Doporučení pro krásné a zdravé nohy


Doporučení pro krásné a zdravé nohy

zdraví zdravé nohy - je nejen estetický rozmar, ale předpokladem pro dobré zdraví. Můžete překonat dlouhé vzdálenosti bez pocitu bolesti nebo nepohodlí a vypadat upravené v jakékoliv botě nebo dokonce bos. Pamatujte si na tyto tipy, abyste měli po celý rok krásné a zdravé nohy.

Obuv: přítel a nepřítel ve stejné době

První věc, kterou je třeba mít na paměti, jsou boty, které procházíte kolem. Nedávná studie zjistila, že ženy mají asi 20 různých párů bot, 5 z nich pravidelně používají. Tato konstrukce zakoupené boty ne vždy odpovídají anatomických rysů nohou, což způsobuje bolest při chůzi nebo dlouhý pobyt v botě. Teplo ještě zhoršuje problémy, i když mají ohromující a stylový vzhled.

Ačkoli ženy nakupují mnohem více bot než muži, ženy nebo muži, nestará se o jejich nohy tak, jak mají. O této části těla nejčastěji zapomínáme. To by nemělo být, protože vaše nohy plní životně důležité funkce chůze a stání na místě. Například, manikúra je více populární než pedikúra, a krémy na ruce a obličej jsou častější než krémy na nohy.

Některé způsoby léčby jsou opravdu účinné, takže byste měli najít čas, abyste se nechali hýčkat tou nesmírně důležitou částí těla, kterým můžete chodit a pohybovat.

Tipy pro krásné nohy každý den

Tyto tipy jsou velmi zajímavé, a pokud se jimi řídit, vaše nohy vypadají nejen krásná, ale nebude trpět bolestí a nepohodlí:

  • prevenci obezity: nadváhu má mnoho utrpení chodidla a kotníky . Obezita také způsobuje problémy s oběhovým systémem, kostí atd. Při každém kroku je váha vašeho těla dvakrát stisknutá na nohou. Přidáte-li boty, které neposkytují plnou podporu podrážky, může se situace ještě zhoršit.
  • Koupit boty, které se hodí k nohám: Existují tři typy nohou: egyptský, čtvercový a řecký. Velká prst není vždy nejdelší prst. Tato položka je při nákupu obuvi velmi důležitá. Boty by měly být vyrobeny z kůže a pružných materiálů, aby nohy mohly "dýchat" lépe.Zkuste ohnout boty. Pokud je to prakticky nemožné, nekupujte je. Prsty by se měly dotknout okraje bot. Také dobré, když je bota pevně na nohách s použitím elastické tkaničky nebo přezky, protože během dne nohy otoky, a pokud máte například bota zipy na tvrdé, nebude to adaptovat na novou šířku.

Boty by měly být zavřené, aby vaše prsty nemusely utrácet sílu, aby nevyskočily z bot. Zkontrolujte, zda je dostatek místa pro nohu uvnitř obuvi. Příkop by měl být lehký a pohodlný. Pokud se ponořuje ponožka do smrštění, vaše noha bude muset získat formu trojúhelníku, který může způsobit bursitidu.

  • Hygiena chodidel: je to velmi důležitý faktor. Použijte neutrální mýdlo. Aplikujte pemzu na hrubé oblasti, jako je pata. Nepoužívejte silné chemikálie, protože mohou skutečně dělat "díru" podrážky. Po kúři vyčistěte suché nohy, abyste zabránili vzniku houbových infekcí. Osušte krémovou suchou plochu, zejména v létě, když nosíte boty s otevřenou špičkou.
  • Použití boty vhodné pro určitou příležitost:. maximální výška paty pro ženy - 5 cm pro muže - 4 cm pro děti - 1,3 cm Doskoky by měl být široký, ne úzký, neboť tyto nepodporuje nohy, když krok Ploché boty se také nedoporučují nosit, protože způsobují bolest v podrážce a zhoršují krevní oběh. Věděl správně, podle druhu činnosti, například v práci, při tréninku, na večírku apod.
  • Ponožky po celou dobu:i když dvůr je v létě, jsou velmi tenké, téměř nepostřehnutelné ponožky. Lze je také nosit pouze doma. Výsledkem je, že nohy nebudou puchýře, paty budou celé a boty nebudou cítit pot, což je velmi obtížné odstranit. Nabízíme bavlnu, ne syntetické materiály, které zvyšují přidělení potu.

  • Obstryhayte nehty rovně:výsledek, nebudete trpět zarostlých nehtů - jedním z nejčastějších problémů, zejména mezi těmi, kteří vyškoleni nebo pěšky a nuceni trpět nesnesitelnou bolest. Chcete-li se zbavit růstu nehtů v kůži, namočte nohy dvakrát do teplé slané vody po dobu 15 minut, dokud nezmizí zánět. Potom nechte hřebíky rovně tak, aby se situace již neopakovala.
  • Chraňte své nohy na veřejných místech, jako jsou bazény nebo šatny. Nechoďte bosí v tělocvičně, protože tam můžete zvednout houby a bradavice, které poškozují patu. Pokud máte rádi odstranit boty, vrátit se z práce do vašeho domova, neodstraňujte ponožky.
  • Postarejte se o nohy jednou týdně. Báječný začátek víkendu může být například v pátek večer, kdy se po chutné večeři sledujete televizi. Ponořte nohy do kontejneru vodou a veškerým éterickým olejem nebo solí. Nechte je tam po dobu 20 minut, pak utřete suché, nejprve s ručníkem, pak jednoduše vyschnout ve vzduchu, aniž byste měli ponožky nebo boty. Je to dobrý nápad udělat masáž. Požádejte o milovanou osobu nebo o sebe po sprchování. Vždy používejte olej nebo zvlhčovač, odtáhněte od paty po prsty.


5 Procedury pro jemné vlasy

5 Procedury pro jemné vlasy

Zdraví jemné vlasy často pro muže, ale také se vyskytuje u žen a dětí. Nakonec je to podmínka, kdy vlasové pramínky jsou příliš tenké. To může mít za následek ztrátu vlasů a významnou ztrátu objemu. Naštěstí existuje mnoho ošetření pro tenké vlasy. I když je normální, když se den připadá asi 100 pramenů vlasů, lidí s tímto problémem ztratit mnohem víc, a někdy i kůže jejich hlavách jsou dokonce skvrny.

(Krása)

5 Přírodní prostředky, aby byla pleť obličeje

5 Přírodní prostředky, aby byla pleť obličeje

Zdraví Chronická expozice slunečnímu světlu a toxiny, špatné návyky ... To vše vede k kožní ztrácí pružnost a otázka: „Jak udržet tón pleti“ Na jedné straně, tyto změny jsou součástí přírodních procesů způsobených stárnutím našeho těla. Na druhou stranu, v některých případech může kůže předčasně stárnout kvůli nedostatečné péči o ni.

(Krása)