrovka, vysoký cholesterol, a dokonce zlepšuje zdraví mozku. Samozřejmě, nebyl jsem si jistý až do konce, dokud několika studiích nenašel nápoj této věci po celý život!

V tomto článku bych vám řekne o této úžasné nástroje, protože jsem si jist, že se chcete dozvědět, jak resveratrol ovlivňuje naše tělo a proč je to považováno za štít pro náš mozek.

Resveratrol: Co to je a jak to funguje?

resveratrol - přírodní fitoaleksyn, je enzym produkován rostlinami jako ochranné odpovědi proti bakteriální a plísňové napadení. Má složitou chemickou strukturu, ale nejzajímavější je, že je přítomen v ústřice, arašídy, vlašské ořechy, ostružiny, borůvky, hroznové víno a produktů z ní odvozených, jako je víno a hroznovou šťávu. A vždy jsme ji používali, aniž jsme věděli o jeho nádherných vlastnostech!

Tato molekula byla objevena v roce 1940 a byla původně používána pouze v terapii léčby rakoviny. Ukázala neuvěřitelnou schopnost regulovat signály redukce oxidace a interagovala s buňkami různých tkání. V současné době, resveratrol je předmětem několika studií na experimentální úrovni, protože bylo zjištěno, že to může vyvolat různé prospěšné anti-karcinogenní, anti-aging a protizánětlivými účinky, a mnoho dalších. Jeho antioxidační vlastnosti, které nasvědčují s tím nesouhlasit resveratrolu je skutečně účinný proti stárnutí buněk a společné s věkem související zhoršení našeho těla. Kapsle a krémy obsahující resveratrol se dnes odpoledne prodávají po celém světě.

farmaceutické produkty jsou v obchodech, nejsou považovány za účinné léky, ale doplňky stravy, které jsou vytvářeny přírodními sušení kůží a semen z černých semen a kořenů jiných rostlin. Je známo, že resveratrol je účinný antioxidant, chrání před volnými radikály, což vede v důsledku k výrazným anti-aging účinky, ale ... Jaká je pravda o tom všem? Fakta

Za prvé, měli byste zvážit fakta o účincích resveratrolu bylo zjištěno, že probuzení potvrzena na experimentální úrovni a které v žádném případě nejsou založeny výhradně na interpretaci.

To bylo prokázáno, že resveratrol:je antioxidant.

 • Aktivuje určité regulační geny přítomné v různých organismech, které ji chrání před různými onemocněními.
 • může působit jako anti-estrogen, nebo spíše, může deaktivovat geny regulované estrogenem, čímž napomáhá k odstranění některých typů rakoviny.
 • má protizánětlivé účinky.
 • Při pokusech s myší a potkanů, s výjimkou anti-karcinogenní, proti stárnutí a protizánětlivými účinky, byl objeven efekt eliminuje hyper-cholesterolu a příznivý vliv na kardiovaskulární systém.
 • In vitro působí na různých molekulárních objektů a má pozitivní vliv na buňky rakoviny prsu, kožních buňkách, buňkách prostaty a zažívacího ústrojí.
 • Ve velkých dávkách výrazně snižuje hladinu cukru v krvi.
 • V experimentech na zvířatech prokázal zlepšení fyzické aktivity.
 • způsobuje zvýšení oxidace mastných kyselin, mitochondriální biohenetyku, mitochondriální respirace a glukoneogeneze, nebo jinými slovy, má neuroprotektivní vlastnosti.
 • Humorné

Bohužel tyto výsledky stále nejsou pozorovány u lidí. Pokusy jsou prováděny denně a kdykoliv můžeme dostat odpověď, která tak dlouho čeká. Mezitím můžeme jen sedět a čekat s otevřenými očima. V současné době

studovali, nebo resveratrol:chrání proti srdečním onemocněním, stejně jako víno, a to zejména červené, má blahodárné účinky na srdce.

 • má ochranný účinek proti poškození oxidačním v mozkových strukturách a metabolických poruch, jako je diabetes.
 • pomáhá zlepšit rovnováhu a mobility starších lidí, protože výsledky jsou stále nedostatečné. Pomáhá zmírňovat škody způsobené volnými radikály a také zvyšuje celulární život.
 • pozitivně ovlivňuje fyzickou kapacitu lidí. Působí proti stárnutí a anti-fibrotické účinky na lidský organismus a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
 • resveratrol - silný štít pro mozek

vás asi zajímavé detaily, které ze všeho nejvíc mě upozornil na resveratrol. Zde je skvělý detail!

resveratrol posiluje a chrání jeden z nejdůležitějších orgánů těla: mozek. Klece mozku vyžadují konstantní dodávky kyslíku, aby zůstaly zdravé a fungovaly správně. Absorpce kyslíku však není vždy nezbytným prvkem nezbytným pro normální myšlení, učení a dobrou paměť. Resveratrol v určitých dávkách, způsobuje zvýšení průtoku krve do mozku a účinné využití kyslíku v této části.

Další dobrou zprávou je, že podle různých studií,

fitoaleksyn může pomoci bojovat proti zrychlené buněčné degenerace. Vědci tvrdí, že resveratrol se chová jako štít, který chrání mozkové buňky před smrtí v důsledku nedostatku kyslíku v průběhu podmínek, jako je mrtvice, zabraňuje poškození DNA a zabraňuje degenerativní účinky, které se vyskytují v mozku trpí chorobami demence, jako je Alzheimerova choroba . Také snižuje pravděpodobnost těchto onemocnění. Přesto je třeba poznamenat, že tyto výsledky byly získány pouze v laboratoři, za kontrolovaných podmínek a s vysokou dávkou resveratrolu, než ten, který je k dispozici pro potraviny. Poslední tip

Takže víte, co resveratrol představuje. Má mnoho užitečných vlastností, ale jiné vlastnosti, které byly uplatněny ve farmaceutických výrobcích, nebyly dosud prokázány. Proto je třeba, než si je koupíte, nezapomeňte, že dosud nebyl proveden dostatečný výzkum.


5 Domácí opravné prostředky k překonání únavy

5 Domácí opravné prostředky k překonání únavy

Přírodních produktů Únava je častým příznakem, který může způsobit špatný spánek, těžký den v práci nebo vyčerpávající cestu. Je to fyzická a duševní slabost, která může celý den zkazit, což způsobuje tělesné vyčerpání a obtížnost se soustředěním. Ve většině případů to je letmé a zmizí po odpočinku a zdravém stravování.

(Lidových opravné)

Naučte se o výhodách skořice jako afrodiziaku

Naučte se o výhodách skořice jako afrodiziaku

Slyšeli jste o výhodách skořice a mnoha způsobech, jak ji používat? Léčivé vlastnosti tohoto koření rozpoznán i ve starověku. Skořice se extrahuje zevnitř kůry skořice . Pochází z jižní Indie, ačkoli je také pěstována v Myanmaru, Jižní Americe a Srí Lance. V těchto oblastech se skořice začala pěstovat na počátku 18.

(Lidových opravné)