Recept dort bez mouky, mléka a cukru receptů


Recept dort bez mouky, mléka a cukru receptů

Každý den tam jsou více a více lidí, kteří se starají postoj k tomu, co jedí a chtějí omezit používání, například laktóza nebo gluten obsažené v potravinách. Jiné potraviny, jako je bílý cukr, by měly být zcela vyloučeny ze stravy, protože jsou jedem pro zdraví.V tomto článku se budeme sdílet recept th lahodný koláčtaké, který neobsahuje mučí,na cukry amléčných výrobků szápasů. Je velmi snadné vařit, a obsahuje neobvyklé ingredience, které si určitě užijete!

mouka

Dnes je mouka nedílnou součástí naší stravy.V každémthrecepce a PotravinyV denjsme se misky nebo výrobku, jako th jehozahrnuje: chléb, těstoviny, pečivo, pizza, palačinky, sušenky, atd. .d

Tak, a to nejen pro lidi s celiakií by se měli vyhnout mouku, protože obsahuje lepek, ale každý z nás by měl mít i jiné alternativy, aby jej nahradit. V tomto případě můžeme nahradit mouku нут, což může být spíše neobvyklé.

cizrnové mouky se často používá v některých zemích, a v tomto receptu budeme používat hotový matici, která má vysokou výživnou hodnotu a obsahuje protein. Jedná se o velmi chutný dort!

Dairy Kromě těch, kteří jsou na laktózu, jiné se také snaží, aby se zabránilo mléčné výrobky, protože oni obsahují cholesterolu v krvi, podporuje tvorbučíselhlenu z, způsobit kožní problémy, alergie a tak dále. d. To

torus T obsahuje částmléko a,v jogurtu nebo olej, a az tohoto důvodu je snadné se naučit, a to je dobré pro zdraví.

Cukr

Bílý cukr není nezbytně nutný pro naši stravu. Četné studie prokázaly, že se jedná o jedth, který odstraňuje minerální látky O kyseléYue těla, a protože jsme ho konzumují ve velkém množství v průběhu dne, naše zdraví se zhoršuje.

Tento koláč recept bychom nahradit bílý cukr sladidlo stevia, ale můžete také použít med nebo agave sirup, neboť oba tyto produkty jsou užitečné.

Koláč bohatý na bílkoviny

Většina koláčů obvykle obsahují spoustu cukru, mouky nebo krému a Tento koláč je bohatá nabílou zk- díky cizrnou a vajec vm, že obsahuje, což je velmi výživné, ale nemá vliv na váhu. Naopak, je to chutné snídani nebo svačinu nebo dokonce dezert s nízkým obsahem tuku. Je ideální

of vhodné pro děti a sportovce. Nejvíce překvapivé, že nikdo si všimne, že udělal s cizrnou.

Složení

 • 500 g (18 uncí) vařené cizrny (můžete použít jeden prodej zachovalé a jsou připraveny v bankách, nebo to udělat sám bez soli)
 • 2 šálky roztavené tmavé čokolády, bez cukru nebo mléka, nebo úměrná množství čistého kakaového prášku
 • 4 vejce 2 lžíce hořké kapaliny stevia (bez chuti a transparentní barvy) nebo 100 g (3-1 / 2 unce) med nebo agáve sirup
 • poloviny lžičky prášku do pečiva 2 hrsti
 • oloupané a nakrájené ořechy
 • Volitelně: skořice, kardamom, zázvor, vanilka esence Method

ryhotuvannya

připravit dort velice snadno a rychle. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 • Předehřejte troubu na 180 stupňů Celsia (356 stupňů Fahrenheita).
 • Pokud rozpustit čokoládu, to udělat pomocí parník.
 • Střílejte vajíčka a přidejte bič. Pečlivě nasypejte, dokud směs nebude mít homogenní strukturu. Pokud máte nějaký mixéru nebo kuchyňském robotu, bude to mnohem rychleji.
 • Přidejte vybrané sladidlo a zvracet.
 • Nakonec přidejte rozpuštěné čokolády nebo kakaa a nasekané ořechy.
 • můžete přidat koření na vůni necítí cizrnu, které lze provést pomocí čokolády. Můžete přidat nějaké komponenty pro změnu chuti při každém vaření: skořice, kardamom, zázvor, vanilkovou esenci, pomerančová kůra, atd.
 • Připravte formulář pro košíček. Lehce omaštění s máslem a posypte moukou, aby se zabránilo lepení.


3 Kombinace ovocných šťáv pro hubnutí

3 Kombinace ovocných šťáv pro hubnutí

Kombinace ovocných šťáv je skvělý doplněk ke zhubnutí. Pravděpodobně už víte o všech nádherných přírodních přínosech zdraví koktejlu z jablek, mrkvy a řepy. Nicméně, tam je mnohem chutnější kombinace různých ovocných chutí, které si určitě spodobayutsya.Otzhe pokud se hledají způsoby, jak zhubnout zdravě a snadný způsob, čtěte dál tento článek se dozvědět více o lahodnou kombinace ovocných šťáv, které jste pomůže to.

(Recepty)

Jak ručně připravit lahodný citronu dort recepty

Jak ručně připravit lahodný citronu dort recepty

Kdo nemá rád chuť citronů? Mají čerstvou chuť s tenkou kyselou vůní, a tak se jim líbí jak dospělí, tak i děti. A co je nejdůležitější, tyto ovoce jsou známé díky mnoha výhodným vlastnostem. hledáte dlouho sčítání lahodné citron dort domova pro vaše bankovní recepty prasátko? Nabízíme naši verzi tohoto slavného jídla.

(Recepty)