Piškotový dort recept jablečné recepty


Piškotový dort recept jablečné recepty

Apple koláč - je koláč, který je určitě těšit na celou rodinu, a to bez výjimky. Je ideální pro snídani, stejně jako lahodnou sladkou svačinku nebo jen pro zábavu kdykoliv během dne. Je to velmi jednoduché na přípravu, a to má speciální složku, která je zdravá nejen, ale je pro nás vždy k dispozici v každém ročním období. , kteří nejsou rádi lahodné a zdravé jablka? Neváhejte a přečtěte si tento článek a překvapí všechny příbuzné, přátele a známé, tento lahodný mistrovské dílo - piškotový dort s jablky.

piškotový dort recept s jablky

hlavní tajný recept na jablkový koláč - nádhernou vůni jablek a lehké těsto s volným, jemné, porézní strukturou. Pokud chcete, samozřejmě můžete přidat ořechy, jako přísada, ale volba je na vás, protože všechno, co tady je přímo závislá na vaší chuti. Sladká a velmi voňavé koláče vám nezapomenutelné potěšení!Neobsahuje příliš mnoho kalorií, a to zejména ve srovnání s těmi koláči, které si můžete koupit v každém supermarketu. Apple koláč je rozhodně pro to, aby sami doma, v takovém případě si můžete být jisti, že všechny ingredience jsou zcela přirozené. Takže zapište recept piškotový dort s jablky:

Co byste měli vědět pro výrobu jablečný koláč.

dort recept, který najdete níže, je určen pro šest lidí. Přísady pro koláče:

 • 1 bílý jogurt
 • 350 g mouky
 • 4 vejce
 • 125 g másla
 • 250 g cukru
 • 1 sušené droždí (12 g)
 • 1 lžíce mleté ​​skořice
 • 1 lžíce vanilkového cukru
 • 3 velká jablka Golden

  1 špetku soli, jak vařit koláč s jablky

  první krok. První věc, kterou musíte udělat, je porazit vejce s cukrem do smaltované, keramické nebo skleněné nádoby, dokud nebude zdvojnásobí množství váhy. Aby dort volnější, že by bylo lepší oddělit žloutky od bílkovin. Proteiny přítomné v suchém a čistém mísy, přidáme špetku soli a bil s hustou pěnou, takže vypadají jako sníh. Mezitím, přidáme cukr do žloutků, dobře promíchejte a metla dobře bílé hmoty. Pak se postupně přidá žloutky na proteiny a přírodní jogurt, stále za míchání, aby se zabránilo hmoty vyrovnat. Je to velmi snadné!

  Druhý krok. Smíchejte kvasnice s moukou a přidejte ji do misky , kde jste spadli vajíčka smíchanou s jogurtem. Nezastavujte celou směs. Když se vše dobře mísí, nechte stojan na těsto 10 minut.

  Nyní tát trochu másla a přidat trochu soli. V důsledku toho získáte sladkou chuť, která bude výrazně odlišena mezi jinými podobnými vkusy. Maso protřepeme se směsí, aby se zabránilo hromadě.

  Co dál? Připravte jablka. Umyjte je, odlupujte, odstraňte jádro a nakrájíme jablka velmi tenkými proužky. Je velmi důležité vědět, že čištění a stříhání jablek není nutné předem, protože mají schopnost oxidovat při kontaktu se vzduchem. To je velmi jednoduché a praktické rady. Jakmile jsou nakrájeny na tenké proužky, přidejte polovinu jablek do misky se směsí.

  Nyní byste měli připravit zvláštní formulář , který použijete pro pečení sušenky s jablky v troubě. Takže, vezměte si tvar, nalévejte tam směs biftek, jogurtu a jablek. Navíc, místo druhá polovina jablka, dát je do kruhového tvaru umístěním pásu na pásu na horní a posypeme trochou skořice a lžíce vanilkového cukru.

  Vložte koláč do trouby, předehřátý na 180 stupňů Celsia. Pečeme jablečný dort po dobu 45 minut. Po uplynutí doby protřepte houbičku dřevěnou hůlkou nebo párátkem, abyste zkontrolovali, zda je houba připravená.

  Jakmile uděláte všechno a jablka jsou již sintrovány, vyjměte je z trouby, proto, že pokud je udržujete v troubě delší dobu, může se stát velmi suchá. Nechte koláč mírně vychladnout ve formě (asi dvacet minut) a poté opatrně jej vyjměte a položte na desku. Biscuit dort s jablky - nesrovnatelná pochoutka, kterou může nějaká milenka dělat. Jedná se o velmi chutný dezert a jablka se skořicí pýchou pěkně do celého domu!


  šťáVu s hruškami, červené řepy a špenátu recepty

  šťáVu s hruškami, červené řepy a špenátu recepty

  Hruškový džus, řepa a špenát ... chutné! Pokud jste to nikdy nezkoušel, nenechte si ujít tuto příležitost poznat přírodní a omlazující recept, který oživit své tělo, posílit imunitní systém a naplnit svůj den s energií. Pokud se vám líbí typ šťávy, který kombinuje čerstvé ovoce a zelenina jsou plné vitamínů, fantastické kombinace těchto tří složek bude skvělý dárek pro své zdraví a pohodu.

  (Recepty)

  Artyčok a citron vodou k odstranění kyseliny močové

  Artyčok a citron vodou k odstranění kyseliny močové

  Recepty močová - látka, který se v těle během purinů rozpadu obsažených v potravinách, které jíme. Buňky uvolňují tuto sloučeninu. Přes krví se dostanou do ledvin. Tyto orgány filtrovat krev a odstranění škodlivých látek prostřednictvím moči . Nicméně, v případě, že přebytek škodlivých látek, a to buď v důsledku nadměrné produkce nebo proto, že se ne všechno z těla - může vyvinout stav známý jako hyperurikemie .

  (Recepty)