Doporučení pro suché vlasy


Doporučení pro suché vlasy

suché vlasy - to je problém pro mnoho lidí. A mluvíme nejen o ženách. Muži se také dotýkají, a tak také potřebují lék na suché vlasy.

Koneckonců, kdo nechce mít krásné, lesklé, husté a dobře upravené vlasy?

Mnoho lidí neví, co je opravdu potřeba pro ošetření suchých vlasů, protože každá situace je jedinečná.

To může být způsobeno škodlivými nebo radikálními kosmetickými postupy, gely, dehydratací nebo chlórem v bazénech. Zahrnuje také barvení, narovnání nebo sušení pomocí vysoušeče vlasů.

Je dobré, bez ohledu na příčinu problému vždy existuje řešení. Prohlédněte si ty v tomto článku a vyberte si svou oblíbenou možnost. Poskytnou vám husté a brilantní vlasy plné života.

Aplikujte avokádo na ošetření suchých vlasů

Avokádo je jednou z prvních ingrediencí, které můžete použít k ošetření suchých vlasů.

Toto ovoce obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a omega-3 mastných kyselin. Pomáhají vypadat vlasy jasněji a jsou hydratované a zdravější. Složení

 • 1/2 zralé avokádo 1 lžíce k obsluze olivový olej
 • avokádo kaše v třecí misce nebo kaše s lžící v misce. Pro usnadnění procesu doporučujeme používat velmi mírné avokádo.
 • Přidejte olivový olej a dobře promíchejte.
 • Když dostanete hladký krém, naneste ho na vlasy jemnými masážními pohyby. Pokud máte velmi dlouhé vlasy, můžete použít hřeben.
 • Nechte 15-20 minut. Potom jej umyjte obvyklým způsobem.

Nahradit kondicionér kokosového oleje

Kokosový olej je jedním z nejlepších léků na ošetření suchých vlasů. Tento olej dodává vlasům mnoho vitamínů a minerálů.

Pokud vaše vlasy začínají vyschnout na kůži, můžete použít kokosový olej jednou týdně.

Pokud jsou vaše vlasy velmi suché nebo zanedbané, několik dní vypněte používání klimatizace. Místo toho použijte kokosový olej.

Další možností je použít olej na vlasy před spaním. Pak zakryjte vlasy kloboukem na sprchu nebo ručník, aby nedošlo k poškození polštáře. Nástroj nechte celou noc.

Umyjte si vlasy další den jako obvykle.

Používejte přírodní šampóny nebo ty, které obsahují nejméně chemikálie

Četli jste seznam ingrediencí ve vašem šamponu? I když tomu nevěříte, komerční šampony jsou obvykle plné chemikálií. To může způsobit suché vlasy.

Nezáleží na tom, zda jste chlapec nebo dívka, irelevantní a typ vlasů. Vždy stojí za výběr zdravých šamponů na bázi rostlinného původu.

Někteří lidé se jim nelíbí, protože nejsou dost dobré na to, aby byli hýčkáni. To je však normální. Ve skutečnosti je mýdlová pěna nepřirozená, pokud nepřidáte určité chemikálie.

Výsledek, který potřebujete, je pocit čistoty.

Přírodní šampony mohou stát trochu víc, ale stojí to za to. Takže pokud se podíváte do obchodů s přírodními produkty, najdete ty nejlepší ceny.

Používejte arganový olej, olivový olej a vitamin E

Arganový olej je známý díky svým hydratačním vlastnostem. Rovněž posiluje a obnovuje vlasy omega 3, 6 a 9 mastnými kyselinami.

Podobně, olivový olej má vysoký obsah vitaminu C a E. Tyto krmiva a léčit vlasy přirozeně v důsledku svých přírodních antioxidantů.

Další přísady v tomto prostředku snižují suché vlasy a chrání je před nevolností. Složení

 • 5 kapslí vitaminu E
 • 2 lžíce arganový olej
 • 2 lžíce olivový olej Instrukce
 • Prázdné tobolky vitamínu E v misce.
 • Přidejte oba oleje a dobře promíchejte. Potom vlasy navlhčete a aplikujte nápravu.
 • Nechte 30 minut. Pak si umyjte vlasy jako obvykle.
 • Aplikujte toto ošetření dvakrát týdně, když jsou vaše vlasy velmi poškozené. Jakmile se vaše vzhled zlepšuje, můžete použít nápravu jednou týdně.

Využijte medu

Když máte suché a oparé vlasy, neexistuje lepší způsob, jak je obnovit než s medem.

Poškozené vlasy musí být naplněny důležitými živinami, které mohou podpořit jeho lesk a hedvábnou texturu. Med dělá skvěle s tím.

Pokud chcete více energie z vašeho přírodního šamponu, můžete použít tento přirozený postup. Ingredience

 • přírodní med (počet bude záviset na množství vlasů)
 • Instrukce hydratují vlasy a vysušte ručníkem.
 • Vypláchněte si vlasy.
 • Aplikujte med z kořenů na konce vlasů. Masírujte to.
 • Nechte 20-25 minut.
 • Opláchněte teplou vodou.
 • Použijte tento lék jednou týdně.

Bojujte se suchými vlasy

Když vaše vlasy již získaly své zdraví, nezapomeňte na tyto léky.

Všechny ingredience jsou snadno dostupné, jsou velmi levné a zcela přirozené, takžeje můžete použít jednou týdně k ošetření suchých vlasů.

se rozdělila 9 důležité tipy na konečky vlasů

Možná jste vyzkoušeli všechno, aby se zabránilo třepení nepříjemné, ale zdá se, nic nefunguje. Nemějte strach: existují jednodušší, zdravější a levnější způsoby, jak se vypořádat s rozbitými tipy! Zjistěte o nich v tomto článku.


3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

Přírodní produkty zdravé krevní oběh zajišťuje napájení celého těla. Celý náš život závisí na tom, jak dobře probíhá krevní oběh. Může existovat dojem, že krevní oběh nezávisí na vás. Samozřejmě, že mají přímý vliv na průtok krve nemůžete, ale životní styl, který si vyberete mohou výrazně usnadnit práci srdce a cév.

(Lidových opravné)

Jak léčit keloidní jizvy v přírodních prostředcích

Jak léčit keloidní jizvy v přírodních prostředcích

Když zmíníme keloidní jizvy, mluvíme o těch zraněních, které nejsou řádně přeplněné. U některých lidí se jizvy neobvykle léčí. Například, jsou jizvy větší než rány, které mají velmi zvláštní barvu. Navíc mnoho lidí s keloidními jizvy má v této oblasti bolest a svědění. Proto se keloidní jizvy stávají nejen estetickým problémem, ale také zdrojem nepohodlí.

(Lidových opravné)