Recepty 4 pruh pro štíhlým pasem


Recepty 4 pruh pro štíhlým pasem

Recepty Většina lidí chce zbavit otravného tuku v různých částech těla a mají krásné křivky. Proto potřebujete vyzkoušet různé výrobky, abyste zjistili, které z nich jsou pro váš případ nejvhodnější. Tenký pás, o kterém budeme hovořit v tomto článku, může být skvělá volba. Discover

tyto čtyři chutné a výživné recepty pomoci zbavit se přebytečných centimetrů v pase, aniž by museli hladovět sami.

Nejlepší způsob, jak ztratit nežádoucí váhu - naučit správně jíst a žít v neustálém stresu a viny.

Musíte změnit své stravovací návyky a vybrat přírodní a čerstvé potraviny, které poskytují tělu všechny živiny, které potřebuje, aby se cítil plný energie a síly.

Pokud se naučit jíst správně, a to nejen postupně klesne hmotnost bez známého „odstoupení od smlouvy“, ale nikdy nebude nucen sedět na přísnou dietu.

Chcete více receptů? Pruhy zázvoru a mandlí. Lahodný náplast proti kůži!

Strip pro štíhlý pas bez hladovění

břicha spojené s různými funkcemi, takže se zbavit nadbytečných centimetrů v pase, třeba brát v úvahu tyto negativní faktory:

  • potraviny bohaté na škodlivé tuky, jako smažené potraviny, koláče, klobásy, mléčné výrobky atd.;
  • nadbytek vyčištěných cukrů, které způsobují nerovnováhu hladin inzulínu a abnormalit ve funkci pankreatu;
  • zažívací potíže, jako jsou plyny a zácpa;
  • hormonální nerovnováha;
  • stres

Čtyři velmi efektivní pásmo pro štíhlý pas

Dnes chceme nabídnout čtyři chutné recepty pás s přírodních ingrediencí, které pomáhají mají křehkou pasu, aniž by museli hladovět sami.

Zkuste je!

1. Jablko, mák a kokosový olej

Tato kapela je ideální pro snídaně. Je sladká, krémová a obsahuje přísady, které podporují hubnutí.

Jablka Jablka jsou bohaté na vlákninu, zejména kůže, který pomáhá snižovat tuk, který se hromadí v pase.

Toto ovoce je také užitečné pro játra kvůli obsahu kyseliny jablečné, která pomáhá zbavit se dalších centimetrů.

Mack Mack - kořen původně z Peru, známý pro své energetické vlastnosti schopnost zlepšit libido a regulovat hormonální nerovnováha, která může způsobit otok břicha.

start konzumovat máku v práškové formě v malých dávkách, a pak postupně zvyšovat část, protože jinak se může zvýšit nervozitu. Kokosový olej

Tento olej má mnoho zdravotních výhod. Zejména se aktivuje látkovou výměnu pomoci spalování většího množství tuku a kalorií, a to zejména v oblasti břicha.

2. Hrušky, zázvor a kvasnice

Toto pásmo je velmi osvěžující a velmi chutné, takže je ideální pro horké dny. Hrušky, zázvor a kvasinek musí pomoci ztratit ty extra centimetrů v pase. Pear Pear

- je bohatá na minerály ovoce, které pomáhá eliminovat zadržování tekutin, která je jednou z nejčastějších příčin nadměrných částek v oblasti břicha.

Ginger Ginger také odstraňuje tekutinu z těla a urychluje metabolismus, takže je dokonale pomáhá zhubnout. Pivovarské kvasnice

Tento dodatek pomáhá regulovat nervový systém a bojovou úzkosti. Pivovarské kvasnice je také užitečné pro kontrolu emocionální frustraci, protože jsme často přejídat.

3. ananas, avokádo a Chia semena

to sladké tropické pásmo, má krémovou texturu a je jedním z nejvíce výživných a uspokojující volby.

Pineapple Pineapple - je nejen přírodní diuretikum, ale také zlepšuje trávení snižuje zánět a když máte pocit tíhy nebo otoku.

Avocado Avocado velká pomoc zbavit nadbytečných kilogramů, protože obsahuje zdravé tuky, aktivuje látkovou výměnu a podporuje spalování tuků zbytečné, a to zejména v pase.

Navíc vzhledem avokádo proužek bude více krémová a uspokojující.

Pokud Chia semena postoupit ji namočit přes noc, Chia semenapomáhá bojovat proti zácpě a reguluje chybnou funkci střev.

K maximalizaci zažít prospěšné vlastnosti Chia semen, důkladně rozšleháme s vodou, ve kterém zamochuvalosya a jen přidávat k nápojům.

4. Ovesné vločky, skořice a kakao

Tento recept je také uveden jako koherentní pás k pasu. Nápoj je velmi výživné a doporučené ke konzumaci před velké duševní a fyzické aktivity. To neovlivní váhu v žádném případě.

Oatmeal Oatmeal velká pomoc zbavit nadbytečných kilogramů, protože velmi uspokojující a neponechává snacking mezi jídly, tamuyuchy hladu.

můžete použít ovesné vločky nebo cereálie. Je také možné připravit trochu zmírnit trávení.

skořice skořice pomáhá zhubnout v pase, protožestimuluje spalování kalorií. Je dokonale reguluje hladinu cukru v krvi, což může způsobit hromadění tuku v oblasti břicha.

Cocoa Cocoa vám dává dobrý pocit a dávku energie, takže si můžete vychutnat malou část čokolády bez viny v kapele.


Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Recepty Česnek je jedním z nejčastěji používaných přírodních složek ve vaření na celém světě. Věděl, že všechno půjde dobře chuť s jiným kořením a tím zvyšuje chuť pokrmů. Ale česnek - více než jen jedním z klíčových spojenců v kuchyni, česnek ceněné po staletí, protože jeho schopnost zmírnit příznaky různých nemocí.

(Recepty)

Trochu zajímavé o přírodních a užitečných sladidel

Trochu zajímavé o přírodních a užitečných sladidel

Jídlo obsahuje hodně bílého cukru. Nicméně to nejen prospěje vaše zdraví, ale také s trvalým užíváním může způsobit určité problémy. Zde jsou některé přírodní a užitečné substráty, které jsou skvělou alternativou k bílému cukru. Kromě toho nejen že vaše pokrmy jsou sladší, ale mají také mnoho užitečných vlastností.

(Recepty)